• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Neznam, volio bi da ti mogu pomoc ali bez da vidim neznam kako spricas, a trebo bis gledat malo kako drugi oko tebe spricaju i kopirat to ti je najbitniji dio posla, trava moze bit velika vinograd neuredan ali ako ti spricas kako treba bolesti nece bit 100% provjereno, ne namjerno ali silom prilika..
Ja imam jedan stari video od spricanja jos sa tv al ne vidi se nista posebno na listu, a obicno kad spricam nema ko snimit da vidis kako to sad prasi sa maxterom, ovo je slabo, ja sada kada prodem sve bude lijepo zalijeno i jos pada visak iz zraka po vrhovima
https://www.youtube.com/watch?v=wUQEpmiCyh4

Uspio sam nac i bolji di pokazuje i red nakon spricanja, ovako bude i kod mene samo ja imam 5 sprica i jos vise baca okolo prašinu

https://www.youtube.com/watch?v=76cJEfQ4qSc
 
Posljednje uređivanje:

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
Pozz

Ja sam ove godine koristio neke balone lopte za zaštitu od ptica i mene su spasile.
ptice se naviknu na njih za jedno 20 dana
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493
Traminac

e61a8336c93c5b137b0a8d0e32022af6.jpg


I ja se bacio u nocno spricanje

dbad248df2272d202031751897144604.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Uf milina za vidit, to zbog vremena ili? Ja sam jucer proso sa nekim biostimulatorom i insekticidom pa sam sliko kako meni na 4 sprice baca jos ima jedan red vise al sad nema potrebe a kad sam se vozio doma vidio sam jos dvojcu da prase hehe a bilo je oko 10
Sutra ili prekosutra idem sa svicem i nadam se da je to zadnje spricanje 11-15.9 ce pocet berba
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    47.8 KB · Pregleda: 75

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kod mene je uglavnom pepelnica napravila sranje na grozdima...
ne znam dal da dodam kaj sa botricidom ili ne
zadnje spricanje mi vrijedi do 8.9.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Znaci skola za drugi put jaca doza i nema straha, jesi rijesi ili imas jos problema
Botricid nema karence neznam kad mislis brat al mozda je rano jos, ako se ne varam iso si pred malo sa teldorom sta ne? Ja cu ipak sa svicem ako zagusti pred kraj botricid
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
teldor ima 28 dana karencu, switch 21
botryfun ima 3 dana karencu...

evo bas je sad nevrijeme kod mene, i u dva navrata je lijala kisa
mislim da ću morat ovaj tjedan ofurit jos sa botryfunom

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Meni pise 14 dana teldor, ja cu sa svicem pa dalje po potrebi
Botrifan imas pravo vec mi se sve pomjesalo
I kod mene sinoc i sada pada ja idem sigurno uopce se ne predomisljam
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Di ces na more...kod mene dobro sad ohladilo a ja na moru živim i jednom bio sa gliserom i to je to šta sam vidio mora :p: sad se borim sa bolesti na pomidorama i još jedno špricanje ili dva i gotovo ove godine samo sad moram čekat da smanji vjetar
Nebih znao moram pogledat
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493
Ne volim ni ja sto je tako al ajd, ionako se ne kupam previse. Skoro pa u tvoje krajeve, Vrsar pa Vodice.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493
Ma dao sam mu i previse ove godine. Najvise me trazi, a najmanje vraca. O poslu da i ne govorim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh