• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Riječ je o 9 hektara komadu zemlje, ne baš prelagane za obradu.

Čujem da je ta zemlja još uz Dravu, pa predlažem da preselimo malo te teške zemlje dolje u Primorje a mi pošaljemo gore kamenja za nasip?? I svakome dobro.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Čujem da je ta zemlja još uz Dravu, pa predlažem da preselimo malo te teške zemlje dolje u Primorje a mi pošaljemo gore kamenja za nasip?? I svakome dobro.

Jest uz dravu, ali je na takvom visinskom položaju da je u visini izgrađenog nasipa i sve okolo bit će prije poplavljeno od drave nego ta njiva. Tak da kamena ne trebam, žalim, a zemlja ipak nije baš toliko teška za obradu da bi me to zabrinjavalo.:biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cabage ,dali je ono tvoje povrće kada se ide prema Brodiću od Kloštra,vidi se neka dobra zemlja,prošle godine sam tamo vidio veliku parcelu salate
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma njegvo ti je vise od pol Mekisa i skoro cijeli Brodic,,,:eek::
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
cabage ,dali je ono tvoje povrće kada se ide prema Brodiću od Kloštra,vidi se neka dobra zemlja,prošle godine sam tamo vidio veliku parcelu salate

Jest moje, nema puno budala koje se time žele zamarati, ja znam samo jednu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A neka čovjek radi,koliko sam malo vidio tamo gotovo da je čovjek izumrla vrsta ili su ljudi bili kod meše pošto bila nedelja
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Postovani oraci zelim vam sretnu i uspjesnu Novu Godinu te da vam se sve zelje ostvare!!!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
A neka čovjek radi,koliko sam malo vidio tamo gotovo da je čovjek izumrla vrsta ili su ljudi bili kod meše pošto bila nedelja

mislio sam na sebe
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma znam ja da si ti u igri ,zašto bi bio budala,baš je lijepo vidjeti onako uređena polja povrća jedino je žalosno što se teško to proda da se malo naplati posao,nego baš mi je čudno što je taj kraj toliko slab sa ljudima
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
Slike iz jesenskog oranja :tractor:
 

Prilozi

  • DSC_0171.jpg
    DSC_0171.jpg
    49.7 KB · Pregleda: 544
  • DSC_0172.jpg
    DSC_0172.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 482
  • DSC_0173.jpg
    DSC_0173.jpg
    62.7 KB · Pregleda: 512
  • DSC_0174.jpg
    DSC_0174.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 488

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ja ne pamtim da je kod nas jesen bila ovako suva da se brazda praši da to nisu slike od prošle godine pajdo :icon_toilet:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam danas krenuo sa zimskom brazdom,ide dok je smrznuta zemlja,ujutro nastavak opet do podne od prilike,kasnije puno proklizava.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Zar nije snijeg na površini?? Kod mene ima 10-ak cm snijega pa kad se to otopi možda budemo počeli oranje.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pa čovječe ti si na drugoj planeti ne vjerujem da je to slika od ovih dana pa i sve lišće je na onom vinogradu još na trsu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh