• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ostala oprema na polj. gospodarstvima...

R

robert

Guest
viljuskar indos,3 tone,motor rakovica 65ks
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
A i moj bi mogao , izbacuje iz brzina , moraš držati ručicu mjenjača da ne iskoči , SHIIIIT :x
 
R

robert

Guest
mene vise muci curenje ulja i kocnice i pustanje hidraulika i akumulator i viljuske...i itd........
 
R

Ratarko

Guest
LOL , svašta tu ima.
Meni kočnice rade dobro , pušta hidraulika i na mojem viljuškaru ali ne tako puno prema dole brže mi pada prema naprijed. Akumulator dobar i pali uvijek odnosno tek nakon što smo izbacili dinamo i stavili alternator . Pali i za največe zime , sa grijačom naravno. Viljuške tip-top iako bih volio da ima bočni posmak više od ičega.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Ja imam traktorski, uzeo sam stup od jednog starijeg indosa i prilagodio ga za kopčanje, napravio na njemu utovarivač za rasute materijale i stvar super radi, samo ga još treba prebojat. Stavit ču sliku kad to sredim. U svakom slučaju vrlo je koristan..
 
R

robert

Guest
ja jos razmisljam uzeti jedan viljuskar za prednju hidraulika od case-a,pa na njivi skinem sa prikolice paletu,i u rasipac...daleko bi mi bilo lakse

miniwash karcher 1295,sa nadzornim racunalom,motor 8.2 kw
Obrisan neispravan link.

brzoprohodno terensko vozilo(samo za dvije osobe) :lol: mz 250
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
koji je kapacitet tvoje mješaone?da li samo miješa ili i melje zrno?

joj,miješaona je prava stvar na gospodarstvu koje drži stoku... ;)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ima ciklon mlin a najbolje joj je miješanje do 500 kg mada teoretski može i 800
 
J

Jadranko

Guest
imam pitanje,mozda nisam u pravoj rubrici ali rotokose nisam ni nasao iako sam vec pola sata trazio,heheh

ovako u bizovcu sam vidio prosle godine ovakve slicne kosilice za mini traktore.
i sad me zanima zna li itko od vas gdje ih ima za kupiti.
tada nisam bio zainteresiran pa nisam ni uzeo prospekt a sada kad mi treba onda nema naravno :oops:
samo da nije predaleko jer meni iz zupanje nije bas blizu da odem do npr,bjelovara.
znam da ima onaj iz gradista ali nema bas ovakve kakve meni pasu on ima neke koje samo na kraju imaju neki valjak a ne ova 4 tocka.
hvala

ovako nesto mi treba ne smije biti sire od 100 cm

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
G

GROF

Guest
poštovanje jadranko!

...ovakove kosilice proizvodi; prima i hittner., te i takove kosilice bez problema nosi traktor tv od 20 do 40 ks., mišljenja sam da imadu širine od 100 do 130 cm.-., ili da se obratiš firmi u zagreb, messis., firma uvozi talijanski program kosilica., sve isto samo dosta skuplje!
bog!., čitamo se., sretno sa kupnjom...
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
ima na ovoj temi, od ove stranice pa pet sest dalje Obrisan neispravan link.
 
Na vrh