• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406

ovaj prvi plug je 533 poderao a bio je faktički nov, odma sam otišao i kupio ovaj koji je isto skoro nov jer čovjek nije sa njim uzorao ni baštu i umro
 
S

sspol150

Guest
s ovim plugom jednobraznim mi je najljepše orati večinom orem s dvobraznim al ima dvije njive kaj su uz brijeg i tvrde 445 ga ni ne osječa a s dvobraznim 756 nekad mu je i zlo dok češem celi dan mah glavno da se napravi
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
to na videu nije oranje...to je pisanje po njivi...plug 3x8 ja mislim na 15 cm dubine
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Heheh ali tino kako bi ti reko...e hebiga on ore sa 3 brazde a ti samo sa dve =P
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Al ja napravim posel bez proklizavanja na večoj dubini i bez ostatka vani...ma kaj bu on napravil s tom pedalinom :icon_lol:
Radni zahvat mu isti kak moj sa 2x12 kolko me matematika služi
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Gledajte ovoga specijalca... A i pogledajte opis videa :(clap):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=AMsTePirDtA[/YT]

Vi se prepirete dvije ili jedna brazda, a što bi vam onda ovaj rekao? :icon_lol:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=YdUGVMlu6lU[/YT]
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
tino- dali bi mogao vući imt-ov dvobrazni 12"plug-e ako ti to uspije znači sa tim plugom i na onoj dubini-Ja evo pred čitavim forumom se kunem da ću svog 533 odma zapaliti,ali i ne samo njega nego ću i sebi glavu razbiti,
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Al komentari su vrh hahahaha :icon_weed:

Ja kolko sam čul da OLT ljepše zaorava al teže ga za vuč a IMT je lakše za vuč al ne zaorava dobro,dopeljaj mi plug pa čemo probat...ko god oče probat,dođite k meni s plugom i naftom i deri...Tak čemo najbolje znati kaj ide a kaj ne

@ krumpironja, ak je manja colaža a veča dubina plug ne zaorava masu nego samo prislanja...treba logiku uključit
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Ja zbilja ne kužim tebe...sad si ispal faca kaj tu delaš budalu z mene?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
o bože dragi, de više prekinite, ovo postaje nepodnošljivo...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Pa daj se dečki manite gluposti i bezveznih i beskonačnih rasprava. Baš me zanima šta misli neko tko sa strane čita sve ovo i možda je razmišljao registrirati se na forum.
Neki dan dečki kod mene išli orati pa pričaju kak se zemlja preljepo rasipala, a ja danas špricao zob pokraj toga pa nebudi lijen uslikao tu ljepotu


 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nekaj bi ja pital al neznam Jel smijem mislim jesu dečki završili Čiji je veći ili Jaci ili dublje ore?

Ovak pitanje za one koji oru s kotačem na plugu.
Zanima me točnije na dvobraznom koliko pomaže koliko znaci i koja je razlika sa i bez kotača za dubinu,e da i na kojim zemljama ga je bolje imat ako ima veze?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Pa da normalno,uvjek bude tino za sve kriv kad ga razhebeju :(punch):

@oficir,po meni je bolje bez kotača jer daje dodatni grip na kotače,ak me razumiješ
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh