• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Ma gledam malo polovne po oglasima, il su krševi, il neki ružan sistem, nema sigurnosni preklop, il su preteške ili super lagana konstrukcija. Ova mi je tip top, ali kad cujem cijenu nove vjv cu ic u smjeru polovne 😆
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Moj nema nikakav sigurnosni sklop odnosno ako zakučim nedje se zavrti u bolcenu al to i nije neki mehanizam, obično se gornji dio sklopi, al na mojim brzinama i u mojim vinogradima di je sve priprljeno za šišač meni iskreno niti ne treba a moj je ekstra lagan ja ga sam dignem i montiram doslovno je za 15min gore, al treba i njega još pokrpat ima i on falingi al se isplati toliko uložit, ima i na struju nagin tako da bas mi je uletio nakon 2 godine traženja
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
I kod mene je manje vise sve tip top za šišač al kad se dogodi godina kao prosla pa popadaju cijeli redovi, onda nakon ispravljanja to bas i ne lici na vinograd pa ima svega. Tako da neki preklop je vise nego pozeljan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh