• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Moja največa greška ( jedna od mnogih ) je kaj nejdem u birtiju .... Meni covjek prodaje jednobražnjaka 12-14 za 2000 kn .... Pucam od bjesa kad vidim da netko kupi jeftino ko kolega @matozdenci

Kolega, nije stvar ni do birtije, ako nešto konkretno uzimaš, onda to trebaš svakodnevno pratiti na njuškalu, uvjek nekad nešto naleti ispod realne cijene, samo to brzo ode.. Tako sam uzeo gamu 14 r, farba još na tanjurima, za 1500 kn, sijačicu msk 2 za 1000, itd da ne nabrajam..... naleti :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Daj stavi sliku. Kako je tako jefin nov?? Zar nisu oni oko 18 000kn sa pdv-om?? S čim ga vučeš?
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
božićna akcija 40%

traktor je steyr 9105
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
prošla je bude negdje oko božića već 3 godine unazad. Ja saznao slučajno iz glasa slavonije,svi su OLT-ovi proizvodi bili na40%
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kolega, nije stvar ni do birtije, ako nešto konkretno uzimaš, onda to trebaš svakodnevno pratiti na njuškalu, uvjek nekad nešto naleti ispod realne cijene, samo to brzo ode.. Tako sam uzeo gamu 14 r, farba još na tanjurima, za 1500 kn, sijačicu msk 2 za 1000, itd da ne nabrajam..... naleti :)

A miša mu tustog ..... Svako jutro, uz kavu, Jutarnji, Večernji. 24 sata, Njuškalo ...
Svaku večer umjesto TV-a, Poljoprivredni forum, Njuškalo ....
I ?? Ćorak .....:mad::
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Koliko ja pratim njuskalo a pratim cesto rijetko kad se nadje nesta povoljno a da je necemu!!!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Točno !! Pratim na Njuškalu neke stvari koje me zanimaju svakodnevno, nmajmanje dva puta. I nije mi jasno.... ima oglasa koji se već, ali doslovno, godinu dana ponavljaju i ne proda se ništa .... Ili tim ljudima nije u interesu prodati, ili se drže one - svaka roba svoga kupca ima ...
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ma sipak ima!!
Nedavno sam naletio na oglas di covjek trazi 2500kn za jednobrazni imt plug!!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ma ima... kad sam uzimao plug, posavac 2x12", 90-ta goodina, oba nazubljena crtala, 1800 kn, išao za 1600 sam je bilo daleko za ić, plug prodan drugi dan odma, i pa ovaj 2x14" sam platio 2800 kn :D: 2006 god plug... Stvar je u tome da takve povoljne i dobre stvri nebudu dugo u oglasu.. sijačica isto, sam čovjek kaže da je oko 12 stavio oglas, u 4 je bila na prikolici kod mene... ebg :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ajde da prebacimo ovo razglabanje u temu oglasi ...
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Nađe se. Možda nije uvijek ispod cijene, ali za realnu se svakako nađe. Samo neki put treba vremena :) Pratim vec kontinuirano dvije godine njuškalo.
Jednom je bio Zetor 7430 za 50.000kn. Al jbg ja nazvao, kad ono kaže čovjek da je kupac upravo kod njega i da ga kupuje.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Jel to neka nova serija zetora izbačena a da se za nju nezna:(rofl):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
haha, ma slučajno od brzine tipkanja zamijenio brojeve :mur:
Da 7340 je :) . Ma imo je ratu kredita, i trebo je hitno pare.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh