• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta
D

drax

Guest
kad bi ovo bila seariska ugradnja na hittneru valjalo bi

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GBXblNcpBP8[/YT]:heart:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
To ti je dualsteer...imaju svi talijani (goldoni,carraro,bcs) hehe a znas da smo mi uvijek u zaostatku za ostalima...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo da malo oživim temu,pošto je totalno zamrla....
Dobio sam od Grofa par kataloga,ali vidim da je neke već postavio Arno,pa stavljam jedan od skiddera:

hittner.jpg


hittner3.jpg

hittner4.jpg


hittner5.jpg


hittner6.jpg


hittner2.jpg
 
Posljednje uređivanje:

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Dali su gospoda iz hitnera razmišljali da ovaj stroj urede u poljoprivrednoj verziji nešto kao deutz intrak ?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Dali su gospoda iz hitnera razmišljali da ovaj stroj urede u poljoprivrednoj verziji nešto kao deutz intrak ?

to bi bil traktor za povući
 
T

tajo3

Guest
Hittner eco trac 35

Lijep pozdrav dragi forumski prijatelji,

Evo došao je trenutak da i ja stavim po koju slikicu, kao ponosni vlasnik novog traktora na našem malom gospodarstvu.

Ovom prilikom bi se zahvalio još jedanputa Grofu, Darkohittner-u te ivanu33 koji su mi pomogli svojim dosadašnjim iskustvom sa istim strojem, te savjetima i smjernicama prilikom odabira i kupovine istog.

Traktor je kupljen kao polovan stroj, a godina modela je 2007.
Isti je agregatiran sa trocilindarskim dieselskim motorom od 40 konja.
Još bi trebalo istaknuti da ima vodeno hlađenje, te suhi filter zraka.

Evo prilažem i neoliko slika:



Uploaded with ImageShack.us
Slika 1. Prvobitno stanje



Uploaded with ImageShack.us
Slika 2. Unutrašnjost kabine



Uploaded with ImageShack.us
Slika 3. Hidraulično ulje je curilo...



Uploaded with ImageShack.us
Slika 4. Prikaz motora



Uploaded with ImageShack.us
Slika 5. Prikaz motora



Uploaded with ImageShack.us
Slika 6. Traktor garažiran, po prvi puta nakon proizvodnje.



Uploaded with ImageShack.us
Slika 7. Unutrašnjost kabine



Uploaded with ImageShack.us

Eto toliko za sada, do čitanja....
lijep pozdrav iz Osijeka :))
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
kakva je ovo kabina, pa mogli su nesto izvesti sa njom, pa i 539 ima bolju koju je dizajnirao prije 35 godina
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Sve čestitke na kupnji traktora .Ima svu opremua na sebi kako bi mi dobro došo u ovoj našoj zametenoj lici .

Samo mu smontzirat ralicu i gdje bi nam bio kraj.

Ma ljudi komentiraju svašta kabina ovakva onakva ma to jedino zna moj rodjo Grof kad čisti sa svojim tomekom ma bitno da ti kiša ne pada za vrat ma ko pita za komfor pa nije to auto hehe.+
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
bravooo

ne boj se ničega samo gas i radi ,ako bude kvarova popravit češ ,djelovi još uvijek nisu skupi ako sam popravljaš ,majstor je je najskuplji ....neka te služi i da nebudeš imao kvarova ,iako mislim da nećeš jer nećeš toliko raditi kao ja sa svojima .....
 

Najnoviji postovi

Na vrh