• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Možda je premali plug za toliki traktor pa ne dobiva dovoljno otpora da ga drži fino.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ajd ak je samo za snimanje. Doduše više volim realnost, ma kakva bila.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Pa i nije baš toliko samo za snimanje,ovako uvijek ore samo se možda čini da mu vadi dušu zato što ovoliko dimi a ovaj traktor nije ni upola ovoliko dimio dok nije jedan majstor čačkao po boš pumpi.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Usporedite dimljenje niz brijeg i po ravnom sa onim uz brijeg.
Ja mu to nikad nebi delal, čak ni da sam ga dobil na poklon.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Šta ste se uvatili gluposti. To nije ništa za njega. Ako nemre uz to brdo izvući drugom nek ide u staro željezo. Svi postali neke picajzle i perfekcionisti. Ja bi se više zabrinuo da ne dimi.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Usporedite dimljenje niz brijeg i po ravnom sa onim uz brijeg.
Ja mu to nikad nebi delal, čak ni da sam ga dobil na poklon.
Nema potrebe da ide u prvoj kad se vidi da može i drugom.A on bi opet dimio da ide i u prvoj brzini.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Uf, niš ne valja 😉. Kako tek ovaj dimi a u ravnici 😂 i sigurno je zakuhao par puta do kraja 🤣.
 
Na vrh