• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,429
Re: OSTALA PITANJA

Izvinite ako sam dosadan, ali ili ja to ne vidim ili toga kod mene nema..:icon_scratch:

To se treba nalaziti na mome profilu, ili!? Gledam, gledam i gledam, ali nigdje ne piše opomene
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,429
Re: OSTALA PITANJA

Toga kod mene nema..:^): Na slikama se jasno vidi, ali kad odem na svoj profil nema, sve ima osim toga..:icon_e_confused:

Johabica, nisi jedina dobra..:p:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Re: OSTALA PITANJA

Baš sam to htel napisati.
Članovi te opomene nemogu vidjeti ali oni koj su ih dobili znaju kako izgledaju i kaj u njima piše, kolko bodova su dobili sa opomenom i kad se opomena izlazi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,429
Re: OSTALA PITANJA

Opomena i broj kaznenih bodova je vidljiv kod svakog korisnika u njegovim informacijama

Onda neka se ova rečenica izmjeni da ne bi bilo još zabuna kod nekih korisnika. Ja sam nju shvatio da ja kod sebe mogu vidjeti to, i kod drugih također..

Zahvaljujem se uredništvu na odgovoru, pozdrav. :icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Re: OSTALA PITANJA

Radi se na poslagivanju tema da se odvoji vinogradarstvo (radovi u vinogradu) i vinarstvo svako u svoj podforum
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Re: OSTALA PITANJA

Tražim mogučnost da onemogućim slanje obavijesti o novim postovima na e-mail.
Na svakoj temi sam u dodatnim mogučnostima ,pretplata na temu , kliknuo da nema obaijesti putem e-maila i opet obavijesti stižu . Da li koji mod to može isključiti ? unaprijed hvala .:icon_pidu:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

@kec-m, prati ove upute:
1. odeš ovdje, tu su izlistane sve tvoje pretplate (ako imaš više stranica ponovi radnju na svakoj stranici):
http://poljoprivredni-forum.com/subscription.php?do=viewsubscription

2. Odabereš sve izlistane pretplate na stranici:
2013-12-02_0805.png


3. Na dnu odabereš opciju "Nema obavještavanja putem e-,aila" i klikneš gumb "Idid":
2013-12-02_0808.png
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Re: OSTALA PITANJA

..... ili odeš u > Korisnička upravljačka ploča - Uredi opcije - Zadani oblik pretplate na temu¸ i odabereš opciju koja ti odgovara
 

Najnoviji postovi

Na vrh