• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Sad - poljoprivredni sajam

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To je sve djelo trulog kapitalizma,nije ni kod nas bolja situacija na Gudovačkom sajmu,na svakom čošku neki banksteri,a svi veliki strojevi su kao prodani nekima JAKO USPJEŠNIM privatnicima i sumnjivim d.o.o .Ja na sajmu najviše volim gledati ove manje strojeve i priključke,iako su i oni preskupi za malog seljaka.Cijene su svi proizvođači otjerali u nebo,jer prije ovog nesretnog eura ,kada je bila stara marka valuta ,cijena boljeg traktora je bila 1 KS -1 DEM,a sada su natjerali na jedan euro,pa tko to može pratiti i uz te njihove subvencije.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Da kolega, a ti i dalje prodajes mlijeko po 2 kn, a ne po 5, da si priustis taj stroj:icon_cry:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Bio i ja,kao i svake god do sad,sajam odlican,cak sam i na televiziji bio
Sledece godine trebalo bi da se ranije organizujemo,kao i na drugim forumima sto rade,da se skupe svi forumasi,malo da se druzimo i ujedno da udjemo na grupnu ulaznicu uplola cene
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ja bio 10.5, najviše što me zanimalo su traktori tafe i onaj belarus 622, malo pogledao nove imt-ove, da vidim kako se to danas radi i to je skoro sve, ovo veliko nisam ni gledao, one traktore od 500ks i onaj zglobni claas.

Sijačice tipa agria, pneumatske, kopije nodeta i olta, nisu ni blizu oltu, kao da su ih djeca pravila, al dobro izgledaju na slikama, bolje kupiti po meni polovnog olta i srediti, nego novu agriu ili majevicu koja mi najlošije djeluje,npr skidači za drno kod agrie, mislim da bi se pomaknuli u radu kako su jadno napravljeni.

Belarus za 19000€ koji me dosta zanima, ovako u živo neizgleda loše, samo, već kao nov kaplje ulje ispod volana.

Tafe, od "jeftinijih" traktora, odlična opcija.

npr sajamska cjena TAFE 42 DI je 8000€, što stvarno nije puno
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Meni se svidio onaj tafe duplak manji , mislim da je 45ks , onaj veći mi nešto nije ''legao''.

Na štandu IMT čista smijurija , recimo špartač koji sam gledao je od starosti zahrđao i farba se počela guliti , to mi ne nebi zasmetalo ali zasmetalo mi je to što su ga samo takvog prefarbali i to izgleda kao da su se djeca učila , stvarno PREjadno.

Sijačice , ništa spektakularno , bar što sam ja uspio vidjeti.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
E taj je dobar, solidan za sve poslove, ima dobru prednju vuču, najviše mi se sviđa, i onaj veliki od 85ks nije loš
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Je li ide ko ove godine na sajam, mi bi trebali 18. ici.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Ja sam sutra ujutro u 9 sati tamo,,
a i praktikujem zadnjih godina prvi dan tamo biti.
Valjda bude i koja slika.
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Ja isto sutra autobusom putujem ima nas dosta iz mog mjesta. Bit ce slika....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,449
I ja sam htio sutra, al posao ceka tako da cu u nedjelju.
Kićo mozda se vidimo kroz prozor.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Juče sa sajma

P5140014.jpg


P5140016.jpg


P5140020.jpg


P5140027.jpg


P5140038.jpg


P5140043.jpg


P5140048.jpg


P5140058.jpg


P5140069.jpg


P5140070.jpg


P5140075.jpg


I pogled sa Petrovaradinske tvrđave na Novi Sad i ladno Dunavo

P5140136.jpg
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Nermine jel bio organizovan prevoz iz Zivinica ili si iso autom.
 
Na vrh