• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Šanana, i sporiji! stvarno ima sporu getribu, u 5. ga jedva nateraš 25 km/h, al zato u 3. krene ko od šale s dvije kikinde 4-tonke pune zrna.. To je ujakov, ima sve parcele blizu pa mu brzina ne igra ulogu, a traktor se igra s 2x14"
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Evo i video,bio je to ses,a s mobitelom u ruci još veči :mur:


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=AMgyq9fz-Uc&feature=youtu.be[/YT]
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel se to meni čini ili ti prednja brazda malo previsoko i plug malo previše u ljevo nagnut?

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ili ne?

154528_774978659215293_4216349630702106769_n.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Na videu ti zadnja brazda puno više hvata i preklapa se na prvu, pričaj ti kaj hoćeš al to se vidi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Izgleda da ih sišemo i dalje. Zna se da je @Tino uvijek u pravu i onda kad je dokazano u krivu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Vidi se i po ostalim brazda napravljenim prije te sa snimke...previse ljudi je reklo da bis ti govorio suportno ja nisam ni mislio komentirat dok ti nisi reko da je sve u redu a nije...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Evo opet rasprave :) Nisam ja ništ loše mislil, nisam ni ja neki orač, to je bila samo dobronamjerna kritika.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Joj ko da je neznam kakva sramota priznat da nije plug poštelan 100%,a i na nekom tak malom komadiću to i nije nešto bitno,ionak bude isto izraslo. Evo kaj se tiće 540 i oranja,ja imam kombinaciju 540 i plug Batuje 2x10,plug je dobar,novi lemeži,nove gume na traktoru i snage dosta al najljepše ore u trečoj sporoj,ide i u prvoj brzoj al više proklizavai dronca pa mi dođe na isto kaj se brzine tiće,a ovak mirnije orem i sa puno više rezervne snage
Doduše sve zemlje su mi neke teške u tri pm,kad naletim na neku normalnu zemlju tu u prvoj pjeva bez imalo proklizavanja
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Moje zemlje su isto užasno teške i ravnicu i pod breg orem u 3 sporoj a za h breg moram u drugoj a orem s kombinacijom same atlanta 45 i olt pomićni 10 cola.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ja sam naviknut na 3. sporu,ne žuri se meni nikud,samo kaj je tvrda zemlja,čak ni 540 nema snage vuč 2x12 u 1. brzoj
 
S

sspol150

Guest
ja orem s unijom 445 i imt 2x12 prva brza ali ne ful gas jer onda ima dost proklizavanja pogotovo sad u ovim uvjetima sad je još kiša bil tak da tjedan do dva ništ od oranja
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tino bez zamjere na ovome ali moram ti jednu istinu. Dok sam ja bil star 16-17-18 ko ti danas i ja sam mislil da sam najpametniji i nikaj sam si ne dal objasniti pa da mi koljeno bušili, ali sad dok lagano gazim u tridesetu, imam ženu i dete skužiš z vremenom da treba nekad i druge malo slušati i da ima i pametnijih!

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Na videu mi se čini da nejdeš uz rub brazde s prednjim kotačom, pa od tuda i manji zahvat prednje brazde.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh