• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Osječki proljetni sajam 2011, 2012...

M

MOCO

Guest
Predavanja koja će se održati u sva tri dana čine mi se zanimljiva, samo nemogu na sva doći (najvjerojatnije neću ni na jedno, jbga) ali bilo bi dobro poslušati ono o legalizaciji objekata u poljoprivredi.
Još samo da se ugostitelji potrude i podignu ponudu na višu razinu.

Hoće li biti kakvog popusta na mehanizaciju? Ono do sada 3% to mi je skoro ništa.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Da, dobro su predavanja ali jedno nisu bili ovi BIO nešto... Eto ima i YTOa nema Belarusa. Neko se počastio sa nekom ogromnom vučenom prskalicom, znači i prodaje se :) Popust tko kako pogodi ;) Poz
 
M

MOCO

Guest
Upravo stigli sa sajma, dojam je jako dobar. Sajam je puuuno bolji i veći nego prijašnjih godina, ima svega i vrijedi ga obići.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Agronom se pokazao kao najjači izlagač na sajmu,sa Case-om,Steyr-om,Vogel-Noot-om, Amazone-om i još nekim poznatim firmama.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dečki a di su slike :weedman::weedman:
ja idem sutra malo obić pa čemo vidit šta ima dobroga:finga:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Bio sam u subotu na sajmu, stvarno ponuda je dobra bila, najviše me se dojmila ona 3-osovinka tehnostrojka što je agronom izložio. jel joj netko zna cijenu???
od auta VW Amarok sam pregledao, prestrašan je.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ima i japanaca, malih polovnim Yanmara i Kubota, izgledaju dobro Kubote cijena kao i europskih traktora. Na predavanjima dobre poljoprivredne prakse bilo poprilično burno :) Poljoprivrednici izgleda ne kuže što znači 170 kg dušika iz organskog gnojiva.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
pa kaj nema nitko aparat ili mob. da malo poslika....:twisted:
 
M

MOCO

Guest
Mi smo se motali oko onih austrijskih prikolica, mislim stetzl, što imaju 10god. garancije. Izgledaju baš kvalitetno.
Nitko nije ponijeo fotoaparat, a mobitel mi je sav izgrecan pa slike budu loše.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Bio sam u subotu na sajmu, stvarno ponuda je dobra bila, najviše me se dojmila ona 3-osovinka tehnostrojka što je agronom izložio. jel joj netko zna cijenu???
od auta VW Amarok sam pregledao, prestrašan je.

mislim da je cijena 220000kn,ali vjerovatno se sa njima može još dogovarati.
@ivan33 bit će koja slika.
 
M

MOCO

Guest
ja sam u moj "plan poslovanja" ubacio Amarok, ali ne ovaj koji je bio na sajmu, već jeftiniji model-više farmerski a ne gradski-tj. onaj s malom kabinom i večim tovarnim prostorom i osnovni model

images
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Kubata 8540=85Ks









Cijena 30000 eura+PDV Za razliku od Labinprogresa jako ljubazni prodavač susretljiv i stručan sve pohvale:supz:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
ja sam u moj "plan poslovanja" ubacio Amarok, ali ne ovaj koji je bio na sajmu, već jeftiniji model-više farmerski a ne gradski-tj. onaj s malom kabinom i večim tovarnim prostorom i osnovni model

images


MOCO jesi di bio na probnoj vožnji ? trenutno sam u skupljanju ponuda i pregledavanju bio i na vožnji auto mi zgleda super ja bi ipak duple kabine pa bi imo i za femili vozat jedan za sve iza je dosta konforan u usporedbi sa navarom ili toyotom mislim na zadnju klupu a i tovarni prostor je veči .(piši ak imaš kakvih saznanja ili čekamo njemačku verziju)
:madmana: znam nije tema o autima al ovo je totalno farmerski,poljoprivredni ... stroj :lol:
 
M

MOCO

Guest
nisam ga provozao, ali sam se provozavao okolo njega :finga:

uglavnom, čekam da iz njemačke počnu stizati godišnjaci i mislim uzeti isključivo jači dizel (benzin valjda ni nema?) s največim tovarnim prostorom i najobičnijom kabinom jer femili više nestignem pokupiti sve istovremeno na isto mjesto -dečki odu svojim putem!
 
I

ivach13

Guest
Kubata 8540=85Ks



Cijena 30000 eura+PDV Za razliku od Labinprogresa jako ljubazni prodavač susretljiv i stručan sve pohvale:supz:

Hvala lijepa :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh