• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Re: OSTALA PITANJA

Kaj se ne može negdje u opcijama podešavati prikaz broja postova po stranici ..pa ovisno o podešenju forum generira iukupan broj stranica ...?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Re: OSTALA PITANJA

Dajte ljudi kad postavljate pitanja vezana za konkretnu temu ostavite link na tu temu ili podforum u kojem se nalazi ili barem kratku uputu gdje se nalazi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Dajte ljudi kad postavljate pitanja vezana za konkretnu temu ostavite link na tu temu ili podforum u kojem se nalazi ili barem kratku uputu gdje se nalazi.

Da,bilo bi to dobro i lijepo,pojednostavilo bi proceduru,ali bi bilo isto tako dobro i lijepo da se,kada se nešto urgira sa nečijim postovima ili sa nečijim temama o tome na pp inicijatora obavijesti.Time bi ovaj moj upit bio suvišan,i naravno nebi ga niti bilo,a nebi bilo niti tvoga,jer bi i on bio suvišan. Ali,da bi se sve to skupa izbjeglo i postalo suvišno potrebno je moderatorima dati naputak o postupanju.A to možeš dati ti. Ako želiš. I ako želiš da se ovakve stvari - postovi bez adrese poblema ne ponavljaju.

P.S.
Oprosti @ ZJ,nisam te mislila kritizirati,kao što sam rekla,da imate pravilo obavještavanja članova o urgenciji iz bio kojih razloga,ti bi to bio napravio,i sada ovdje nebismo trošili prostor i vrijeme.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Re: OSTALA PITANJA

@Johabica, da moderatori obavijeste 4000 članova na PP da nešto rade, premještaju teme i postove? I tako svaki dan nekoliko puta? :icon_scratch:

Zašto su svi moderatori prikazani offline, jel' mora to tako biti?
Sramežljivi su. :)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Re: OSTALA PITANJA

Da li postoji neki rok u kojem bi se od moderatora mogao dobiti argumentirani odgovor u vezi teme koju su zaključali?
Naime, ja još uvijek čekam...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Re: OSTALA PITANJA

@DARIJUS, čekaš na odgovor na neko pitanje u nekom postu, ajde ako nije problem daj link na to pitanje pa da ti odgovorim.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Re: OSTALA PITANJA

Kud mi nestade jutros otvorena tema "Oj živote i EU?" I zašto?
Spojena je sa temom ''idilična .... EU''
Zato jer je to ustvari to

I prije nego što pojedinci pitaju mogu kliknuti na svoj profil i vidjeti poruke gdje se nalaze ako sumnjaju u brisanje ili premiještanje , prije nego li se obruše na uredništvo
Hvala
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

@Johabica, da moderatori obavijeste 4000 članova na PP da nešto rade, premještaju teme i postove? I tako svaki dan nekoliko puta? :

A-a.Ne svih 4000.Samo one kojima nešto diraju.I premjeste ili pobrišu.Iz bilo kojeg razloga - bilo opravdanog ili neopravdanog.To se zove kultura ponašanja i uvažavanje članova foruma.Ilitiga forumaša.Koji se svojim upisima trude ovome forumu pridonjeti u radu ,nekome pomoći ili od nekoga pomoć dobiti.

Argumenti ti ne stoje,fakti te peru @Zaja. Ironija je bila bespotrebna.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Re: OSTALA PITANJA

Ahaaa, nisam od jučer na forumima ali stvarno nikad čuo za forum koji to radi, ako imaš drugačija iskustva molim te javi koji forum tako radi. :(y):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Spojena je sa temom ''idilična .... EU''
Zato jer je to ustvari to

I prije nego što pojedinci pitaju mogu kliknuti na svoj profil i vidjeti poruke gdje se nalaze ako sumnjaju u brisanje ili premiještanje , prije nego li se obruše na uredništvo
Hvala

Kliknula sam ja na svoj profil,ali poruku vidjela nisam.
Jeli to bilo zato jer imam dioptriju 2+?
Obrušila se nisam - pitala sam.

Svoje mišljenje o spajanju moje teme sa spajanjem "Idilična.... nisam još iznjela,ali eto,sada ću - iako nisam imala namjere - htjela sam je ostaviti u zatečenom stanju - ilitiga spojenom da nebismo potencirali nesporazum.

Ne slažem se sa odlukom i tvojim viđenjem da je tematika ista i da se tema trbala spojiti sa postojećom.Ti razlog spajanja vidiš u onom "EU" u naslovu.Meni je to samo naslov,a temu sam imala namjere ,ukoliko bi se bila razvila voditi u sasvim drugom smjeru.Ako si pročitao prvi post,onda ti je i jasno u kojem. I tu je EU samo povod,a radnaja i rasplet se vode u našoj kući. I zato je to tema koja spada tamo gdje sam je ja i smjestila i nije je trebalo spajati niti premještati.

Ahaaa, nisam od jučer na forumima ali stvarno nikad čuo za forum koji to radi, ako imaš drugačija iskustva molim te javi koji forum tako radi. :(y):

Ja se ne vodim čula - rekla - kazala,a najmanje - vidjela - smjernicama,nego logikom i bon - tonom.Zato nam se valjda i stajališta razlikuju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Re: OSTALA PITANJA

@DARIJUS, čekaš na odgovor na neko pitanje u nekom postu, ajde ako nije problem daj link na to pitanje pa da ti odgovorim.

Zaista mislim da nije problem pronaći jedan JEDINI upit s moje strane prema uredništvu foruma...a drugi je išao uvaženom moderatoru nick ZWER...
...odgovora još uvijek 0 (nula) ...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Re: OSTALA PITANJA

Zapravo , evo ..htio bi dodati .
Ovim stanjem se vračamo na raspravu od neki dan kod prijedloga vrhuške da se za svako tvrdo sranje otvori nova tema .
I prihvatili smo novi režim .pozdravili ga .....a onda se desi ovo ....nažalost .
To je upravo ono stanje kad su se svi problemi i pitanja gurali i natiskivali u par tema .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: OSTALA PITANJA

Zašto su svi moderatori prikazani offline, jel' mora to tako biti?

Nemora biti tako, no mi to možemo i nebojte se, uvjek smo tu i pratimo Vas!!!:icon_eek::icon_eek:

E sad, svaki član može biti na skrivenom modu na forumu, to si podesiš na postavkama ako hoćeš, nikaj posebno. Samo kaj se nitko od vas nemre sakrit od nas :icon_mrgreen:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Re: OSTALA PITANJA

Zapravo , evo ..htio bi dodati .
Ovim stanjem se vračamo na raspravu od neki dan kod prijedloga vrhuške da se za svako tvrdo sranje otvori nova tema .
I prihvatili smo novi režim .pozdravili ga ....
Nešto si definitivno krivo shvatio, nikad nitko nije rekao da otvaraš novu temu bez potrebe, jedino ako tema sličnog sadržaja ne postoji. Ne kužim šta je tu čudno, novo ili revolucionarno?

.....a onda se desi ovo ....nažalost .
To je upravo ono stanje kad su se svi problemi i pitanja gurali i natiskivali u par tema .
Desi se što, ne razumijem na što misliš da se desilo?

Zaista mislim da nije problem pronaći jedan JEDINI upit s moje strane prema uredništvu foruma...a drugi je išao uvaženom moderatoru nick ZWER...
...odgovora još uvijek 0 (nula) ...
Ja ti želim pomoći s odgovorom, a ti ne želiš dati link na pitanje koje si negdje postavio? Lakše ti je pisati odgovore bez konkretnog linka ili pitanja?

Ja se ne vodim čula - rekla - kazala,a najmanje - vidjela - smjernicama,nego logikom i bon - tonom.Zato nam se valjda i stajališta razlikuju.
Da, razlikuju se, ja ne imputiram da si nekulturna i da imaš problema s bontonom. Jer kad bi to radio ispalo bi da sam nekulturan. Samo kažem da ti je loša logika jer to se ne radi nigdje, nikad nisam vidio forum u kojem moderatori za svakodnevne akcije micanja, premještanja, spajanja postova dodatno obavještavaju sve autore postova da će to napraviti. Prije svega jer bi to oduzimalo barem 3x više vremena od osnovne radnje koju moderator obavlja.
Ako ti znaš za takav primjer, molim te da mi hitno javiš. Mi jednostavno ne želimo prvi na internetu uvesti takvu praksu. :(shake):
 

Najnoviji postovi

Na vrh