• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Re: OSTALA PITANJA

Nisi u pravu , birtija je otvorena sve dok je u službi birtije , ako bude zloupotrebljavana onda može da bude zaključana ili uklonjena
Zamisli to kao tuču u pravoj birtiji , posle toga ili je zatvorena ili u nju ne ulaze oni ''problematični''
Zato koristite je kao birtiju bez međusobnog prepucavanja ili slično i sve fajv :(y):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
Re: OSTALA PITANJA

Što se tiče zahvala za post,možete slobodno ukinuti,za mene je to bez veze,neki lupaju zahvale svako malo....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: OSTALA PITANJA

Pozdrav moderatorima i adminima!

U raspravi "Izmjene u forumu predstavi se" sam pročital da je forum privatni http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=28326&page=3

Zanima me ko je vlastnik foruma i za koga radimo sa svom pisanjem?
Uzput moje mišljenje: Možda je strojna oprema privatna ali naše napisane riječi ne.Znači forum može biti samo djelomično privatan.

Pored tog pitanja zanima me zašto se ne dozvoli anketa o temi "Predstavi se"?

Mislim da su vaša ispravljanja u temi "Predstavi se" pogrešna. Nekim ljudima ta tema puno znači na primer meni ali ja sam samo jedan od mnogobrojnih koji čitaju i pišu tamo.

Kažete da je puno posla sa moderiranjem teme "Predstavi se". Ne treba uopšte moderirati tamo. OK, možda ponekad treba ako neko prijavi i da se žali na nešto napisano ili npr. ako dođe do svađe. Ali to se brzo sredi sa brisanjem i gotovo. Ponekad i sa baniranjem ako se stvar ponovi. Ali sve to baš nije puno puta potrebno.

Znam da je vaš posao u večini slučajeva dobar, potreban i sve pohvale za rad ali ovaj put je na žalost pogrešan. Da ste temu ovako na pola zaključali u samom početku njenog nastanka bilo bi drugačije. Čak ste ju postavili na prvu stranicu foruma što inače znači da je dosta važna.
Moja je sugestija, da ju pustite kako je bila.

Pozdrav sa željom da se opisana tema ponovo odključa.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Vlasnik je Zaja i njegovo je ne tvoje, moje itd.
ti i ja smo tu po vlastitom izboru nitko nas ne sili,
kao šta i mene ne sili da da budme moderator, to je moja volja kaj radim đabe.
I nemam nikakvu vlast ni pravo na forum,
Zaja me sad može maknut i nemogu mu niš.
Može sad ugasit forum ako mu dođe.
Isto da dođe do kakve pravne frke, Zaja če odgovarat na sudu ne mi forumaši.

Kao šta sam rekao na forum se uvodi ono šta je i na ostalim forumima, daklem ništa se ne radi kaj nije uobičajno.Tak da ja ne vidim čemu takvo ponašanji i pljuvanje po uredništvu.
Imate dovoljno tema po forumu di možete komunicirat, pisat itd.

Tako da je dovoljno rasprave oko teme predstavit se, odluka se neče promjenit.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@firemanpeter, zašto otvaraš ponovo teme koje su sto puta prožvakane, sve je rečeno o temi Predstavite se i nema potrebe za ponavljanjem jednog te istog. To smo riješili i daljnja raspredanja o toj temi se brišu.

Vezano za vlasništvo postova, radiš za sebe, netko je investirao i izgradio forum na kojem možeš pisati, čitati i nalaziti korisne (i manje korisne) informacije.
Kad napišeš post na forumu ti si autor ali on je vlasništvo foruma, što te kao autora ne amnestira od pisanja neprimjerenih sadržaja.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

Da ispravim danielsa, nisam ja "vlasnik". Forum je pokrenuo mario davnih dana kao free forum, ja ga održavam i investiram u njega gotovo od početka tih davnih godina.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Da znam,
Ali ti si glavni, tvoje ime se vodi u plačanjima itd.
I pravno gledano ti si guzda.
No dobro.
TEMA je ostala pitanja.
Predstavljanje je raspravljeno i netreba više to povlačit.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

@zaja di je mario i bobo nema ih više na forumu,kaj se desilo jel neka zabrana u igri ili nešto drugo?
bobo je bio dosta aktivan i odjednom niš.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: OSTALA PITANJA

Želim još da pojasnim svoje ponašanje u vezi prijašnjeg gore napisanog posta a ne otvarati diskusije koju ste več zatvorili. Pa ako može?

...Tak da ja ne vidim čemu takvo ponašanji i pljuvanje po uredništvu.

Nije da vas plujem. Bile su negativne a i pozitivne kritike. Mislim da si dobijo jako pogrešan dojam. Zar se nisam pristojno ponašao? :icon_scratch:

Pozdrav moderatorima i adminima!...

Znam da je vaš posao u večini slučajeva dobar, potreban i sve pohvale za rad ali ovaj put je na žalost pogrešan...


Bilo je i upučeno pitanje meni "Zašto otvaram teme koje su sto puta prožvakane?" pa odgovaram:

Zato što je bila diskusija otvorena u temi "Izmjene u forumu predstavi se" samo dva dana pa možda nije bilo dovoljno vremena da i mi napišemo koju riječ. Znam da je tema osjetlijva i da nije da vas tamo ljudi hvale pa se možda za to brzo zaključala.

Nije meni cilj da vas pljujem nit vas nisam. Htijo sam samo napisat svoje mišljenje, sugestiju...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Zašto nemogu ispravit svoj post u temi mssey vs fendt a nije još prošlo 24h???
Stavio sam krivo slovo u jednoj riječi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,797
Re: OSTALA PITANJA

Zato jer je editiranje postova skraćeno na 90 minuta.
Reci koji post, pa ti se bude otključal.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

@firemanpeter:ne prozivam nikog direktno več opčenito,

Zašto nemogu ispravit svoj post u temi mssey vs fendt a nije još prošlo 24h???
Stavio sam krivo slovo u jednoj riječi.
Prijavi post i reci kaj treba napravit, nema više editiranja nakon 90min,
ili da se netko sjeti dva dana poslje editirat pa ostali odgovori gube smisamo.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Re: OSTALA PITANJA

@tinda, ovaj forum se zove Pitanja i pomoć u vezi rada foruma, koje je tvoje pitanje?
"par pametnih admina" u navodnicima u stvari znači par glupih admina. Misliš da je to ok post?

Da ne ispadne da vrijeđam,ali to su rekli stari kvalitetni članovi,Bobo je rekao da je malo glupo što niste sve admine pitali može li se promijeniti to i on ne dolazi više na forum.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@tinda, aha "to su rekli stari kvalitetni članovi", je li to tvoje Pitanje i pomoć u vezi rada foruma, malo paljenje logorske vatre? Već sam ti gore napisao koji je smisao ovog podforuma ali ne posustaješ u offtopic čavrljanjima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Re: OSTALA PITANJA

Zašto je uopče bitno pitanje čiji forum je, znam ja kome je tointeresantno, a isto tak i znam i zašto ga to zanima. Mene to pitanje ne zanima i nikad se nisam s tim zamaral.
Meni osobno je interesantije pitanje čemu ovaj forum služi?

Pobuna je oko tema u kojima ste pisali o sebi.
Ja sam u zadnjih par let svakom novopredstavljenom članu poželel dobrodošlicu i valjda više nikad tu temu nisam otvoril. Čital sam meni interesantne teme ali sam se trudil da ništa ne komentiram u njima.

Sad ja vas pitam, kak bi bilo da ja, Lisnik, Savo, Edo, Johabica, Peter, Yoe, Abarth, Puknuti, ZJ, Grof, Zbalija, Bobo ............... nek mi oproste svi oni koje nisam navel, a zaslužili su jer su na neki način zadužili ovaj forum da im se barem ime spomene.
Kak bi to izgledalo da su ti pomagači ostalim forumašima davali odgovore u svojim temama?
Ko bi se tu od budučih forumaša kojima treba pomoč snašel.
Razmislite malo. Ti forumaši koje sam navel imaju zajedno 20, 30 tisuča pametnih postova, a bilo bi barem toliko ako ne i više pitanja, kad bi još i pp-e zbrojili ...... ko bi se tu snašel?

Da se razumijemo, volim vidjeti vredne ljude, volim vidjeti kaj su sa svojih pet poštenih napravili ali isto tak mislim da je red da buduča pokoljenja takve ideje, prepravke, uradke ...... nađu u temama u kojima je takvim stvarima mjesto.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Re: OSTALA PITANJA

Zaboravil sam napisati.
HVALA IM

Isto tak HVALA i svima ostalima nespomenutima, dali zbog kratke pameti ili zbog nepračenja tema u kojima ti forumaši sudjeluju, ali bitno da su pomogli.

Evo, ovaj tren se sjetih Danijelsa i jedno djela njegovog forumarenja kad se bavil drugačijom vrstom posla. Djelil je iskustvo šakom i kapom...

HVALA im još jednom
 

Najnoviji postovi

Na vrh