• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

opg ili samoopskrbni

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Prebaci na tekući račun pa troši od tam...
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
170
Tako sam mislio, samo dali ću imati problema kasnije zbog porezne i sl.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
u karlovačkoj ne uzimaju niš, osim 5 kuna ako je taj mjesec bilo kakvih transakcija za vođenje računa...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Dali75 jel imaš poslovni ili obični žiro račun
Pozdrav, jlukaci7. Molim te za pojašnjenje kakva je razlika između poslovnog i običnog žiro računa. To prvi puta čujem pa ni nije jasno o čemu se radi. Unaprijed zahvaljujem na pojašnjenju.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Sa običnim nije bilo takvih problema
zahvaljujem na odgovoru, ali ja i dalje iz odgovora ne zaključujem u čemu je razlika, osim što sa jednim ima problema, a sa drugim ne.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
Na poslovnom svaka transakcija se naplačuje a na žiro računu građana ne. Ima još nekih sitnica ali mi se to sve neda pisat i i nisam toliko potkovan po tom pitanju
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh