• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT PSK sijačice

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ako ti šta znači ja sam dao 3000 više za malo mlađu, sa hidro prebacivačem markira, elektronikom i kutijama.

Meni je teško procijeniti koliko vrijedi jer nema kutije, ali imaš tu u temi forumaš MatijaCase je kupio novu pa vidi koliko je platio..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ima i ova hidro markire, al meni to nebi ni trebalo, bolje bi mi pasalo da su na rucku, a kutije za umjetno mi isto nebi pasale, jer bi bila preteska za 539..
A i lako se nekad kutije ugrade ako bi htel..

Pa ako je ovo tocno kaj pise u oglasu, ova nije posijala ni 100 jutara, a neki to odrade u sezoni..
Kod mene bi sijala godisnje 15-20 jutara i mislim da bi mi trajala za mojeg vijeka..

Ajd koja bi realna cijena bila oltovoj 4 reda, bez hidro markira, bez kutija za umjetno, al da je u perfektnom stanju, kao ova sa oglasa?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Preskupa, a i više je sijala od ovog što piše. Noževi su na ralima spremni za mjenjat.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Gledam da si pisao tu u temi da 539 nosi 4 reda sa kutijama sa 50-100kg utega napred.

Evo pogledaj si za koliko se nova mogla uzeti pa se po tom orijentiraj isto.
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=1153330&postcount=61

Nosio je godinu ili dvije, a sad ju nosi International 50 ks s prvom vucom..
Sad vise nema bojazni kak bude pustio kvacilo i jel bude traktor poskocio u zrak..

Kolega Matija pise da ju je covjek uzeo u kompenzaciji, pa prodao njemu, e sad jel to bila stvarna vrijednost nove ili nesto manje..

Ja nebi dao te novce, izgleda ok, nisam ju puno gledao, al raonici su potroseni i treba zamjeniti umetke.....

Ma sad bas nije ni vrijeme za kupnju sijacice, malo sam se kasno sjetio, i istina je da su polovne precijenjene, jer mozda malo vise su kostale nove dok su se onda kupovale..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ivan, preskupo ti je to, a netreba ti puno. imaš na njuški par starijih modela, a dosta povoljno, to bi trebalo kupiti, detaljno pretresti i miran si.

Inače ta iz oglasa kaj si zaljepil, to ti je švercer, on nije nikaj s njom sigurno radil, k njemu smo išli gledati rotodrljaču, taj samo šverca.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ne treba mi puno, al bi htel imati svoje, a i radil bi zemlju dosta udaljeno od kuce, pa mi se nece rodaka koji mi sije drukati za 4, 5 jutara 15 km daleko..

Sumnjam da ju budem za ovu sezonu stigel kupiti, ali za drugu bi moral, al nebi htel neku razlokanu jer mi nije bas do sarafanja..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ta nova se ti bu prije razlokala nego one stari modeli..
Kupi rađe stariju,ili NODET,jer ove novije OLT su samo za gledanje dobre..
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Ja mislim da takva od 4 reda nevredi vise od 2000evra.Kod mene moz kupiti sestorednu za te pare koliko taj trazi za 4 reda.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Koliko olt psk 4 reda,moze max deponirati mineralnog gnoja po rali?
Pa i ako ko zna neku formulu ili koliko puta kotac okrenut da se dobije okvirna kolicina?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Do kraja otvoreno? Ja otvorim do kraja i jos prebacim onaj saraf, pa baca jos malo vise.
Tetak je promjenio lancanike pa baca koliko hoces.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Do kraja da.. Al mislim da je bivši vlasnik mijenjao onaj zupčanik jedan. Ne kužim koji šeraf?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Do kraja skale kad otvoris naslonis rucicu na neki saraf. Prebacis rucicu preko njega i otvori se jos malo.

Mozda je jutro kod mene vece [emoji1]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
A to.. Ma moraću ja vidjeti koji original zupčanik ide gore pa da može više bacati. Iako mi ovako paše, otvorim do kraja i gas..

Zapravo sad razmišljam krivo sam se izrazio.. Moja baca 200kg na jutro, 100kg 15-15-15 i 100kg ureje kad je otvorena do kraja.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
OLT_ove kutije i ulagači na Nodetu, nadam se da će služiti svrsi

20170314_121041_zpspr2k9fmj.jpg


20170314_121125_zpspxljx7ms.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh