• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Marko, najdi meni onda jednoga jeftino.
Može i 12", a pogotovo ako ima nove tip dvodjelnih daski.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Nađem ih ja jeftino, ali ne odu od mene jeftino :D:D

Realno, ti plugovi više toliko ne vrijede.
Danas dobiti 2000 kn za IMT 756 je PREMIJA. Isto tako je i sa OLT-om. Dok recimo LEOPARDI, stariji OLT-ovi (Slavonac, Alkar), to ide od 500 kn, do 1000 kn MAX.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
IMT plug je uvijek bio skuplji od OLT-a mada se sa njim lošije ore. 756 sa pred par godina prodao za 3500 kn bez problema, kupio sam OLT- a 2x10 Posavac pomični za 1000 kn i sad ti budi pametan. O kvaliteti oranja neću ni pričati.
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Plug je dopeljan, promijenio bi lemeše i trebam nosač crtala samo ono oko ak se ne varam ima li tko.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Ne valja ti to oko baš... slabo drži i crtalo se okrene.
Budem ti slikal kak sam sebi napravil.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,230
kupio sam imt pera, ona rešetkasta jer oltova baš nigdje nisam uspio naći...hoće li ona dobro okretati ili ih treba prilagođavat? rupe pašu na moj olt.
 

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Ok, može poslikaj jer imam i posavac 12 Cola pa sam nosač pripasal s drugog pluga pa da usporedim.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,230
A nisam mogao nigdje naci oltova...ima samo plasticna a to necu...

Uzeo sam ta resetkasta jer nisam nigdje.mogao naci metalna pera, a i zato sto su bila s nosacem...trazim svugdje i nosac...nema nigdje..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Gledaj novijeg Olta tipa Slavonac s visokim plazovima, puno su jači, lagani za ustelati i odlično oru. Iako i uredan posavac nije loš.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Novijeg slavonca u izvedbi 12" teško jako naći, a kad gledam sve za manje novaca je negdje kraj slavonije ili izgleda katastrofa , iako i ovaj je prefarban iz nekog razloga.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
I ja tražim Posavca ili Sremca 12", ali pri nama nema baš nekog izbora ni za male ni velike novce.
Ono iz Slavonijie je samo za na otpad otpeljati (izrabljenoi u katastrofalnom stanju, uglavnom).
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
ZJ, koliko nudiš za solidnog Sremca, da dođeš na piće, mezu i povedeš Muhu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
500 kn i platim piće (sok) Muhi usput (i ćevape, ak ostanemo gladni). A ti prirediš aldomaš ;)
Skup mi prijevoz od tebe, daleko je.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Lako bi taj plug u gepek stao, kako iwanho kaže, samo da ti volje imaš.

MUHA ima, koliko vidim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh