• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Koji naziv videa, kao da je najbolje oranje na svijetu..
Pa nevjerojatno je kako mu plug uopce nije dobro nastelan i ovo nije nikakvo oranje, pola viri van..
A ovo sto traktor ide sam, to meni ne znaci nista, svejedno sjedim u njemu i nije mi tesko drzati volan, ajd da se sam i okrene na uvratini i ude u drugu brazdu, a ja da lezim pod medom sa pivom u ruci i to sve promatram, e to bi bilo nevjerojatno.. :D:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
kad bi ja zbnao podesiti plug da mogu van iz traktora bio bi zadovoljn makar plug bio u ovom položaju
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Zasto bi isao van, zato da dok bi isao nazad na traktor da ti zadnji kotac ulovi nogu i pregazi te?
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Je li ovo na daljinski? Plug vidi i ovaj što je snimao. Vidi i prednje točkove u odnosu na zadnje. Netko zna što snima.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
I krava se čudi što se događa. Ovo je svjetski.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Oranje livade za kukuruz..
Fiat agri 88-94 i Eberhardt D90 :)
Brzina: 10 km/h
Površina njive: 0.90 ha
Potrošnja:18-20 litara






 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Milina kako ide ljepo pored toga je isto livada kuju sam orao dvije godine nije košeno sijeno i isto je ljepo zaorano 3 puta se samo zaštopao plug a dalje je išlo jako ljepo budem sutra video uploadal da se vidi kak ide.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Kako si zadovoljan fiatom? Hoce past trgovina?
Za mf-a njegovog nisi zainteresiran?
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Fiat je odličan jako sam zadovoljan ide stvarno traktor ljepo potrošnja nije velika a živ na gasu pošto je turbo motor ima 6812 sati traktor,sad jel jesu orginal ili nisu neznam.
To je inače bivši traktor od člana Dražen sa foruma iz Podravine tam on bi morao znat više o njemu.
Možda padne trgovina ima još dosta za odlučit imam jedan drugi plan trenutno pa budem vidio...
Onaj MF 3085 je gromada od traktora težak je 6,5 tona i zato je trom u brdu Nejde brzo nego ga treba kalati u nižu ali je jako dobar i brz i nije isto velika potrošnja orali smo s njim potrošil je 35-40 litara za 1.5 hektara kaj je izoral s 3 brazde 16 coli stvarno ko kupi taj traktor mora bit zadovoljan...
Ja budem se bacil na preprodaju traktora pa zato sad nis trenutno ne kupujem ali ko zna možda uleti onaj fiat... :)
Evo i video ;)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Z4CWJtwAbis&feature=youtu.be[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Nema taj mf ni sa plugom 6,5t. Sa ph racunaj da je nesto malo manje od 5t. Netko je vec komentirao da nece bas u brdo. Mozda je motor vec malo umoran..
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
4,5 tone je sam težak malo sam ga ja pretjeral sa 6.5 tona ima negdje oko 5700 kg jer ono postolje od ph je jako glomazno skroz do zadnjeg mosta povezano i ima jos i konzole za utovarivač na tome tak da se nakupi tu željeza...da neko je komentiral da nejde u brdo, to je zbog toga kaj ima tog željeza po sebi nabacanog od ph jer je to bilo za ralicu inače za zimsku službu pa je pojačana konstrukcija.
9000 rh ima traktor jos nebi trebal bit umoran ali ovisi uglavnom dobro se ponaša u oranju.
Budem posnimil kak ide kad budemo jos orali..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
Bio moj kolega u ogledima ako pričamo o onom sa njuškala 3085...baš me zanima snimka iz oranja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh