• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Re: OSTALA PITANJA

Dali bi netko od nadležnih mogao privremeno zabraniti upload preko za slike.com, stvarno nemogu više gledati tu :icon_syda:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Re: OSTALA PITANJA

Več je neko bio pitao ali idem ja opet. Več par dana imena članova sa funkcijama su crvene boje. Jeli to tako mora biti ili je nešto drugo ? Da nebi bilo halabuke namene, nesmeta mi nego samo da znam ako smijem znati.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: OSTALA PITANJA

Več je pitano uvezi rada foruma ujutro između 5-6.og sata nije moguče ni pročitat jer ne otvara...

A uvezi teme koje su zaključane i -ideje sugestije,,,i tema di je pisano i komentirano za temu prestavi sa,,, to je odraz vaše kulture i komuniciranja,,jer naravno ko i uvijek sve šta valja uništite,,naravno smeta več duže vrime takozvani čestitari ili kako oh i sami zovete,,,a onda neznate nego unosit neke vase nove ideje koje sami odlučite i naravno i nametnete...
Sram vas bilo,,,ovo je na nešto i ličilo prije koju godinu,,a sad još malo čete ostat sami i pa si onda uređujte teme i ostalo....

Naravno najlakše je zaključat teme zabranit pisat i reč svoje mišljenje,...
I ovako pise malo od nas ,,a kako mi se vidi jos če manje....

Smisao ovog foruma je odavno otiša nozbrdo i u jamu,,, a ovako če se samo ubrzat,,BRAVO SVIMA koji su ovoga se sijetili...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Več je neko bio pitao ali idem ja opet. Več par dana imena članova sa funkcijama su crvene boje. Jeli to tako mora biti ili je nešto drugo ? Da nebi bilo halabuke namene, nesmeta mi nego samo da znam ako smijem znati.

Samo moderatori su u crvenom, to ti je kao crveni karton, svi nas pljuju pa ajd da im je lakše nas uočit.
_______________________________________________________________

Server oko 5 ujutro radi ažuriranje i tu mi nemožemo ništa.
isto je bilo pokušaja hakiranja stranice.

Ne radimo ništa šta nije standard na ostalim forumima, dakle ne izmišljamo toplu vodu.
Tema je ostala pitanja a ne negodovanje itd.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: OSTALA PITANJA

Dali bi netko od nadležnih mogao privremeno zabraniti upload preko za slike.com, stvarno nemogu više gledati tu :icon_syda:

da se slike postave kako treba, da se ne moraju otvarati u novom prozoru, nebi se ni ta slika morala gledati :icon_thumright:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,779
Re: OSTALA PITANJA

Dobra vam je ta slika. Da razmislite u kojem smjeru ovo društvo želi ići.
I da mu to ne dopustimo!
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Re: OSTALA PITANJA

Očito je da kolega, forumaš "BAGERISTA" nije shvatio bit stvari! Sasvim je ta promjena dobra. Uvijek kad se otvori neki post, prva stvar je da se pogleda tko je taj post napisao, i u svezi čega. To je potpuno ista stvar kao i (zvjezdice, broj poruka, broj zasluga, zelenih kockica), to su elementi po kojima se vidi: koliko je neki forumaš aktivan, od kada je aktivan na forumu, koliko su njegovi postovi cijenjeni od ostalih forumaša koji te postove čitaju, i nadam se iz njih nešto nauče, a da to što nauče (ili im se savjetuje) primjene u svojoj praksi. Autoritet treba da postoji, autoritet treba poštivati, autoritet nije bauk, autoriteta se ne treba bojati, a niti pljuvati po njemu bez argumenata!:(nerd):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

Evo mene sada zanima ,pošto stalno neke izmjene i promjene se rade po forumu,kako sada recimo moj prijatelj BAGERISTA nešto napiše u svojoj temi a ja ne mogu ništa odgovoriti osobno njemu u toj temi,kako sada to riješiti preko pp ili ima neka verzija sa čarobnim štapom,volio bih konkretni odgovor neukom seljaku od vladajućih urednika
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Re: OSTALA PITANJA

Mene isto zanima zašto se ne može nekome odgovoriti u temi Predstavi se, osim što se može pisati samo u svojoj stranici? :icon_question:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

ne idem više u rasprave sa vlašću,jer moj stav prema vlasti općenito je radikalan i pun zločestoće,ali moje mišljenje ostaje moje i smatram da ovo zadnje UREĐIVANJE je bez veze:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@tinda, ovaj forum se zove Pitanja i pomoć u vezi rada foruma, koje je tvoje pitanje?
"par pametnih admina" u navodnicima u stvari znači par glupih admina. Misliš da je to ok post?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: OSTALA PITANJA

@zaja ako ce bit jos kakvih promijena samo ostavi birtiju kak je tamo budu cascenja i rasprava i dogovora o svemu samo to ostavi tak i pusti do neke granice nam na slobodu i sve bu ok netrebas ni chat uvodit ako birtija ostaje ovak kak je sad!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh