• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Pitanje,,,,, nisam dugo na forumu ali osjećam da se nešto promjenilo, ali ne znam što,,,
profil od GROFA se nešto promjenio

imgur
pa mi nije jasno o čemu se radi , vidim da mu fali dosta poruka , postoji mogućnost prigovora na njegove postove , izgubljna mogućnost dodavanja bodova za reputaciju , a meni isto tako žalosno ,,,, neznam zašto ,,,,, izbrisan iz KOLEKCIJE PRIJATELJA ,
da li je to nešto sa njegove strane , stvar baniranja ili neznam čega ,,,,,,,,
da li ga je još neko izgubio bez rječi za PRIJATELJA ILI SAMO JA ......
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: OSTALA PITANJA

A kaj nije lakše okrenuti broj od tako važnog prijatelja nego pitati na forumu ?
Pa usput kako žena , djeca , prostata , viski itd.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Baniran je nažalost,pa vračen al nema mogučnost pisanja.
Brisanje prijatelja je on napravio.
A vi ste to tek sad skužili????:icon_hang:Žalosno.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: OSTALA PITANJA

Ja tamo nit gledam, nit ulazim godinama, sad sam čisto iz razloga proverio zbog @ARNO-a, i jako sam se iztraumatizirao, neću moć noćas spavati...:icon_lol:
Njegova odluka i volja ko su mu prijatelji na forumu, i dali će stojati mali + pored imena, il neće. To je samo jedna omanja opcija foruma, da se nađe, pa ko želi nek izvoli...
Imamo mi svi svojih stotinu drugih problema u životu, nego da pratimo detalje i sitnice na forumu.
Lično, GROF-a poštujem, bez obzira gledajući na taj +, šta se sve izdešavalo u zadnje vreme, i razumem ga...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Baniran je nažalost,pa vračen al nema mogučnost pisanja.
Brisanje prijatelja je on napravio.
A vi ste to tek sad skužili????:icon_hang:Žalosno.

Da , imaš pravo JADNI SMO PRIJATELJI , ali koliko sam malo prošetao po FORUMSKOM imeniku vidim da se ista stvar dogodila i sa BAGEROM , ŽUTIM , TDI-om , kod svi je profil isti bez mogučnosti pisanja a ono što je najzanimljivije nemaju više prijatelja ,,, svima su svi zbrisani ,,, mislim da je ovdje u pitanju UREDNIŠTVO FORUMA , što se dešava , što se dogodilo toliko strašno stvarno ne znam ako me neko može uputiti u kojoj temi što piše ,,, što su momci uradili da je došlo do toga ,,, i do kada ,,, pa imamo valjda pravo znati što toliko veliko učinjeno a i da se sami malo pričuvamo ako je nešto što možda ni sami ne znamo da ne bi smjeli činiti :mad::
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Znate pravila foruma,držite ih se,ako niste za nešto sigurni pročitajte ponovo i nebute imali problema.
Ako bude nekaj novo ili sam krivo opisal @zaja bu pojasnil.
Pišem iz osobnog iskustva jer sam i ja bil baniran.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@ARNO, nepotrebno razglabanje o toj temi, ionako se uskoro vračaju i opet ste prijatelji. :)

A pravilo kako da izbjegneš opomene ili kazne je jednostavno, pridržavaj se barem okvirno pravila foruma.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

@ARNO, nepotrebno razglabanje o toj temi, ionako se uskoro vračaju i opet ste prijatelji. :)

A pravilo kako da izbjegneš opomene ili kazne je jednostavno, pridržavaj se barem okvirno pravila foruma.

Diplomatski odgovor , ja sam 51 godišnji forumaš koji baš i nije nešto previše kompjuterski potkovan , politika me nae zanima i postavio sam jedno jednostavno pitanje

kod svi je profil isti bez mogučnosti pisanja a ono što je najzanimljivije nemaju više prijatelja ,,, svima su svi zbrisani ,,, mislim da je ovdje u pitanju UREDNIŠTVO FORUMA , što se dešava

ovo je tema OSTALA PITANJA ,,, mislim da nisam fulao temu , nisam nikoga napao , nikoga vrjeđao a ustrajem na svome pitanju , , , odgovor može biti jednostavan , molio bi i jedan normalan ljudski odgovor koji može razumjeti starija osoba ,,, ovo

nepotrebno razglabanje o toj temi, ionako se uskoro vračaju i opet ste prijatelj

ne smatram normalnim odgovorom ili bar meni razumljivim
otišli dobrovoljno
banirani zbog neprimjerenog ponašanja na ....... dana
ne znam ispitačemo što se dogodilo ,,,

za mene su razumljivi odgovori ,
HVALA,

ARNO,,,,:(whew):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Pitanje,,,,, nisam dugo na forumu ali osjećam da se nešto promjenilo, ali ne znam što,,,
profil od GROFA se nešto promjenio

pa mi nije jasno o čemu se radi , vidim da mu fali dosta poruka , postoji mogućnost prigovora na njegove postove , izgubljna mogućnost dodavanja bodova za reputaciju , a meni isto tako žalosno ,,,, neznam zašto ,,,,, izbrisan iz KOLEKCIJE PRIJATELJA ,
da li je to nešto sa njegove strane , stvar baniranja ili neznam čega ,,,,,,,,
da li ga je još neko izgubio bez rječi za PRIJATELJA ILI SAMO JA ......

Prijatelje je on sam obrisao
Banovan još otprilike dva dana
Reputacija se automatski smanjuje sa svakom opomenom ili kaznom
Postovi koji su obrisani (nesretnim slučajem) su vraćeni , uzmi u obzir da u kalkulaciju više ne ulaze postovi iz svaštare i ponude-potražnje
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Prijatelje je on sam obrisao
Banovan još otprilike dva dana
Reputacija se automatski smanjuje sa svakom opomenom ili kaznom
Postovi koji su obrisani (nesretnim slučajem) su vraćeni , uzmi u obzir da u kalkulaciju više ne ulaze postovi iz svaštare i ponude-potražnje


Prijatelje je on sam obrisao
ako je tako u redu , stvar pojedinca ,

Banovan još otprilike dva dana
Hvala na informaciji , koja mislim da bi bilo dobra da se na nkom mjestu vide svi pod kaznom od kada , do kada , i okvirno ZAŠTO ,,,,

Reputacija se automatski smanjuje sa svakom opomenom ili kaznom
Postovi koji su obrisani (nesretnim slučajem) su vraćeni , uzmi u obzir da u kalkulaciju više ne ulaze postovi iz svaštare i ponude-potražnje


Ovo iako do sada nisam znao , ali ljepo je nešto i naučiti , vjerojatno piše u pravilima ali previše slova za čitanje

Relatvno kratak i razumljv odgovor
Sa ovim sam zadovoljan ,
pozdrav !:(handshake):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Iskreno za reputaciju da forum automatski oduzima ni mi nismo (bar ja lično) znali jer i nije bilo nekog drastičnog kažnjavanja , i ja sam to zaključio prije dan-dva , to još nije istraženo područje
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Iskreno za reputaciju da forum automatski oduzima ni mi nismo (bar ja lično) znali jer i nije bilo nekog drastičnog kažnjavanja , i ja sam to zaključio prije dan-dva , to još nije istraženo područje

Kazne i kažnjavanja postoje svuda i u svačemu , to je strah koji nas od malih nogu pa sada i najčešče preko prometne policije stalno drži da malo pripazimo na ponašanje ,,, aliiii
uvjek se zna veličina kazne , za neke interesantnije stvari pišu sva javna glasila ,,, ZASLUŽENO I JAVNO ,,, i opet kažem svako koje kriv treba i snositi neke posljedice ali s obzirom na ovu zajednicu svima bi trebalo biti dostupno ko je i za što kriv i kolika je kazna ,,, kao i zaključavanje tema ,,,,,, nekome od uredništva se nešto ne svidi i zaključa temu ,,, ok ,,, vjerojatno odluka nekoliko dužnosnika recimo zbog usijanih glava ,,,,,, nekoma ta tema fali a nije kriv ,,, u redu ,,,, u ratu i nevini ginu ,,,,,
ljudski i pošteno bi bilo recimo
ZBOG MOGUČEG NEREDA TEMA ZAKLJUČANA XXXX DANA
ZBOG VRJEĐANJA FORUMA TEMA ZAKLJUČANA XXXX DANA
ZBOG NEDOLIČNOG PONAŠANJA FORUMAŠA ARNA TEMA ZAKLJUČANA XXXX DANA A ON BANIRAN 88 DANA
,,,, itd ,, ljudi su kažnjeni ,, teme se zaključavaju a svi smo ovdje zbog istih stvari , a malo ili skoro niko zlonamjerno samo malo toplijih glava ponekad :icon_confused:
jednom rječu sve kazne na JEDNO mjesto pa neka stoje u povjest , naravno mislim i na opomene koje su isto tako jedna vrsta kazne ,,,, i recimo tri opomene crveni karton X dana :(whew):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Unaprijeđeno je to malo , ovdje možeš pogledati
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?p=978537#post978537

Ajde nemoj tako , zaključavanje tema nije neki naš hir nego prijeka potreba , najčešće se to radi ako se osjeti nekakva teža prepirka između članova ili nedaj bože svađa
Bolje da tema bude zaključana dan-dva dok se malo glave ohlade nego da se rasprava dovede do tog stepena da se neko mora kazniti
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Ovo sve stoji i ne kažem da ne treba ,,,,,
samo kažem treba reči za TEME , ZAŠTO I KOLIKO DUGO , a tako i za članove ZAŠTO I KOLIKO DUGO i treba se to negdje vidjeti ,,,,,SVI za SVE ,:(shake):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: OSTALA PITANJA

ajde nemojte sad opet poceti potezati te stvari,taman se situacija smirila. ljudi,ovo je ipak poljoprivredni forum,i sva ova prepucavanja proteklih tjedana nemaju ama bas nikakve veze s poljoprivredom. i meni je vec sve to skupa dojadilo. ako budem imao zelju nekog forumasa upoznati,razgovarati o svakodnevnim stvarima,i druziti se s njim,onda cu to napraviti preko facebooka,ili uzivo,ili, kako rece puknuti preko mobitela, a ne preko specijaliziranog foruma.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

Ovo sve stoji i ne kažem da ne treba ,,,,,
samo kažem treba reči za TEME , ZAŠTO I KOLIKO DUGO , a tako i za članove ZAŠTO I KOLIKO DUGO i treba se to negdje vidjeti ,,,,,SVI za SVE ,:(shake):

To bi samo stvorilo nepotrebne rasprave i daljnje probleme u smislu rasprava ko je i zašto i dali je ili nije kriv , tako je do sada bilo i pokazalo se kao loše jer se za jednu opomenu odmah aktivirao prijatelj koji će da raspravlja o tome zašto je neko dobio opomenu , pa se onda na to nadovezivao prijatelj od neprijatelja sa kontra stavom i to je išlo u beskraj koji kako reče u perthodnom postu @gogo1990 nema nikakve veze sa poljoprivredom i forum pretvara u jednu smijariju
Ovaj forum je POLJOPRIVREDNI i treba imati to na umu , postoji i iber lauf tipa svaštare nije da nema ali nekim ljudima je i to premalo nego bi o svemu pisali svugdje , e to nemože
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@ARNO, zašto je netko od članova baniran nije javna stvar, otprilike isto kao i u privatnom životu, ne daje se u novine zašto ideš u zatvor, osim ako nije od općeg interesa.:)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

ajde nemojte sad opet poceti potezati te stvari,taman se situacija smirila. ljudi,ovo je ipak poljoprivredni forum,i sva ova prepucavanja proteklih tjedana nemaju ama bas nikakve veze s poljoprivredom. i meni je vec sve to skupa dojadilo. ako budem imao zelju nekog forumasa upoznati,razgovarati o svakodnevnim stvarima,i druziti se s njim,onda cu to napraviti preko facebooka,ili uzivo,ili, kako rece puknuti preko mobitela, a ne preko specijaliziranog foruma.

Da sam ja moderator ovaj post bi smatrao nepotrebnim u pogledu komentara
jer njime ništa nije rečeno a zauzima nepotreban prostor . Kolega postavio sam pitanje koje me zanima u temi koja tom pitanju odgovara , prepucavanja nisam primjetio da je bilo niti vrjeđanja bilo koga a nisam ni pozvao nikoga da pravi red , ako je tebi dosta kako kažeš prepucavanja jednostavno okreni drugu stranicu i čitaj dalje .Koga češ ti upoznati ili ne upoznati to je tvoja lična stvar a oni koji mene poznaju znadu da sam se rado upoznao sa svima kada je za to bila mogućnost , a ukoliko sam u nečemu pretjerao još uvjek postoje oni koji su tu da me upozore javno ili tajno preko PP-a , ovo nije zlonamjerno i nadam se da to nečeš tako ni svatiti , a moje mišljenje je da u ovakvim temama je bolje reći ono što misliš vezano za temu ili šutieti :(doh):kao što vidiš mirenje može samo zahuktati stvari , pozdrav

@ARNO, zašto je netko od članova baniran nije javna stvar, otprilike isto kao i u privatnom životu, ne daje se u novine zašto ideš u zatvor, osim ako nije od općeg interesa.:)

Zašto misliš da to nije javna stvar , ako je neko BANIRAN za mene je jer znam koga je stigla zaslužena kazna ili nezaslužena , koga neče biti i do kada a ovdje smo jedni radi drugih da pomognemo ko kome može , da se izjadamo i posavjetujemo . Ovdje niko ne ide u zatvor ali ako pogledaš novine vidječeš presuda koliko ti srce želi ,,,, a koja bi to bila presuda od općeg interesa ??? mi smo ovdje da pišemo i grješimo , dobivamo kockice , zvjezdice nazive ,,,, a što je to ,,, onda se mogu vidjeti i kazne ,,,,, ali tu bi mogli nastati problemi jer se neki kolege ne bi vjerodostojno mogli opravdati zašto su nekoga kaznili,,,ali ako se radi po šabloni predstavljenoj o kažnjavanju onda ni tu neće biti problema ,,,,,,,
Pogledajte ove lijepe zimske duge noći ,,,, a FORUM ,,,, skoro pa mrtav puno članova koji su pisali je jednostavno nestalo ,,, a da li se tko zapitao o razlogu ,,,,
mislim da se uvela prevelika strogoća u vezi pisanja što nikako nije u redu ,,,,
prije je neko znao malo skrenuti sa teme,,,,, riječi , slova ponesu ,,, neko od moderatora upozori ,,, kolege se izvinu i tu je bio kraj ,,,,,,
Ja pratim oko 80 tema ,,,,, u zadnje vrijeme jedva da se u kojoj nešto napiše ,,, to mi ne liči na napredak foruma ,,,, već na krah ,,, e sada da li je kome u interesu da forum propadne ili opstane ,,, živi bili pa vidjeli :(nerd):
 

Najnoviji postovi

Na vrh