• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimeri

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
MF65YUGOSLAVIA kaže:
posjedujem trakror iz 1963 godine to je massey fergusson 65 sam sto je srpske verzije ima 2tone malo i vise, 4 klipa promjera 90mm finu i grubu hidruliku i linijsku pumpu,a motor je hladen vodom nemogu ga nikak naci na internetu u srpskoj verzije ako tko ima kake slike neka mi ih posalje ah270593@gmail.com
to ti je poznati 65ak, ima od zadrugara motor, dobar stroj ima ga moj stric
 
A

andreasvlahovic

Guest
bezimeni,pa nije covjek valjda lud da sve slozi pa onda skuzi da mu motor nece upalit!!!! :?
 
O

Oldtimer

Guest
Lijepi pozdrav svim ljubiteljima starina.

UKratko o sebi, Međimurec od 50 i sitno godina koji voli sve staro, osim žena, bavim se kozarstvom, radim kao zaštitar, volim oldtimere i ako nešto ne krene po zlu, uskoro ponosni vlasnik Porschea 308 N iz 1958. godine


11249883.jpg


87426804.jpg


26559144.jpg


96573571.jpg


47220672.jpg


Želio bi nabaviti i restaurirati kompletan Porscheov program traktora od Juniora, Standarda, Supera pa do Mastera. Informacije o tim traktorima u bilo kakvom stanju i dijelovima limarije i mehanike su uvijek dobrodošle.
 
F

florijan

Guest
bok ljubitelji oltajmera evo imam ja jednog hela herman disel 24ks ispravan ako je ko zainteresiran za njega neka se javi na br,0911121181.zlatko .traktor je 64godisce
 
Z

zlatan

Guest
prodajem jednoga hermana 64g cijena povoljna ostale informacije na upit.zlatko
 
W

weekendfarmer

Guest
Pozdrav. Evo traktora:
Eicher EDK 2,1962.god.
dsc00705w.jpg

dsc00704.jpg

Pitanje: 1.Da li netko ima kakvu informaciju gdje je moguče nabaviti dijelove (za svaki slučaj ako se kaj pokvari).
2.Potreban mi je kompletan volan i možda prednji kraj.
Unaprijed hvala.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
to ces najprije nac kadi na otpadu ili kod tamajkana :mrgreen:
 
O

Oldtimer

Guest
Nazovi Drageca na 040/855 269, mjesto Pleškovec u Međimurju. On slaže te traktore i najvjerojatnije ima ili zna tko ima dijelove ili cijelog takvog. Zovi oko podneva, onda je najsigurnije doma.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
STEYR-BLODER takozvana "žaba"
Motor ima 2 klipa pa ako neko zna koliko je to ks??

sezona-2010-foto_13023700_17389826_17884902.jpg


Upalili smo ga nakon 3 godine stajanja,upalio na prvi zub ali pošto nije imao goriva kasnije smo ga povukli i kad je upalio dalje pali na akumulator..
S vremenom čemo ga obojat i služit če samo za vožnju 8)
 
P

Petar2367

Guest
Imam jedno pitanje imam porsche traktor iz 1950-god.sa svim orginalnim dijelovima pa me zanima nisam ga palio već tri godine te mu je otišao akumulator pa evo sad sam odlučio nabaviti novi akumulator pa ma zanima mislite li da ću ga uspjeti upaliti???file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.10.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.04.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.03_%5B01%5D.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.03.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E moj sinek ,ti još moraš puno ućiti o slikma i njihovom postavljanju .
Iako nije baš nasretnije riješenje možeš početi ovdje
Neispravan link obrisan!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Petar2367 kaže:
Imam jedno pitanje imam porsche traktor iz 1950-god.sa svim orginalnim dijelovima pa me zanima nisam ga palio već tri godine te mu je otišao akumulator pa evo sad sam odlučio nabaviti novi akumulator pa ma zanima mislite li da ću ga uspjeti upaliti???file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.10.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.04.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.03_%5B01%5D.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/My%20Documents/P090810_16.03.jpg

Oko postavljanja slika mi se javi na PP pa ću ti pokušati više pomoći,
a kao ne bude išlo budeš mi poslao slike na moju e-mail adresu pa ću ih ja staviti.
puknuti kaže:
E moj sinek ,ti još moraš puno ućiti o slikma i njihovom postavljanju .
Iako nije baš nasretnije riješenje možeš početi ovdje
Neispravan link obrisan!

Puknuti ako ti znaš bolje napisati upute, napiši ih i pošalji ih na PP,
te ako budu bolje ja ču ti otključati temu da ti staviš te upute u prikladnu temu....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zbalija kaže:
Puknuti ako ti znaš bolje napisati upute, napiši ih i pošalji ih na PP,
te ako budu bolje ja ču ti otključati temu da ti staviš te upute u prikladnu temu....
Tamo su tri naćina , ako ja sad napišem još jedan dodatnu ću otežati odluku početnicima ,a sebi natovariti nepotrebna posla :mrgreen: Tko hoće istinski naučiti mora sam shvatiti kako to funkcionira .
Nije ni svaki profesor dobar , google nudi 100-tine riješenja , siguran sam da će svaki nači pravi .
Netko ima u potpisu : tko hoče nači će načina a tko neće nači će 1000 izgovora .
Ja obrežem piksele i okvire na računalu ,smanjim rezoluciju tako da je slika što" lakša" , poznajem osnove html-a http://hr.wikipedia.org/wiki/HTML tako da nemam problema s kodovima .
Izbjegavam imageshack jer je užasno spor .
Ovog trena koristim http://slike.hr/ jer kupujem Hrvatsko :mrgreen:
 
B

Belimisimus1

Guest
Pozdrav svima,

Vlasnik sam starog MAN-a (model 4k1, 1958.g). Evo dobio sam nekako želju malo ga sredit i obnovit.
Novi sam u tome pa muku mučim s pronalaskom rezervnih djelova. Dali me netko može uputit gdje ih potražit, znali netko nekoga tko ima isti ili slični traktor, možda kakav kontakt ili link...?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Teško buš tu kod nas našel dijelove za MAN!
Pogledaj si malo njemački ebay tam ima toga !
Pozzzz
 
B

Belimisimus1

Guest
Ima toga po njemačkoj, ali daleko je to, a ebay je pre skup... prvo da probam nać nešto tu kod nas.
Navodno negdje ima i MAN-ov muzej gdje se mogu nabavit neki djelovi (negdje u austriji, ali nisam siguran), ali nikako da pronađem adresu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh