• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
485
misli na blokadu diferencijala, šperu.. jesi li ju koristio?

inace, mislim da se kod mene nemoze niti zac u polje, a kamoli orat. nista dok ne smrzne. a jos ima i kukuruza za pobrati..

Ahaa,ne nisam koristil šperu samo prvu vuču i to je to
 
M

MOMOSARIC2

Guest
Ahaa,ne nisam koristil šperu samo prvu vuču i to je to

Nekad mi nije jasno ,jel ja možda nisam u pravu ali dosta ljudi izbjegava blokadu (šperu i sl) .Ne znam šta to smeta .Ja lično ako ima i najmanje proklizavanja iako se i nevidi na prvi pogled uključujem i blokadu i pr vuč i sve što može da se uključi.Tako sam radio i sa imt 533 ,tako i sa MFom neznam šta smeta.:scratch
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
485
Nekad mi nije jasno ,jel ja možda nisam u pravu ali dosta ljudi izbjegava blokadu (šperu i sl) .Ne znam šta to smeta .Ja lično ako ima i najmanje proklizavanja iako se i nevidi na prvi pogled uključujem i blokadu i pr vuč i sve što može da se uključi.Tako sam radio i sa imt 533 ,tako i sa MFom neznam šta smeta.:scratch

Ma ne,kod mene se špera ne izbjegava,nego ovaj put jednostavno nije bilo potrebe za njom,uključil sam prvu vuču i išlo je super!
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
485

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
danasnje oranje:

vozen je djubar pa je bilo dosta kolotecina.

dsc00112800x600.jpg


dsc00113800x600.jpg


iza se vidi i kuruz koji ceka branje nadam se ovih dana..

dsc00115800x600.jpg


dsc00116800x600.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nzMrhQqejMM[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=eDHYiw8QGr8[/YT]
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Uuuuu, kod mene nema blata, sve smrznuto da neće plug u zemlju. A imam za orati.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
I moj isto tak dimi, vjerojatno bi trebalo nešto poštelati. Ali ide, ne posustaje posebno
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
I moj isto tak dimi, vjerojatno bi trebalo nešto poštelati. Ali ide, ne posustaje posebno

Kod nas u selu lik ima isto mf 3060 i dimio ko lud kad je oro,drljo pa čak i sa rotacionom 185 je dimio ko lud al je išo. A svremeno je bio sve slabiji tak da je moro napravit generalku, a sad poslje generalke ide ko bjesan. :supz:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Probao sam orat ali ne ide,previše je smrznuto,plug neče u zemlju,a i kad mukom uđe onda iskače,daske samo "federiraju",reko ništ od posla.
S ovom kombinacijom se krenulo orat:

A oranje ni neizgleda tako loše,samo da plug malo,malo ne iskoči iz zemlje:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh