• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Inace kad spera uzubi ako je naravno ispravna,ona drzi dok traktor vuce i kad pustis polugu,a kad stanes iskljuci se,tak da napominjem ako je sve ispravno netreba drzat polugu spere nogom cjelo vrijeme,samo ako stanes pa kreces opet ju stisnut.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,222
Malo zaoravanja kukuruzovine iza GX300

E da mi je uzeti takvog pluga za proximu, u ovim uvjetima bi dušu dao :). Ne čudi me nimalo što je teško vući 2X12 za 6340, jer kad smo mi orali iza silaze Zetor 6245 se mučio sa 2X12, a jako plitko smo orali.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
S večinom,tolko o tome da ja neznam voziti
540 je dedin,znači i moj je :icon_e_wink:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Prije par dana skužil da ima jedan takav kod mene u selu...šteta kaj je vlasnik idiot :icon_cry:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolko je tezi 540 na zadnjem kraju od 533?
Ako nemre s dvobraznim orat u drugoj bzoj onda bas i ne pojede nego je malo lakse orat nis drugo...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Kolega, jel si ti gda presložil onaj plug kaj smo razgovarali??

Evo bas planiram ovih dana se s tim pozabaviti..
Stalno neki posel, al pobral sam kaj sam mislil v klipu, ovo kaj je ostalo budem u zrnu, posijal sam i sad bude malo vise vremena pa si budem to malo probal posloziti..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolko je tezi 540 na zadnjem kraju od 533?
Ako nemre s dvobraznim orat u drugoj bzoj onda bas i ne pojede nego je malo lakse orat nis drugo...

Nebudi smješan kolega molim te!!!!!!!!!!!

Koji to IMT 3-brzinac more orati u 2. brzoj???

1. je njima svima za oranje i 3 i 5 brzincima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam kolega @sanana zato i velim da nije bas toliko bolji i brzi orac od 533-539,da ga pojede.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
2. brza za oranje u ovakvoj zemlji?? :icon_pray:

doduše, ja sam oral sa Z6911 u 3., čak ide i u 4. brzoj, ali to je užasno spor traktor kojem odgovaraju teži poslovi, i lagana zemlja je bila, a IMT540 je dosta brži od zetora pa mi to nikak nejde skupa..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Inace kad spera uzubi ako je naravno ispravna,ona drzi dok traktor vuce i kad pustis polugu,a kad stanes iskljuci se,tak da napominjem ako je sve ispravno netreba drzat polugu spere nogom cjelo vrijeme,samo ako stanes pa kreces opet ju stisnut.
Neće biti na IMT-ju s novim tipom špere (kandžastom). Nije to Zetor koji ima negativni kut kandže špere, pa se drži.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Normalno da zetor ore u 2. ili 3. kad je u 1. spor ko imt u 3. sporoj :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh