• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma strašno nešta..ja sam navikao raditi u brdu,ali ovo je previše...ajde da je na kraju livada,pa ako prokližeš,nemaš kud sletit,već je ovdje još i provalija na kraju...grozota..al šta je,je tu je zemlja lagana kao brašno za oranje...
 
B

bajki

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

zvona kaže:
Ima toga slicnog i u Slavoniji.tocnije izmedu Borovika i sela Podgorja,Ako nije i strmije

Tako je, ima toga tamo i oko Mandićevca, Pridvorja, Drenja. Dio moje zemlje je takav, a dio malo balži. Rakovica ore stalno pod blokadom da bi mogla vući plug koliko toliko duboko. Rakovica jedva izvuče tanjuraču 24 diska na brdo! Užas živi!
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

DEÄŒKI NEMATE VI POJIMA KAK SE ZEMLJA DELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ali znamo kako se obrađuje... :lol:
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma nemate vi pojima kak se zemlja dela...imate tu neke jadne plugove koje sam videl na forumu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Oranje,oranje,oranje...

ja se stvarno ne mogu hvalit da imam neke strojeve,ali ima članova sa bogovskim strojevima,još si zelen kao član,vidjet ćeš kakvih zvijeri ima na ovom forumu...
ajde stavi par slika svojih plugova ako nije problem?a i drugih strojeva...
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Samo da kazem da nije kulturno tako pljuvati po necijim strojevima.

Ako nekome stari krsevi sluze svrsi i donose profit, zasto bi ih mjenjali? Koliko se sjecam, kupili smo samo jedan novi prikljucak, i to rasipac za gnojivo, a nismo trebali... Uz traktor je od novih strojeva dosla kosilica, plug i tanjurace 20 diskova OLT. Sve ostalo sto imamo je polovno i preuredjeno, te vrlo dobro sluzi svrsi.

Pitaj boga koje ti strojeve imas, pa da se mi tebi "smijemo" malo...

Ajd posalji par slika
 
K

krx pozega

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Nemoj da se skupi ekipa marko 18pa da dođe gore...nemoram ti ni govorit za koliko ćemo da preoremo to malo zemlje tamo a da ni ne govorim kad se budemo vraćali da ćemo opalit vratnu(granicu)tamo gdje nama bude štimalo.. :D :D
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko_18 kaže:
DEÄŒKI NEMATE VI POJIMA KAK SE ZEMLJA DELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pazi ti ovoga picopjevca i njegove komentare.Majstore ovdje ima forumasa koji bi ti mogli biti i tate i na zemlji i u traktoru su se i rodili pa ne pricaje takve gluposti kao ti.
I jedno veliko pitanje? Dali su ono stvarno tvoji strojevi!
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Koji strojevi? Nisam stavljal slike!
Mora da si me zamjenil s nekim.
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko_18 kaže:
ma nemate vi pojima kak se zemlja dela...imate tu neke jadne plugove koje sam videl na forumu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajde sada iskreno jer vidim da ljude buni , da li si se šalio sa tom izjavom ?
Ja mislim da jesi jer si stavio tolike smajlije i nisam to shvatio kao uvredu .
Sa druge strane jasno ti je i ako misliš ozbiljno to što si napisao da tu nemaš nekog uporišta u toj tvrdnji ?
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

pa naravno da sam se šalio....zato sam i stavio tolike smajlice a vi to ne kuzite...bilo bi lepo da ja kao osamnaetogodisnja osoba orem bolje zemlju od vas iskusnih vukova...... :D :D :D :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Skužio sam te ja . Poznat mi je taj način humora , mladi ljudi se vole tako šaliti , kao , JA SAM NAJBOLJI i te fore . Nekada i mene to naživcira ali uživo to prođe OK gotovo uvijek , ovako na forumu može doći do zabune .

Moraš stavit onaj smajli što namiguje , on bi trebao značiti zafrkanciju , ovaj , ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

Taj način humora najviše je bio izražen na IMT-ovom forumu (makar je od toga 99% istine)!!!!!!!!!!!! A jesmo ih naživcirali, ha kumić??? :D :D
 
M

marko_18

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

tako je kume evo sad bobo provjeri naš IP :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
I

Ivan_MF

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Dečki a da mi pitamo M.K.-a kak se obrađiva tvrda zemlja ? :lol: :lol: :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
On zna sigurno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
I

Ivan_MF

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Znaš da pri njemu nesmije dimnjaka čistit dimnjačar lakši od 80 kg jel ga povleče, tak mu jako vleče dimnjak. To sam neki dan čul!! :lol: :lol: :lol:
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

EVO OPET RATARKA I TU JE UKRAL SLIKE S INETERNETA I STAVIL , GORE pa kaže da su to njegovi strojevi pa nemreš vjerovat kak ljudi mogu tak lagati, to mi je ne zamislivo, stvarno bezobrazno, prijave se na forum, i k... se sa strojevima koje nemaju doma, ili još bolje u opče ni ne obrađuju zemlju.... mislim stvarno RATARKO PA NEMOJ SE PONAÅ ATI JELL... da sam ja admin.. odma bi te izbacil, sam zajeb ,.. ljude tu okolo
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

POGLEDAJTE SLIKE OD RATARKA ONAJ TORPEDO RX 170, I ONI NJEGOVI PLUGOVI itd. da sad ne nabrajam kaj je sve stavil s neta kaj je našel slike od drugih ljudi, bezobrazni čovječe,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh