• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ima i on još solidnu boju,ali sve ostalo mu je zrelo za muhačeve ruke,
Ja sada samo pratim kak muhač od starog radi novo,a kad ocijenim da je stekel dovoljno prakse i da mu ide,onda bum mu dala kaj od mene napravi jednu novu od dvadeset pet ljeta.:icon_eyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
O njegovoj sreči nebum dalje jer bu opet gumica trebala :icon_rofl:

ali da mogu i znam složil bi par komada, jednu bi zadržal za po doma
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A tko bi napravio raspored koja ide u plastenik a koja se baca na kućne poslove
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Veli moj muž da bi on mene u plastenik jer sam se kao tamo pokazala jako dobra, a jednu bi si uzel za u kući ,tam je manje bitno oće li se sve napraviti kak treba.

Muhač,ti se sam primi posla,ne moraš se bojati kaj ti nebudu ruke masne ko od traktora. To ti je fini,čisti posel.:icon_eyes:

A sad pobriši jer smo opet of.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Zakaj brisat pa je danas je BADNJAK pa sve želje treba ispunit pa slobodno malo pustimo mozak napašu:(yawn)::(party)::icon_jook:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa di bi šezdeset trica podrivač sa osam radnih tijela . I ovaj jadnik je jedva disao, - radimo dva puta - prvi put na pola, drugi puta kako treba.

i jos se zalite? :) ja bi bil sretan da cetiri tijela vuce normalno!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma to u plastenicima, sve skupa dvije tisuće kvadrata. Da tako radi deset hektara ostao bi bez duše. I to mu treba nekada gore - dolje jer ga zna dići na zadnje dvije. A ima utege.Ma trebaš ga pratiti i pomoći mu dok zapne.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
treba ugraditi guvernal od bicikla na podrivac,i malo pogurati! :)
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
moje oranje
 

Prilozi

  • 20141219_104554.jpg
    20141219_104554.jpg
    72 KB · Pregleda: 100
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=2UND52J5nOM[/YT]

zaorali smo 100kg po rali sedmice, inace jedno od tezih oranja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Usudila bih se reći - ja ovo nikako ne bih nazvala dobrim oranjem.
Sada, jeli bilo primjereno uvjetima je nešto drugo,ali.....
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
To je stvar uvjeta... A ti nažalost ne možeš utjecat na to,
džaba ti što ti hoćeš da se rasipa, ako uvjeti to ne dozvoljavaju.
:icon_hang: :icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma mislim sada,ovih najavljenih minus trinaest slijedeći tjedan bude te zasebne brazde izmrzlo bolje nego da su zasipane.Samo ako prije ne padne snijeg na njih.Bude se to onda bolje razmrvilo u svakom slučaju nego da je perklopljeno.Samo da su desetak cm dublje - ili se meni samo čini da tu nema niti poštenih 25 cm?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma čini ti se, to su veliki plugovi, pogledaj koliko je zadnji kotač na MF duboko u zemlji. S obzirom na uvjete, dobro je. Možda bi bolje i bilo da su sačekali da izmrzne, a onda ko zna kakvo će biti vrijeme kasnije...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni se cini da tu ima i postenih 30+.. Vidi se da na dvobraznom tanjur reze do osovine..
Samo da ne padne sada snijeg i dok se malo izmrzne mislim da bude islo dobro oranje.. Mada je dobro islo i sad prije Bozica..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh