• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ove godine je zemlja iznimno teška i ljudima jednostavno nije jasno da traktor od 3 tone ne može vući plug tri brazde .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ove godine je zemlja iznimno teška i ljudima jednostavno nije jasno da traktor od 3 tone ne može vući plug tri brazde .

inače oram sa plugom imt 2x12 al ove godine sam samo probal videl da bu to velka muka i onda je nastupil 1x16 i odradil bez problema
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Pa kaj neznaš kaj voziš? :biggrin:

Ma to je slika koju imam na kompu, ni ne sječam se od kud mi, ali kad sam malo čistil komp pa sam naišel na sliku i da priupitam jel to možda služi za ravnanje brazde jer sam videl par traktora koji tak oru pa me zanima.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Mislil sam na @IMT555
Al ovo kaj sam ja videl,dupljak 65 ks i 3 tone ima muku s 2x12,i šperu sam ukljucival



[YT]https://www.youtube.com/watch?v=zbuuYILGKP0&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Nije to ništa. Dok 90 ks i 4t ima puno proklizavanja u brdu sa 2X12, e onda je to problem.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Ovo na videu je ravnica,je da sam se dan prije vozil tu sa john deerom al nema veze :biggrin:
Meni je ovaj kopal nizbrdo pod sperom,brat je bil v skoli pa me nije snimal
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
284
Jel da mu je malo previše, naj se srditi kolega, ali ovo mi se čini jako plitko za zimsku brazdu.

nije to tak plitko, ima tu puno kamena pa to ni nesmijem preduboko.. oko 25 cm je..
al ovo je extremno blato i mokro, pa da, puno previše mu je sad 3x14 tuda, inaće imam laksu zemlju..- uzeo sam neki 2 brazde plug pa ću dalje s njime
nema ljutnje, zato i jesmo tu.. al tebi svakak treba jedna više brazda :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Apsolutno se slažem da meni svakak treba, no ja imam i 10 ks više i koju kilu više :)
Nadam se da bude i plug tokom iduće godine.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Problem je dok čovjek ima s čime orati onda mu je uvjek šteta izdvojiti kunu za drugi plug. Vlastito iskustvo...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Istina je ovo što kolega Cabage govori. I sam imam traktor od 90 ks i nemam pravi plug za njega već se služim starim Oltom 2X12 i taj plug je dosta loš
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Aha hehe a nisam znao vidio sam da je debel i skrivljen pa me zanimalo kako se to uspije skrivit tako debelo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh