• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Sad - poljoprivredni sajam

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
E sada mi je žao što sam odbio da idem iako je sve bilo organizovano... Svaka čast na slikama... :) :) :)
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
8SgvbJv.jpg


Tko radi ove traktore ?Isti fiat, tko ih prodaje u Srbiji ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nermine, nemoj tak: vi'š da ima veliko srce :D:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Kolege svaka čast na slikama :). Ja sam bio tamo na sajmu dok sam bio mali, možda 10 godina.. Volio bih opet otići jer je sigurno sajam puno bolji i veći od onog u Gudovcu. Koliko dugo traje taj sajam u Novom Sadu?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ma i ja kolko sam star, idem tamo nekih 7-8 godina za redom.Doduše i tolko se bavim poljoprivredom.Al iz godine u godinu mi gubi na kvalitetu, Eto Z.proksima znam da u tebe u štali ima više krava il junica neko što je juče bilo u hali koja može primiti mislim više od 150 grla.To je bilo prije puno ko šibica a juče 20-ak grla.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Čekam kad će predstaviti C6000... Pričalo se po firmi da je bio u Novom Sadu, a jučer vidim da je u firmi, a sajam još traje
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
E poljoprivrednik, al sam tražio Botoša, a i Termometal nije ih bilo 10. 05 na sajmu sigurno, obišo sam to više puta, bar na starim lokacijama.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Bio je termometal , ja sam bio kod njih 12tog


Usput da prokomentarišem malo sajam , za nas ''male'' tamo više nema ništa za vidjeti interesantno , samo je takmičenje ko će dotjerati veći traktor ili kombajn i da na njemu piše ''prodato''. Kada uđeš sa nekim trgovcom (promoterom) čim mu kažeš da siješ samo 2 hektara ili manje računaj da je priča završena , totalna diskriminacija :fiery:
Inovacija , patenata , rješanja i svega onoga što je meni interesantno je sve manje , ako ću ja da spucam 150 kilometara potrošim jedan cijeli dan i određeni dio novca da bi gledao ono što mogu da vidim i na internetu (slike i šture tešničke podatke) ja radije idem u kafanu nego na sajam .
Svake godine isto , ništa novoga najkraće rečeno.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Bravo Savo, potpisujem, samo ja se zareko ni u kafanu. Kolju brate sa cijenama, kod NENE, dijelovi za presa 20% skuplji nego kod Steve, zadnjih par godina i plitika je u sajam turila svoje prste.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma ja politiku izuzmem lako ali to da mi se neko skoro podmijava zato što sijem 2Ha (jer više nemam) to nemogu da tolerišem.
...... i da , skoro da zaboravim , one dosadne banke i kreditne organizacije , pa oni su toliko dosadni sa svojom propagandom da je to prvršilo sve mjere , nema kvadratnog metra na sajmu da ti neko ne utrpava one ''flajere'' u ruke i vuče za rukav, PREdosadni su brate.

Stevo ima dobar sistem rada tako da on može cijene da napravi prihvatljivima , ujedno tako i čuva svoje tržište od konkurencije , ako pretjera sa cijenama odmah može očekivati konkurenciju , ovako sa niskim cijenama niko se ne usudi ući u taj posao , a on od proizvođača dobija velike rabate zbog količine robe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh