• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

opg-poticaji registar

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ajd ovak:u mom selu 70kuča od toga nisu zemlju radile 3-4kuče.
sad kad su poticaji sve blagodati za radzemlje,sad radi 6 kuča i od tih 6, 2 su jake recimo tak,moj kum oko 100jutara i ja sam drugi sa 15-16 možda koje jutro više. a ovi ostali neznam jel rade svi zajedno 5-6 jutara.
tak da ti poticaji kak je netko reko da su uništili pravu poljoprivredu,ja velim da nije točno,več da ljudi neče radit.postali su svi neka gospoda.
svi bi pare a nebi radili,bez proizvodnje nema novaca.
 

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
kad sve to pogledas svi smo u pravu ja samo tvrdim neka se svim proizvodacima
plati krajnji proizvod po adekvatnoj cijeni i gotovo netreba poticaja i sve si rijesil
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma ja i jesam čak za poticaje,al dat ih ljudima koji stvarno rade,
nema vveze čija je zemlja,a ne ovima za koje mnogi znamo kaj nema ni štihaču pri kuči.

sam ono najbitnje treba inspekcija svakom pokucat na vrata,
a bogami i dobro kaznu lupit muljatorima.
sam jebiiga korumpcija vlada svugdje tak da kolko ti je dubok đep je bitno.
a puno vode bu proteklo dok se to promjeni.
 

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
dok su god poticaji bit ce i muljanja !samo se realnom cijenom za odredeni proizvod moze smanjit muljaza jer ako ti dobis placeno samo za ono kaj si proizveo, onda ovi muljatori sa laznim hektarima padaju u vodu.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto konačno mi sinulo kaj su poticaji!:lol:

pa to je socijalna pomoč ljudima na selu,jbga nemre ovom u neboderu dat poticaj da dela zemlju,a da ne ispadne da sad više pol hrvatske treba socijalu,seljaku su dali socijalu a nazvali ju poticaj:lol:.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pa praksa je pokazala,da ak kradem i netko zna za to il me videl,dam i njemu nekaj da bu sretan i nebu me cinkal nit pital kolko sam kral.
drugim riječima vidi se di su nam ministri i premijer,i nikog ni bilo briga dok su plače,poticaji i slično redovito dolazili.
 

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
mozda su i oni imali prste u tome ima negdje na forumu primjer koliko agrokor dobiva poticaja
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
eto konačno mi sinulo kaj su poticaji!:lol:

pa to je socijalna pomoč ljudima na selu,jbga nemre ovom u neboderu dat poticaj da dela zemlju,a da ne ispadne da sad više pol hrvatske treba socijalu,seljaku su dali socijalu a nazvali ju poticaj:lol:.

To je tako nekako, u EU imaš i poticaj za ostanak na selu čini mi se, ljudi koji žive na selu zakinuti su za mnoge stvari kojih ima u gradu i da bi nekako zadržali ili vratili ljude na selo države potiču to novčano,
 
R

Renato5820

Guest
pozz

al pazi oni se nista ne boje rade to da se zna,evo kod nas išla državna zemlja na natječaj zakup i prodaja i ovaj jedan se dogovorio s načelnikom općine da će on dobit poticaj,a ovaj mu sredio zakup 80 kn po jutru.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
prijatelju nitko se nićeg više ne boji,da nepričam kaj zadnjih dana sam preživljaval,naplatil sam dug al vjeruj ne legalno.
pazi ne doživljava inspekciju opče.odgovor je nek dođu nemogu mi ništa,ne boje se novčanih kazni,jel proglasi stečaj odgovara u visini temeljnog kapitala,otvori novu firmu i radi dalje.
strahota i to se radi kak ti veliš javno bez straha,pravna država nam je u banani.
a s druge strane ovo je živi primjer:jednom dedi od 73g u selu došli otkopčat struju jel ni u 12mjesecu platil struju 90KN.i takvg čovjeka budu strpali u zatvor,al frajer dužan il ukral koji miljon i nikom niš.
 
R

Renato5820

Guest
prijatelju nitko se nićeg više ne boji,da nepričam kaj zadnjih dana sam preživljaval,naplatil sam dug al vjeruj ne legalno.
pazi ne doživljava inspekciju opče.odgovor je nek dođu nemogu mi ništa,ne boje se novčanih kazni,jel proglasi stečaj odgovara u visini temeljnog kapitala,otvori novu firmu i radi dalje.
strahota i to se radi kak ti veliš javno bez straha,pravna država nam je u banani.
a s druge strane ovo je živi primjer:jednom dedi od 73g u selu došli otkopčat struju jel ni u 12mjesecu platil struju 90KN.i takvg čovjeka budu strpali u zatvor,al frajer dužan il ukral koji miljon i nikom niš.


daj mi reci kak si utjerao dug,meni su duzni oko 4 milijuna kuna i nikak da uteram
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Jel ima gdje da piše koliko se i što potiče u RH, gledam na stranici Ministarstva poljoprivrede, ali ne vidim nigdje. Konkretno me zanima koliki su poticaji po jednoj kravi i koji broj krava je potreban da se ostvari poticaj?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
danas sam negde videl, mislim da 1krava i nekih 1000-1500kn poticaj,
nemoj me držat za riječ to sam u prolazu naletel jel tražil sam za svinje.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Jedna krava simentalka ili slicna pasmina (muzna krava). Ili pet hossteina, odnosno (mlječnih krava) danas mi je reko lik iz selekciskok centra. A za novce nisam zapamtil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh