• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Link za Privatne poruke ili Nove poruke, pa ništa se nije vezano za to mijenjalo...godinama?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: OSTALA PITANJA

hm.. onda ja to nisam koristio do danas
U redu pri vrhu stranice gdje piše
Dobrodošli, puknuti. ..tojest u produžetku su bile (ako se dobor sječam) "tvoje obavjesti " .
Tu je bila obavjset o novim porukama i klikom na liknk te odveo u privatne poruke .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Re: OSTALA PITANJA

Da nekad je bilo, ali sad je nema barem kod mene i nemam uopće više ikone koverte pored postava da bi mogao poslati PP člau za određeni post
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Ako hoćeš da pošalješ PP sa osvrtom i citatom na određeni post klikni na njegovo korisničko ime i otvorit će ti se padajući meni , najdonja opcija ti je ''pošalji poruku sa CITATOM za zbalija''
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Re: OSTALA PITANJA

Link za Privatne poruke ili Nove poruke, pa ništa se nije vezano za to mijenjalo...godinama?

Kako ne, više nema na naslovnoj strani linka "tvoje obavijesti", malo ste ga sada zakomplicirali.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Re: OSTALA PITANJA

Savo dobio sam tvoj PP, ali nemam i dalje ikone za odgovor i nemogu ti odgovriti,
imam i dalje dozvoljeno 0 poruka.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Hm , kako misliš dozvoljeno poruka , daj SS ako možeš

Pokušaj isprazniti sandučad jek ako si pun ili skoro pun mislim da se javlja taj problem
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,636
Re: OSTALA PITANJA

Meni isto nedostaje kako je prije gore pisalo "poruke", ali su u pp može ući preko korisničke ploče. Kad otvorim poruke (ima ih manje od dvadeset), naznačuje mi puna crvena crta (kao da je puna mem.) i ispraznite poruke. Isto tako kad otvorim neku od pp poruku gore na traci je crvena zastavica. Molio bi za pojašnjenje, što ta zastavica znači? Hvala.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Nigdje nema opcije opčenito za pp,valjda ste ju isključili kad ste pričalicu isključili.

Ispravak sad ima sve ok.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Re: OSTALA PITANJA

Imam pitanje, gdje se nalazi ono da se vidi koliko se ima onih negativnih bodova!? Tražim već pola sata ali ne mogu naći, a baš me zanima dali imam šta..
 

Najnoviji postovi

Na vrh