• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma to je normalno kod imteja,sam treba ostati normalan poslije par radnih dana sa tim traktorom,zato kažem IMT jok u moje dvorište.Moj je zetor stariji model,ali ni pola nije u kabini takva buka.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Mali ne seri....

Kod tog 539 od kako je nov došao 2001. godine baš izrazito teško se šalta mjenjač, ponekad uleti fino, ponekad baš zakrči, kvačilo je slagano ,to je sve 100% uštelano i 1. i 2. stepen, ali očito je nekaj u samom mjenjaču malo zeznuto pa krči, ne čudim se ja nikaj tome kod tih novih IMT-a :)

Evo na 540-Fiat ide ko u med, taj nikad ne zakči, to je valjda složeno kak treba dok se tih godina kvalitetno radilo, ove sve pesle fušeraj.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Nemam ja vremena čekati 5 minuta da prešaltam IMTjca, nije moj problem kaj krči, njegov je :)
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
255
Evo malo zimske brazde, nadam se da će akumulirati dovoljno vode :D:.
Ako neko zna neko dobro sjeme riže da probam posijat.

2s9x9xl.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Imam i ja na nekim parcelama takve depresije, ali u travnju sve to bude suho.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
255
Ovo nije depresija nego je poplavno podrucje. Jucer su pustili savu i ovako je vec 3 godinu zaredom.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
255
Sela. Sad je jos dobro, prosle godine bilo 2 metra pa se camcima islo po cesti. Inace je zemlja lagana i brzo popije vodu (onu s neba).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Danas sam išao prema Popovači i dosta vode se izlilo.. U brestu pokraj Kupe također.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kod mene ju šuma puna vode.Inače ne bude ovako često puno vode,al sada je tog dosta došlo.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Lijepo,al i zemlja je dobra.Kod mene nema šanse ništa raditi u polju,jako je mokro.
 

Najnoviji postovi

Na vrh