• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Tako su nama dva IMT 555 pobjegla, jedan za 5500, a jedan za 4500. Nije ni jedan mogao biti toliko loš da se za te pare ne isplati uzet. Treba skroz gledati, biti uporan.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Eto ako ce koga zanimati na otpadu kod velike gorice(eko obrada staro cice)ima ovaj plug,danas ga vidio. Po mojoj procjeni 12"-14",visoki i dugacki(nisam imao metar kod sebe),ali tako nesto ,stanje osim sto je malo hrdav Ok,cjenu neznam.
Photo0090.jpg
[/url]
pc screenshot[/IMG].
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A novi vijci na njemu. Šteta što mi je daleko...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa Bosanska Dubica pravi Leopard plugove :)

Nego, ovo je leopard 2x14"
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Bosanska dubica je vise narancasto-crvene boje dok je leopard vise zute boje!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kaj je boja problem ona se lako mijenja i moj je olt crvene boje jel sad druge marke??
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Leopard je marka pluga iz Mehanike, iz Bosanske Dubice, kolega nešto si pobrko. Možda te Lemid buni.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Točno je upravo tako kako je @itp napisao!!! Na boju se nemože gledati.

Ja imam original 2 pluga IMT, al su zelene boje, pofarbao dok sam bio mali :D:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja kad sam bio mali, meni su samo dali da farbam zaprežni plug. Nisu mi dali, nego sam ga sam ofarbo. Bojom za zidove. Ornice sam ofarbo u kamuflažnu boju, pa sam s jednom cijevi od vodovoda dobio top :D:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je došla tamno zelena boja pod ruku i kist, plugovi su mi se činili hrđavi pa ja pofarbao, sigurno prije 14-15 godina :) Istina da sad je več više pola boje otpalo, ali...kaj čemo, dječja posla :D:
 

Robert13

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
7
Kupujem Posavca 2.25, koji je u osnovu bio 10 cola, a vlasnik ga preradio na 14 cola.

Plug mi izgleda dosta Ok, al mi nešto nije jasno. Da li su daske i raonici na original 14 cola Posavcu iste veličine kao za 10 cola? Zar ne bi trebali lemeši i daske, da bude veče?

Evo par slika, šta mislite o toj preradi?
 

Prilozi

  • Olt1.jpg
    Olt1.jpg
    57.7 KB · Pregleda: 595
  • Olt2.jpg
    Olt2.jpg
    61.7 KB · Pregleda: 648
  • Olt3.jpg
    Olt3.jpg
    58.3 KB · Pregleda: 861
  • Olt4.jpg
    Olt4.jpg
    31.3 KB · Pregleda: 365

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Mislim da ovaj dio kopčanja toplinka bude bilo slabo za takav plug, u orginalu svi imaju dosta ojačan taj prvi dio, tj tu samu gredu kačenja i poteznica i poluge gore. Ovak neizgleda loše
 

Robert13

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
7
Taj dio i meni se ne sviđa. Ali nisam siguran, da je to bilo promijenjeno. Više me brine, što je bio izdužen i što su daske iste kao za 10 cola.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Kad to i je 10" sam je proširen.. evo ti slika, orginal 10" ko taj i orginal 14" pa si vidi razliku i u samoj visini i daskama..ovog 14" sam platio 3000 kn prošle godine
 
Posljednje uređivanje:

Robert13

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
7
E hvala za slike :icon_thumright: ali je težko reči pod ovim kutom. Izgledaju dosta slično, ovako iz prve. Hmm.. :icon_confused:
 

Robert13

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
7
Pa i ne bi trebalo, da su iste daske. Sa 14 cola može, da se ore dublje nego 10.

E baš ovakvog tražim, ko što je tvoj 14 coli. :icon_idea: kupujem tvoj :(devil):
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh