• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ferguson 533 kaže:
EVO OPET RATARKA I TU JE UKRAL SLIKE S INETERNETA I STAVIL , GORE pa kaže da su to njegovi strojevi pa nemreš vjerovat kak ljudi mogu tak lagati, to mi je ne zamislivo, stvarno bezobrazno, prijave se na forum, i k... se sa strojevima koje nemaju doma, ili još bolje u opče ni ne obrađuju zemlju.... mislim stvarno RATARKO PA NEMOJ SE PONAÅ ATI JELL... da sam ja admin.. odma bi te izbacil, sam zajeb ,.. ljude tu okolo

ALO, momak...

Koji ti je k...c?!?!?

Pa ja ga POZNAM i znam sto sve ima kod kuce i koa nisam kod njega nikada bio.


Ajde nam daj adrese odakle on "krade" slike, pa da ti se jos malo smijem...
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bobo kaže:
ferguson 533 kaže:
EVO OPET RATARKA I TU JE UKRAL SLIKE S INETERNETA I STAVIL , GORE pa kaže da su to njegovi strojevi pa nemreš vjerovat kak ljudi mogu tak lagati, to mi je ne zamislivo, stvarno bezobrazno, prijave se na forum, i k... se sa strojevima koje nemaju doma, ili još bolje u opče ni ne obrađuju zemlju.... mislim stvarno RATARKO PA NEMOJ SE PONAÅ ATI JELL... da sam ja admin.. odma bi te izbacil, sam zajeb ,.. ljude tu okolo

ALO, momak...

Koji ti je k...c?!?!?

Pa ja ga POZNAM i znam sto sve ima kod kuce i koa nisam kod njega nikada bio.


Ajde nam daj adrese odakle on "krade" slike, pa da ti se jos malo smijem...


HOČEŠ STRANICU IZVOLI PRIJATELJU, NE VRIJEĐAM JA NIKOG ALI VIDIM DA SU UZETE S NETA , SORRY ALI PODUDARAJU SE 100% POSTOTNO
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

OOO, dijete smijesno...

Pa pogledaj kako se zove korisnik koji je stavio slike gore Ratarko...

I ako nisi znao, to JE ovaj nas ISTI Ratarko... Ako bolje pogledas, i onaj i ovaj Ratarko su iz Hrvatske i zato mu se imas ispricati jer je to jedan te isti korisnik...


takodjer pogledaj na Farmphotu korisnika Bobo, pa reci da to tamo nisam ja i da je sa farmphota kradem slike i stavljam ovdje...

Daj odrasti!
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bobo kaže:
OOO, dijete smijesno...

Pa pogledaj kako se zove korisnik koji je stavio slike gore Ratarko...

I ako nisi znao, to JE ovaj nas ISTI Ratarko... Ako bolje pogledas, i onaj i ovaj Ratarko su iz Hrvatske i zato mu se imas ispricati jer je to jedan te isti korisnik...


takodjer pogledaj na Farmphotu korisnika Bobo, pa reci da to tamo nisam ja i da je sa farmphota kradem slike i stavljam ovdje...

Daj odrasti!


BUDEM ODRASEL, ALI BIO SAM NA TOLKIM FORUMIMA GDI LJUDI SAMO LAŽU, PA ETO VIDEL SAM SLIKU NA NETU ISTU KAKVU JE RATARKO STAVIL, PA SAM MISLIL DA LAŽE , ajd ratarko idemo na pijaču nekam može
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bez obzira na koliko si foruma bio, isprika mora biti, ili letis odavde!

Pa na farmphotu smo bili prije nego ovdje, jer ovaj forum jos nije postojao i Ratarko je mene ovdje pozvao...

Zato smo tamo manje aktivni. Na FP je takdjer i ZJ i Robert (koliko ja znam) a mozda i jos netko od nasih korisnika

EDIT:

Posto sam cekao da se ovaj isprica, on je otisao s foruma bez rijeci, te je dobio BAN... Mlado, neiskusno, nadobudno...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Oranje,oranje,oranje...

Pazi da nebudeš i mene optužio. Ja sam na Farmphoto marioooo. :D :D :D :D :D :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Haha , znimljivo štivo ste mi priredili :D

Bobo , možda da mu resetiraš taj BAN , čovjek se malo zaletio a vidim mu po zadnjoj rečenici da je shvatio grešku . Pogotovo ako je poljoprivrednik a mislim da je jer ne bi niti znao za farmphoto ? Sa moje strane nema zamjerke a sada ti odluči .
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

ÄŒim se pojavi čovjek s IMT-om (pretpostavljam jer mu je nick "ferguson533"), odama problemi. Pogledajte Ratarka i mene koji vozimo DF i Torpede kak smo dobri ljudi!!!!! ;) Ovi tamo na IMT forumu su uvredljivi :twisted: čim malo istine veliš, a vidiš Ratarka kak se nije uvrijedio na takve izjave (laži)!!! :mrgreen:
 
B

branko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

mario kaže:
Pazi da nebudeš i mene optužio. Ja sam na Farmphoto marioooo. :D :D :D :D :D :D :D


a kaj da ja onda velim ja imam tam jedno 800 slika a jos je i nick drugciji (frabrne)
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

DF&Torpedo kaže:
ÄŒim se pojavi čovjek s IMT-om (pretpostavljam jer mu je nick "ferguson533"), odama problemi. Pogledajte Ratarka i mene koji vozimo DF i Torpede kak smo dobri ljudi!!!!! ;) Ovi tamo na IMT forumu su uvredljivi :twisted: čim malo istine veliš, a vidiš Ratarka kak se nije uvrijedio na takve izjave (laži)!!! :mrgreen:
Ja bi htio napisat: "iemteovci su zločesti ljudi", al neću jer me strah da me bobo ne izbaci iz foruma, il da se skupi neka ekipa.......................... Je a kaj vam ja mogu, ;) :roll: istina zna nekad i boljeti!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko_18 kaže:
[quote="DF&Torpedo":a67fb]ÄŒim se pojavi čovjek s IMT-om (pretpostavljam jer mu je nick "ferguson533"), odama problemi. Pogledajte Ratarka i mene koji vozimo DF i Torpede kak smo dobri ljudi!!!!! ;) Ovi tamo na IMT forumu su uvredljivi :twisted: čim malo istine veliš, a vidiš Ratarka kak se nije uvrijedio na takve izjave (laži)!!! :mrgreen:
Ja bi htio napisat: "iemteovci su zločesti ljudi", al neću jer me strah da me bobo ne izbaci iz foruma, il da se skupi neka ekipa.......................... Je a kaj vam ja mogu, ;) :roll: istina zna nekad i boljeti![/quote:a67fb]

E to nije istina, ja imam 2 IMT-a, i da se i potvrdi da je najlošiji traktor na svijetu mene nebi to uopće nebi diralo, ja bi i dalje radio s njima.
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

A zasto su IEMTEOVCI zlocesti ljudi? :? :shock:

Pa ako imamo kvalitetu, nije to razlog za ljubmoru... 8)

Svasta od te danasnje djece ;) ;) ;)
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma jati se nekužim u to,ali kakovi su ovo završetci,nemože to malo u neku liniju ili malo veće ovratine i to se sve sredi..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Oranje,oranje,oranje...

suljos kaže:
Ma jati se nekužim u to,ali kakovi su ovo završetci,nemože to malo u neku liniju ili malo veće ovratine i to se sve sredi..
Sto mislis kad kazes "vece ovratine"?
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Re: Oranje,oranje,oranje...

Smiljan kaže:
suljos kaže:
Ma jati se nekužim u to,ali kakovi su ovo završetci,nemože to malo u neku liniju ili malo veće ovratine i to se sve sredi..
Sto mislis kad kazes "vece ovratine"?
Å to mislim,vidim da je na različitim mjestima plug vadjen iz zemlj,kad se budu orale ovratine negdje se mora napravit neka linija.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Oranje,oranje,oranje...

suljos kaže:
Smiljan kaže:
suljos kaže:
Ma jati se nekužim u to,ali kakovi su ovo završetci,nemože to malo u neku liniju ili malo veće ovratine i to se sve sredi..
Sto mislis kad kazes "vece ovratine"?
Å to mislim,vidim da je na različitim mjestima plug vadjen iz zemlj,kad se budu orale ovratine negdje se mora napravit neka linija.

U sklopu rijeci "vece ovratine" meni je jasna prva rijec :? ali ne znam sto znaci druga :oops: Sto su to ovratine? Rubovi zaoranoga?
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Re: Oranje,oranje,oranje...

Jebiga sad,jasam ti nepismen,a iz tih krajeva sam otišao prije 21 godinu,ovratine je kraj njive,ili gdje se traktor okreće kada završava brazdu,ili gdje se završava red kukuruza i sl.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Oranje,oranje,oranje...

Aha, sad sam shvatio, ali mi opet nije jasno sto to znaci "vece ovratine". Plug nije vadjen na istim mjestima iz zemlje, to se vidi, ali kako to moze biti vece ili manje. Moze biti jednako ili ne, a ovdje kod mene nije jednako, mozda i zbog same strukture terana jer je na rubovima njive grmlje, a poslikano je bas na mjestima gdje je ulazio u njivu. Traktor je morao (valjda?) na dva mjesta uci posto je posred njive izraslo sljiva (treca slika s lijeve strane, druga slika s desne strane).
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh