• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimeri

S

staffmen

Guest
evo malo za ljubitelje oldtimera...
U Svetoj Nedjelji se odrzavala manifestacija "Dragi nas kaj" bilo je izlozeno par starih traktora, pa pogledajte.















 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Deutz 1954.g.

Ujakov Deutz iz 1954.g. Za par svinja i nešto kokoši i kunića dovoljno



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Vidi točno!

Trebam mu ga pokazati, sigurno bi ga htio urediti ali financije...
 

kux

Novi član
Tu od
23 Pro 2008
Poruka
25
ovakav sa kipericom napred bi meni dobro došao...fenomanalno...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hallo!
Ich denke bei uns gibt keinen Schlutter in diesem Leistungklasse! Nur kleinere u sehr alte Modelle aus ehmaligen Import. Und die sind auch sehr selten...
Mich interessiert auch ob jemand hat dieses Monster gesehen:scratch
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nažalost, nemam ti ja kud sa time, a i bez love sam, al ono, skroz....
Nego sam mislio da je fahr imao vodom hlađene motore, a po izgledu mi se činio ko MWM
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ajd puknuti kaj to gvožde čuvaš doma :?:
Sad bi ti mrmu bral na tome još :finga:
Vozi to v kovinu na vagu pa bum išel pogledati dal je MWM ili kaj več :mrgreen:
Inače bi najprije rekel da je DEUTZof motor?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
E sad bi se ti kladil u nekaj kaj JA nisam ni pogledal a tebi stoji v šupe!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E sad bi se ti kladil u nekaj kaj JA nisam ni pogledal a tebi stoji v šupe!
Nije čak ni všupi nego na milost i nemilost dragm Bogu .
Prošli vikend sam išel oko njega ali nisam našel pločicu , do daljenga je fifti/fifti .:lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Vjerojatno ste primjetili da ovaj čovjek traži stare Schlutere...pošto vidim da je zapeo, vrag mi nije dao mira pa sam počeo malo istraživati. Došao sam do informacija da je u Hrvasku i ove naše prostore došlo 12 od 13 ukupno proizvedenih traktora serije 3000 za kojoma su Njemci sad poludjeli i pošto poto ih žele vratiti u Njemačku...Jel ima tko kakvih saznanja o tim zvjerima?
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Hanomag GREIF - 1961.

Da malo oživimo "OLDTIMER" temu, eto mog Hanomg Greifa u izvornom, zapuštenom, stanju.







 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Lijepo je vidjeti nove traktore,ali ovo mi je paša za oči. :) U kakvom je stanju motor?
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Lijepo je vidjeti nove traktore,ali ovo mi je paša za oči. :) U kakvom je stanju motor?

Taj Hanomag je kupljen prije tri godine,a motor nije radio.
Da bude ljepše,radi aljkavosti vlasnika smrzla je voda u kileru-popravak,u vodenoj pumpi-nova,puknuta glava-popravak.

Nažalost svi nedostaci su se vidjeli kak sam sve više rastavljal traktor na sastavne djelove,tak da je sljedilo kompletno renoviranje.

U mojim ranijim postovima vidli ste obnovu Porschea Juniora a sada sljedi Hanomag Greif iz 1961.

Prvo "pomlađivanje" nakon kaj je bil zaboravljen pod drvetom:










Zadnje slike u starom izdanju. Početak pripreme za renoviranje:








 

Najnoviji postovi

Na vrh