• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@ARNO, ja sam znao da ti u stvari trolaš, zato i nisam ulazio u bespotrebne diskusije.
Prvo kažeš da te duže nema na forumu ali da "osjećaš da se nešto promjenilo", a evo odjednom sve znaš, pratiš 80 tema. :(nerd):
Lijepo sam ti odgovorio da se razlozi baniranja ne pišu niti su se ikada pisali niti će se pisati...dakle koji dio nije jasan? Pitaj me nešto drugo sada, razgovor o baniranjima je gotov, postavio si pitanje u odgovarajučem forumu, dobio si odgovor, nastavio si trolati umjesto da kažeš "hvala, sad mi je jasno".

Edit: Zaboravio sam ti odgovoriti na mrtav forum, forum je daleko od mrtvog, zapravo nikad više posjeta.:) Forumi u kojima se piše manje su ne-tematski forumi, a to je sasvim ok.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@savoris, nisi valjda stvarno mislio da ARNO pita zato da mu odgovorimo? Pazi ovo dole: :)

nisam dugo na forumu ali osjećam da se nešto promjenilo, ali ne znam što,,,profil od GROFA se nešto promjenio
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Pa to bi bilo tako kad bi to njega stvarno interesiralo, njegova stvarna namjera je da "kaže što misli", a skužio je zgodan način kako to napraviti....postaviš pitanje u forumu koji služi da postaviš pitanje ili zatražiš pomoć.Dobiješ odgovor a onda počneš trolanje tipa "forum je mrtav", "nekome ne paše da kaže razlog jer bi se onda vidjelo da greši" itd.
Mislim da treba obrisati od kad je dobio odgovor na pitanje.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Re: OSTALA PITANJA

Samo u googl upišeš i dobiješ željeni rezultat.
U internetskom žargonu, izraz trol označava osobu koja dolazi na uspostavljene internetske zajednice kao što je internet forum sa jedinim ciljem da na njih šalje potpaljujuće, grube i uvrjedljive poruke za namjerno dosađivanje sudionicima, stvaranje nesuglasica među sudionicima foruma, odnosno remećenje toka rasprave na forumu.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

@savoris, nisi valjda stvarno mislio da ARNO pita zato da mu odgovorimo? Pazi ovo dole: :)

Biti , na FORUMU , za mene je biti i raditi ,,, to jest pisati ,,, a ne samo čitati kao novine ,,,, a koliko sam ja u zadnjoj godini proveo pisajući vjerojatno možete provjeriti i uvjeriti se u istinitost ,,,

Ali , nažalost istina je da se ljudi osude ali niko ne SMIJE znati ko je koga i zašto osudio ,
Ne govorim bez veze jer sam i sam u počecima isto tako bio osuđen i BANIRAN , a teško sam i saznao ja lično od koga i zašto ,, evo da i to kažem razlog neznanje a uzrok ,,, postavljnih nekoliko slika održavanja gudovačkog sajma u temama gdje to ne pripada ,,,,, stvarno pravi razlog za isključenje ,,, ali tako valjda mora biti vjerojatno sam pre star da shvatim da takva pravila moraju biti ,,,, ali vidim da to mlađi lakše shvaćaju pa neka onda tako i bude
kadija te kudi , kadija ti sudi
nism ništa mislio zlonamjerno a ako to neko tako shvača ,,,, možda je našao sebe :icon_e_confused:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: OSTALA PITANJA

Samo u googl upišeš i dobiješ željeni rezultat.
U internetskom žargonu, izraz trol označava osobu koja dolazi na uspostavljene internetske zajednice kao što je internet forum sa jedinim ciljem da na njih šalje potpaljujuće, grube i uvrjedljive poruke za namjerno dosađivanje sudionicima, stvaranje nesuglasica među sudionicima foruma, odnosno remećenje toka rasprave na forumu.

Hvala , na odgovoru kolega , jer ovo se izgleda ne smatra vrjeđanje ,,,,, a ja jesam pomalo uvredljiv kada mi to neko sevira na svoj fini način ,,, koji malo stariji ne mogu razumjeti ,,,,, rukavice odrade svoje
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: OSTALA PITANJA

Jedno moje zapažanje...
Vidi noviteta u "Vidi tko je online"
Zašto mora pisati da osoba x čita privatnu poruku od y, ili ti da osoba x odgovara na PP osobi y?
Pa zar nije to malo preterano ako se radi o privatnim porukama?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@joekiki, u pravu si, to nije ok i ulazi u privatnost članova, mislim da je sada ok, provjeri molim te.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Baniran je nažalost,pa vračen al nema mogučnost pisanja.
Brisanje prijatelja je on napravio.
A vi ste to tek sad skužili????:icon_hang:Žalosno.

Ispričavam se Grofu kaj sam napisal da je on obrisal listu prijatelja,tipfeler.
Htjel sam nekaj drugo napisat i sad vidim da sam napisal da je on očistil (pobrisal) listu prijatelja,vidim da ni mene nema na listi prijatelja,neznam o čemu se je radilo.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: OSTALA PITANJA

@joekiki, u pravu si, to nije ok i ulazi u privatnost članova, mislim da je sada ok, provjeri molim te.

Sad je sve po starom, kao i ranije...:(y):
Ja sam obično klikao na ova dva čovečuljka da mi da tu opciju, nikad nisam išao preko "brzih linkova", kad uđeš u opciju, tad već piše "tko je online", a ovako "pregledava index", mada je to sasvim isto...
j58v.jpg


hvala...
pozzz joe!
 

Najnoviji postovi

Na vrh