• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Jedan brzinski fuš :)
DSC_0050.jpg


DSC_0049.jpg


glavni akter (stara slika kompozicije, nisam frišku slikal)
DSC00262.jpg


završnica
DSC_0051.jpg
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
lijep krajobraz i lijepi komad :eek::

to je odmah poslije oranja samo s drljačom prođeno?
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Joj kad te slinić vidi ,a znaš kak je sad srdit radi kume žarke sekulić,,,,,a tek onaj hhhhhhhhrghhhjakomina.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Obriši registraciju s traktora ;)
 

ljubomir

Novi član
Tu od
20 Ožu 2014
Poruka
29
pozdrav da se i ja uključim ove godine se počeo ozbiljnije baviti poljoprivredom sadimo oko 15 hektara čitam kako oru sa dvobraznim plugovima a ja razmišljam o kupovini jednobrasca zemlja u brijeg visi a jednom stranom glina ilovača a pri kraju pjesak traktor 40 ks dupljak da napišem mjesto je Šandrovac kod BJ
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav Ljubomir, ti si mi tu dosta blizu i jako mi je poznat tvoj kraj, tam su borbe...heheh!

Skladištar....bome si ti to fino izorao!!!!
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Obriši registraciju s traktora ;)

U pravu si, ovaj forum je javan, i osim nas poljoprivrednika, čitaju ga i razni drugi, pa tako i vjerujem oni iz ministarstva poljoprivrede.. Mislim da je bolje da kolege NE pišu, kako rade usluge, jer za to treba ispostaviti račun i platiti PDV (svaka čast onima koji imaju prijavljen obrt za to), a još gore da neki pišu kako voze i oru na loživo ulje, a ispod teksta stave sliku traktora gdje je reg. pločica u 1. planu..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ljudi često, u dobroj namjeri, zeznu sami sebe.
Iako slike ovdje nisu nikakav dokaz, dovoljno je da potaknu sumnju. A uvijek se od sumnje kreće...
Zato apeliram na sve članove, nek razmisle kaj pišu i objavljuju, da ne uvale sebe, ili još gore - nekoga bližnjega u probleme. Kao da ih život nema dovoljno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Treba slobodno staviti slike, nije ni ta registracija uopće bitna, svejedno je lako moguće doći do bilo koje registarsek oznake od bilo koga!
Jedino se slažem da netreba pisati detalje. napiše se današnje oranje i gotovo, kaj kog briga u detalje što, gde i zašto :)

Jer naša država je sad teška banda i dere se po ljudima maksimalno (NEK TO ONI SAMO SLOBODNO PROČITAJU) no past će i oni kad tad!!
Zato samo oprezno.

No nemojte sad pak NE stavljati slike i pisati dobre tekstvoe, ipak ovaj forum živi od toga :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Šanana, stavljati slike DA, ali ne navoditi detalje i prekrivati tablice.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni osobno registracija ne igra ništ...mogu doći slobodno, sve je legalno kod mene. Lože nebudu kod mene našli, a drugo kaj nemaju ni tražiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Velim da je bolje stvari javno ne objavljivati, bez obzira na to ak se i nema kaj skrivati.
Razmislite o tome, a svatko nek napravi kak mu volja.
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Dakle ovako:
Odradeno u fusu kod frenda,znači besplatni fus(usluga) je bil, naplata: jesti i piti. :D
Poorano oko 12, a povlačeno oko 17:00, znači sve u istom danu.

A kaj se tiče PDV-a i svega toga, da je naša država BOLJE uređena, i da je malo više posla ja bi prvi izdao račun i imal prijenosni POS aparat za naplatu :) , a ovak niti se ima kaj za delati niti ljudi imaju para jer nam je sve u banani....
Žalosno al istinito... sve je to jedan veliki j...ni zatvoreni krug... i kak nam se sve piše nebu dobro....
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Ja se našalio a vi se mam u....i ...eee....da je tak bilo 91,de bi bili ,pa po kojem to zakonu mi neko more kaj ? Ko zna nek napiše pa nejde to tak kak si ko zamisli,,,koliko je samo uskokovih akcija propalo jer je bilo i sitnih propusta tijekom postupanja u istražnim radnjama,,,,da bi nešto bilo kazneno djelo ,kao takvo točno mora biti propisano zakonom,,,ko zna nek napiše kaj ti moreju -treba dokazati da si ti nekome radil uslugu i da ti je platil ,i to označenim novcem i da taj potvrdi da je tak ,,,i opet treba dokazati da ti je dal taj novac baš za tu uslugu....dečki delajte kak i do sad i najte preveč glavu razbijat tam de stvarno netreba ,malo bolje poznam materiju pa su mi stvari jasnije .....sam po gasu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Mursanic, to ti vrijedi za velike.
Nas male puno lakše osude za beznačajne prekršaje.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
registracija? šta je to? jel se to jede? nek me poljube u :icon_butt: i milicija i vlast.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Odmah zatražiš da ti se objasni po kojem zakonu i broj člana tog zakona testiranje na alkohol -traži vađenje krvi -uzmeš odvjetnika ...jer ti stoji stroj a zbog vremena kasniš s vlastitim radovima.....čak da vide de primaš novac,,ak nije označen i u dogovoru z ovim kaj ga daje -prva žalba i sve pada u vodu ...još tražiš troškove a sve te tak raznerviralo da ti je morala bit pružena hitna med,pomoč -te je moguče i trajno narušenje zdravlja.....
Da skratim nejde to baš tak ljudi ...ipak smo u eu treba zadovoljit neke parametre,,sam po gasu ,a i prije se možeš dogovorit ak ko i dojde :,je pa to samo obrađujem ,dal mi je čovek zabadav,,,itd...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh