• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi zakon o destilerijama

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Re: Kotao za rakiju

E moj kolega kad bi pametan stalno prastal, svjetom bi sam budale vladale.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Re: Kotao za rakiju

Nažalost vladaju, opraštali mi ili ne.
Ima poslovica: teško se nadmetati s budalama: najprije te dovedu na svoju razinu, a onda te dotuku iskustvom.

Rekoše da je i najgori mir bolji od najboljeg rata... Ak već moraš, tuži ga radi onoga kaj ti je napravil. Ima prava i pravde.
Ak se osvećuješ, nisi bolji od njega.
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Re: Kotao za rakiju

Bolji ili ne al kad zazvoni njemu u usima i jos jednom od ranije.. neko se onda dobro zamisli oce ti ic sranje raditi jel zna kak su ova dva presla.

Na selu kad sam poceo samostalno delat i preuzet imanje hebali kak je ko stigo.. iskesis se tako prema nekolicini najgorih s kojima nitko nece imat posla osim mene..dokrajcih ih..onda ostali vele pusti budalu.. i steknes reputaciju da te nitko nece zahebavat i svatko ti ruku pruzi umjesto da te tuzi..

Taj isti problem imam doma sad.
Svi su oni vecinom slabi sa parama pa im je financijski udar najbolji za djep a ja imam zicer da ga zahebem..
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,252
Nije to rešenje. Ako mu ne možeš pomoći nemoj mu ni odmoći. Pusti ga kraju i gotava stvar.

Evo da je ispričam jedan slučaj od pre 10-tak godina. Išao ja s komišijom po neku građu kamionom, a usput voziće još nekom čovjeku taman da ne ide prazan. Kad smo sve natovarili, prvo ćemo ići kod tog čovjeka da istovari on svoj, pa onda idemo moje. Došli mi kod tog čovjeka (ne znam mu ime) i počeli da istovaramo građu (vjenčanice), kad leti njegov komšija da pomogne. Šuti čovjek ništa ne priče, ali istovara i tako. Završili mi nakon jedno 40-50 min i sjeli kad žena nosi kafu pivo da nas počasti. Svi sjedošmo a taj komšija što je pomagao ode svojoj kući odmah preko puta i ne rače ni riječi. Pitam je šta nije u redu sa njim, što ode gdje žuri, Kad će ovaj što je njegova građa, ma šuti bolan gadno smo se zamjerili nas dvojica ne govrimo više. Reče on i oko čega su se posvađali, u vezi neke međe-zemlje. Ja ostao bez riječi. Mislim se u sebi svaka čast ljudi, nije ga moga gledati da se sam pati kako istovara, a došao mu u pomoć bez obzira što su u zavadi. E to je čovjek.

Zato kažem još jednom, ako mu ne možeš pomoći nemoj mu ni odmoći. Nemaš ti nikakve koristi od toga.
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Nije to rešenje. Ako mu ne možeš pomoći nemoj mu ni odmoći. Pusti ga kraju i gotava stvar.

Evo da je ispričam jedan slučaj od pre 10-tak godina. Išao ja s komišijom po neku građu kamionom, a usput voziće još nekom čovjeku taman da ne ide prazan. Kad smo sve natovarili, prvo ćemo ići kod tog čovjeka da istovari on svoj, pa onda idemo moje. Došli mi kod tog čovjeka (ne znam mu ime) i počeli da istovaramo građu (vjenčanice), kad leti njegov komšija da pomogne. Šuti čovjek ništa ne priče, ali istovara i tako. Završili mi nakon jedno 40-50 min i sjeli kad žena nosi kafu pivo da nas počasti. Svi sjedošmo a taj komšija što je pomagao ode svojoj kući odmah preko puta i ne rače ni riječi. Pitam je šta nije u redu sa njim, što ode gdje žuri, Kad će ovaj što je njegova građa, ma šuti bolan gadno smo se zamjerili nas dvojica ne govrimo više. Reče on i oko čega su se posvađali, u vezi neke međe-zemlje. Ja ostao bez riječi. Mislim se u sebi svaka čast ljudi, nije ga moga gledati da se sam pati kako istovara, a došao mu u pomoć bez obzira što su u zavadi. E to je čovjek.

Zato kažem još jednom, ako mu ne možeš pomoći nemoj mu ni odmoći. Nemaš ti nikakve koristi od toga.

Zagorje je posebna prića ....tamo nevrijedi niišta od ovoga što si ti rekao.:)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
Jel bolje "oko za oko" ili " ne čini drugome što ne želiš da ti samom bude učinjeno"...pitanje je sad!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,736
Sve je to u redu što kažete ali šta napraviti ako imaš pokraj sebe budalu koja nezna granice i što ti više popuštaš ili, okrečeš drugi obraz, on te sve više je.....
Kotao za rakiju mora biti zapečačen kad se ne koristi i ako je prijavljen. Kad krene sezona carina bi to trebala odpečatiti nakon uplate nekog paušala i što več. Mislim da je tak. Ne pečem rakiju i nemam kotao ali tak se nešto pričalo da bi tak trebalo biti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Drži svećenik propovjed: "...ako te netko udari po obrazu, ti mu pruži i drugi..."
Nakon mise, u sakristiji, priđe mu neki čovjek i pljusne ga. Sjeti se on svojih riječi i okrene mu i drugi obraz.
Nakon primljene druge pljuske, zasuče rukave rekavši: a dalje Sveto pismo šuti...
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
jeste ZJ
ali pljusku ili šamar ne možeš povući nazad
ona ostaje dovjeka, kolko good se ispričavao
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Oprostiti, ali ne zaboraviti.
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Koliko postova na temu "ja bum ga prijavil".Iz ovoga mogu zaključiti da smo narod pun bijesa i mržnje i u nama nema ništa dobro.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Koliko postova na temu "ja bum ga prijavil".Iz ovoga mogu zaključiti da smo narod pun bijesa i mržnje i u nama nema ništa dobro.

ti si prvi počel sa tužbama , Ugurao si Zagorce u to , čovjek nije Zagorac koliko se meni čini :icon_mrgreen:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,736
Ovo opet ode krivo. Sad ispada da bi se samo tukli, tužili, ubijali. Ne mislim tak ali nemreš dopustiti da te netko stalno zajebava. Sve ima svoje granice. Neznam šta se točno dogodilo i nemoram niti znati. Sad mi je žao šta sam uopče šta pisao. :fiery: Umjesto da odgovorite šta vas, bilo tko, pita uvijek netko mora nešto ispametovati.:(punch):
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
ti si prvi počel sa tužbama , Ugurao si Zagorce u to , čovjek nije Zagorac koliko se meni čini :icon_mrgreen:

Vidim da moj komentar "se vas bum tužil " nisi uopće shvatio i bio je ironija na sve ovakve svađe I ovakve svađe obično završavaju sa naslovom u crnoj kronici "susjed sjekirom napao susjeda,svemu je prethodio verbalni obračun..."I postoji policija i ostale "institucije" i mi ovdje nemoramo znati za njihove obračune,nismo ni sud ni policija.

Što bi rekli da se druga strana u ovoj prići isto javi ovdje sa nekim potrebnim savjetom što raditi?Dajte ljudi ovo nema smisla,medalja ima dvije strane i nismo mi ovdje da zauzimamo strane i savjetujemo što da netko poduzme protiv drugog.

Ovo opet ode krivo. Sad ispada da bi se samo tukli, tužili, ubijali. Ne mislim tak ali nemreš dopustiti da te netko stalno zajebava. Sve ima svoje granice. Neznam šta se točno dogodilo i nemoram niti znati. Sad mi je žao šta sam uopče šta pisao. :fiery: Umjesto da odgovorite šta vas, bilo tko, pita uvijek netko mora nešto ispametovati.:(punch):

A što drugo bi htjeli raditi nego se samo tući,tužiti i ubijati????Sigurno ne žele cvijeće saditi.Pa jel nije čovjek ovdje pitao gdje da čovjeka prijavi?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Saznao sam sve i bude grdo proso..
Ovo kaj je dado napisao to stoji sve i potpisujem.

Nebum se ja sjekirama obracunavao s nikime.. ima institucija a ja samo budem obavio svoju gradjansku duznost :eek::
 
Posljednje uređivanje:

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Meni je ljudskije lepo popricati sa covekom nego prijava i ostalo . Nemora odma golden axe ako on insistira na tom da se bije malo mu pocupat usi , jer ces dobiti i ti nazad gde najvise boli i nkom lepo samo sudnica puna .
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nema stvora na ovom svijetu koji ne gleda kako da sjebe onog do sebe , ako ništa drugo gleda kako da ga pojede .

nije ni forum sveta krava , pogledajte samo koliko ima crvenih .i kako uživaju u svom poslu , svaki svoju politiku vodi ..izvještaj glavnom daju kak im paše ko i naši političari itd....i među policajcima bi bilo svega( a i ima ) da nemaju vođu ...


pitam ja vas kak živjetu u takvom svijetu ako nisi đubre ili ako nema institucije koja vozi đubar na njivu .


Ja bi radije da se to riješi letvom od plota , bez mješanja institucija , postoje amadmani koji se za to brinu .


mi nismo narod ni društvo koje ima svijest , neki pojedinci to imaju ...i drago mi je da mogu uživati u tome , to je ugoda do koje nije lako doći .
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Reko lepo poprica i vidi sta sledi a letva jedino u saoodbrani . Cova koji dela po zivotinjskim nacelima nije mnogo odmako od istih zut il crven . A ovo za mesanje organa samo ako je neophodno jer me pomalo podseca na uciteljice on vata rukom loptu .
 

Najnoviji postovi

Na vrh