• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@johabica, na temelju tih bodova dobijaš neku reputaciju, ništa specijalno važno...virtualna reputacija u ovoj zajednici. Bolje reči jedan od elemenata tvoje reputacije.

@puknuti, ima ljudi koji misle da su važniji od drugih, da su pravila ponašanja pisana za druge i onda nastaju problemi. To ti je sažeti opis razloga baniranja, inaće neće biti posta sa objašnjenjima jer banirani su stvar prošlosti, a ne predmet javnih analiza.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

@zaja,sad se osjećam ko curica u vrtiću - lijepo mi je objašnjeno,a ja i dalje nikaj neznam.Od svega me najviše zanima-zašto mi netko i tko je taj netko - uzima stečene bodove.Jesam li bila zločka pa mi netko dao po prstičima?. Za dobiti bodove ne moram pitati, jel, valjda sam bila dobra pa mi netko dao - to mi je logično. I tko je taj koji može reći da sam bila zločka pa mi maznut bodove. To mene zanima, a inače, šta se bodova tiče općenito - imala ih,neimala, meni je baš svejedno. Kao i bilo kakav status.
Ajd,ako još nisi razumio da pojednostavnim i reknem jednostavno - jesam li ja u kojem svom postu nekoga uvrijedila pa mi netko može na osnovu toga uzeti bodove? Ili je netko procijenio da sam lupila glupost pa mi na osnovu toga moža uzeti bodove?Ovo pitam sasvim ozbiljno - za lupanje gluposti nije bitno,svi mi,pa i ja ponekada možemo biti malo šašavi,ali ako nekoga vrijeđam,to je već nešto lošega ,a ja ne želi na forumu nikoga vrijeđati i bilo bi mi drago da znam da sam nekoga uvrijedila kako bih mu se mogla ispričati.Jer nikada mi ne bi palo na pamet svijesno ići nekoga vrijeđati.Eto.Ili je nešto drugo u pitanju?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: OSTALA PITANJA

Vidim teme se vračaju na svoje mesto a što je s reputacijom ili bodovima koji su od juče do danas nestali,samo kod mene 150 a za druge neznam.Dali je to neka kazna ili nešto drugo.Hvala.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@johabica, @abarth822, nitko vam nije oduzimao bodove, moguće da je zbog velikog broja obrisanih postova (koje smo danas vratili) došlo do promjene u bodovima, iskreno ne znam. Ali nije bilo nikakve namjere ni akcije s strane admina i moderatora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Re: OSTALA PITANJA

Mene više od nestalih bodova brinu nestali članovi , ali ovi neće da tračaju
Sve ti piše ispod nika, a ako te zanimaju detalji klikaj po profilima.

Ako ti je kaj nejasno možemo promjeniti potpis ispod tvog nika pa ti bu puno toga jasnije :(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Bodovi su nestajali i ranije,neovisno o trenutnoj situaciji na forumu,i pošto mi nije bilo bitno nisam postavljala pitanje, osim privatno,iz radoznalosti, jednom modertoru.
Zanimalo me samo može li mi neki član koji nije zadovoljan kojim mojim postom-dakle,načinom na koji nešto reknem,ili kvalitetom izrečenoga, oduzeti dio stečenih bodiva.I to je sve što me zanima. I još mi nitko na to pitanje nije odgovorio.Evo,zaista jasnije ne mogu pitati nego što pitam.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Ajd da probam objasnit, bar mislim da tak to funkcionira.
eto ja sa ti kliknul na zvjezdicu i time dobivaš bod reputacije.
ako se taj post obriše padne ti jedan bod, ista je stvar sa temama di se daje zahvala.

I sad kako se dogodio problem sa masovnim brisanjem tu su nestali bodovi reputacije i zahvale, dio je uspješno vračen a dio je nažalost otišao u vječni zaborav.
Nitko nije kažnjen niti dobio po prstima, da bi zato vam falilo.
osim onih koji su naštetili forumu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Eto,ispada da sam ipak bila zloćka i da su mi postovi brisani ako idemo tom logikom. Ili sam pisala gluposti. A ja tako obazriva i pametna. :icon_razz: Hm.
Zahvaljujem i ovime završavam . :(hi)::(hi)::(hi):

E @zaja,već sam postala kad sam vidjela tvoj post,pa si me povukao za jezik.
Nisam htjela dalje inzistirati i razvlačiti,ali sada moram reći - u vrijeme kada sam prvi puta primjetila da mi bodovi nestaju nema šanse da mi je koji post bio obrisan.Dakle,objašnjenje koje mi je dano nije u potpunosti točno,očito imate negdje drugdje problema.
Ali,niti mi je važno,niti bitno. što me zanimalo,rekli ste,i to mi je dovoljno.
Adio,pozdrav,ništa mi više ne treba objašnjavati.Smiješak-predivni.
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: OSTALA PITANJA

Postovi koji su obrisani su njihovi a zahvale (bodovi) ja dobijam za svoje postove koji nisu bili obrisani.Zahvala imam 313 plus nekih 25 pritisnutih zvezdica a stanje bodova 103 ova računica mi se ne poklapa.Ak se sve automatsko broji je tu neko nešto pomučko.Možda je tak kak Johabica kaže?.Lep pozdrav.:icon_sad:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Re: OSTALA PITANJA

@abarth822, bilo je obrisamo 12 000 postova koje smo jučer ipak vratili (večinu), možda je tu došlo do nekih promjena u zbrojevima bodova, ali sad je to nemoguće saznati, tako je kako je. :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: OSTALA PITANJA

http://hr.wikipedia.org/wiki/Trač
Ja vjerujem da je puknuti to napravil da bi pisalo preko cijelog foruma puknuti je pobrisal sve teme .
Ovo s tračem ti nije neka fora netko bi se mogao nać uvrijeđenim .
NIsmo mi( svi) stoka , zaslužujemo poštovanje , informacije i sankcije .
Obrati pažnju na dio linkane stranice gdje piše
Brzina širenja trača
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Puknuti shvati kako god želiš nemam niš protiv tebe, zakvačili smo se davno,
ratnu sjekiru treba zakopat, s moje strane :(handshake): ako ne želiš tvoja stvar poštujem.

Ja neču objavit tko su bili akteri brisanja, ako če se objavit to treba netko višlji po rangu, nagađaj sa ostalima koliko želiš,
kad sam napisao šta se dogodilo mislio sam napisat da ti nisi sudionik tog čina,
ali radi napetih odnosa između nas dvojice nisam.

Pričalica je namjenjena za chat, ovdje je tema pitanja.

Toliko od mene.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,591
Re: OSTALA PITANJA

Zanimalo bi me kako se je desilo da je bila nedostupna tema "Bertolini motokultivatori" i onda se povratila ali bez nekih postova pa i mojih u toj temi. Kako su se neki postovi vratili a neki nisu. Ako mi može netko pojasniti jer sam relativno novi na forumu. Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh