• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta
C

CrnIM

Guest
Uklapa se, zar ne? :D

Zid smo radili otac i ja.
On je glavni i odgovorni a ja sam asistencija u teskim stvarima.
To je samo mali zid, ima toga jos puno vise oko kuce.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Razilazak sajma

Evo koja slićica završnice sajmovanja to jes povratka malih divova HITNER

 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@ARNO - hehehe...kako uspeš sve turneje, dolazaka/odlazaka sa sajma malih traktorića da pohvataš i uslikaš?
Jesi dežurao pored ceste?:lol:
Uglavnom extra fotke...hvala!

pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!
@ARNO - hehehe...kako uspeš sve turneje, dolazaka/odlazaka sa sajma malih traktorića da pohvataš i uslikaš?
Jesi dežurao pored ceste?:lol:
Uglavnom extra fotke...hvala!

pozzz joe!

Ma pusti politiku , na svoju žalost i previše sam na cesti :finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kakav je ovo crveni Hittner?

I hittner s prima prikolicom?

Što se tiće boje , zaštitna se zna PRIMA , zelena , HITNER žuta aliiiiiiiiiii to nije svetinja naroćito kod HITNERA zakon tržišta :D isto kao kod automobila boja je jedan dio prodaje HITNER je to shvatio te nudi tržištu razne boje pa i maskirne , tako je i sa prikolicom zelene boje ako neko želi zelenu dobiće je samo neka kupi što je i u redu jer nisu nam sve boje idealne na strojevima a ako možemo birati ????????????? :finga:
 
C

CrnIM

Guest
Hittner nudi paletu boja.
I moja prikolica je zelene boje, samo sto je moja tamnozelena pa puno bolje pase uz traktor nego ova na slici.
 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju ARNO!

., fala doneba za izvaredne slikice., dobro si naišal u dobro vrime da ji lipo ovjekovječiš!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
., forumski prijatelju ARNO!

., fala doneba za izvaredne slikice., dobro si naišal u dobro vrime da ji lipo ovjekovječiš!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ...

to su moji hittneraši ja sam mu dojavio vrijeme transporta
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Evo i mene nakon dugo vremena, pa da malo oživim temu. Danas je moj plug prvi puta ušao u zemlju, a sutra idem na oranje. Radi se o Hittner plugu, 10".










Konačno je došao i taj trenutak ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo i mene nakon dugo vremena, pa da malo oživim temu. Danas je moj plug prvi puta ušao u zemlju, a sutra idem na oranje. Radi se o Hittner plugu, 10".



Konačno je došao i taj trenutak ;)

Sretno sa oranjem po snježnoj brazdi , i ako mislim da će to biti u redu , ujedno se pridružujem prethodnom komentaru ,i ja mislim da bi dvobrazni bio za njega u redu , ali vjerojatno su u pitanju novci a za jedini plug se i ja slažem da je bolje imati jednobrazni , jedino me zanima kako radi pa ako če biti prilika koja slika u radu - oranju , mislim da mu bude falilo pero za prekretanje i ljepše slaganje brazde :)
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Naravno da je u redu, al po efikasniji bi bio s dvobrazdnog
nego pogle ovog
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bUL31wQ5rqM&context=C3b3719eADOEgsToPDskLsnGvC4EBk9yt28Vi4xImH[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Naravno da je u redu, al po efikasniji bi bio s dvobrazdnog
nego pogle ovog


A kada bi imao ripne okrenute kako treba mogao bi vući i 4 brazde :rolleyess:
 
C

CrnIM

Guest
Ivan33 hvala na obnovi teme.
I ja imam takav plug ali sam ja svoj dao pojacati kod majstora.
Kod mene je krsevit teren i mislim da bi ga bez pojacanja odmah polomio.
Brazde slaze dosta dobro.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
slažem se sa svim komentarima. Naravno da može dvije brazde vući bez problema, ipak ga vuče 30 ks. Što se tiče izbora pluga, uzeo sam ovaj jer vrlo malo koristim plugove, a i dobio sam ga po ok cijeni. Ako mi nekad bude trebao veći, bit će i veći. Crtalo bi sigurno dobro došlo na plugu. nadam se da ću sutra orati, pa stižu nove slike i iskustva. Dvobrazni je u neku ruku bolji, ali šta je tu je
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Evo malo mojih komentara nakon cijelog dana oranja. Sve u svemu, sa plugom sam zadovoljan. Brazde slaže dobro, samo oranje izgleda malo neuredno jer nema noža-crtala, a to planiram riješiti. Bez toga dosta kuruzovine upada u brazdu, pa ne bude zaorano nego završi u gornjem sloju. Ipak kad crtalo odreže izgleda puno urednije. Gdje je zemlja normalna, traktor se igra s tim plugom. Ali na par mjesta imam izuzetno tešku zemlju i mislim da bi tu sa dvobraznim bilo malo teško. Orao sam drugom brzinom, uglavnom brzom. Boja sa daske je vrlo brzo jer sam prvo orao ledinu uslužno. Slike stižu uskoro.
 

Najnoviji postovi

Na vrh