• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Re: OSTALA PITANJA

Vidim da još niste poradili na tome da novi članovi moraju imati nekoliko postova da bi imali sve mogučnosti..naročito predstavljanje..vidim u temi tehničke upute polj. strojeva..pojavi se član s prvim postom ,traži katalog i nakon toga ga više nema..
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@bhorv, članovi moraju imati minimum uvijeta da bi objavljivali u Malom oglasniku, ali ne znam kako ih limitirati za ostale forume i zašto? Nema garancije da će član biti aktivan, to je tako.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Re: OSTALA PITANJA

@Zaja, razumijem da je tako, ali ako novi član nezna što je PP, znači da uopće nije pročitao pravila foruma, a kolega koji mu izlazi u susret daje javno link na piratsku stranicu.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: OSTALA PITANJA

najte biti takvi , budite ljudi pa bezuvjetno pomozite

Potpisujem.
Dobivena pomoć najčešće djeluje pozitivno i zainteresira onog tko ju je dobil da dalje prati forum i sudjeluje u radu. A najbolje se predstavi kroz postove koje napiše.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: OSTALA PITANJA

Potpisujem.
Dobivena pomoć najčešće djeluje pozitivno i zainteresira onog tko ju je dobil da dalje prati forum i sudjeluje u radu. A najbolje se predstavi kroz postove koje napiše.

To je tačno, i slažem se tvojim mišljenjem!:icon_super:
Ali ima jedan problemčić...naime, novajlija obično 99% greškom postavi pitanje u pogrešnoj temi! Naravno očekujući neki odgovor, traži po forumu znajući gde je postavio, nemože je više pronaći...i misli da mu je post obrisan!
A ustvari moderatori je prebace u temu gde pripada pitanje, ali on to nezna...diže sidro, i odlazi!
Možda bi trebalo manuti nekoliko dana, tamo gde je pitanje postavljeno, pa tek kasnije to sortirati, i prebaciti na svoje mesto, kad novajlija stekne neku rutinu, i snalaženje na forumu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,219
Re: OSTALA PITANJA

Novi članovi obično kreču novom temom. Takve teme spajamo s postoječima, a ove gasimo nakon par dana.
Ako se i posta u krivu temu obično premjestimo u odgovarajuču i novog člana obavjestimo da mu je post sa pitanjem tu preseljen.
Daljnjim aktivnim sudjelovanjem na forumu novi član bez problema nalazi svoj post i po želji nastavlja sa daljnjim forumarenjem. u biti, vrača se sljedeči put kad treba neki savjet.

Tu mi nemožemo ništa promjeniti
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Re: OSTALA PITANJA

Ja dok sam "otkrio" ovaj forum, sigurno prvih mjesec, dva sam ga citao bez da sam se registrirao.. Tako da, dok sam se registrirao vec sam znao gdje se sta nalazi i prvo se predstavio, a zatim sam postao dalje u temama po zelji i potrebi..
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Zato što ima 422 stranice, a ne 423.

2014-01-06_2333.png
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: OSTALA PITANJA

Tema oranje je trenutno u sređivanju, no stvara mi probleme, prebacujem zadnjih 20-tak strana u novu temu pošto je ova več previše krcata, no nekaj zeza, prebacujem dio po dio i svejedno zeza i isto tako postovi su prebačeni, a neda mi an zadnju stranu u toj novoj temi koja je trenutno zaključana dok sve ne sredim.
No normalno i dalje možete pisati u postoječoj temi bez ikakve greške.
 

Najnoviji postovi

Na vrh