• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Re: OSTALA PITANJA

Tražim jednu poruku i ne mogu je naći. Naime radi se o prodaji sadnica i o tome da se mora ako se radi na veliko imati i agronoma. Slučajno sam škicnuo i zatvorio i sada se ne sjećam u kojoj je temi ta poruka. Tražio sam ali ništa. Ako može pomoć. Hvala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: OSTALA PITANJA

Pokusaj u trazilicu ukucati pojmove iz posta kojih se sjecas i klikni da ti rezultati budu pokazani kao poruke a ne kao teme
Jos bolje ako se slucajno sjecas autora posta da i njega upises u naprednoj pretragi
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Re: OSTALA PITANJA

Hoću si prste pojest. Tražim kao mutav od teme do teme i ništa. Katastrofa. Fotografski imam sliku teksta ali ništa ne mogu naći niti blizu.

A jesam kreten. Prijatelj mi je to poslao na mail. Ispričavam se svima. Jesam mulac.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Bio je jutros na "oglasima " jedan oglas o prodaji sadnica.Mislim da je datiran od dvadeset i trećeg januara.Napisala sam post kao odgovor na njega,a sada je sve nestalo.Jednostavno nigdje nemogu naći.Šta se dogodilo sa oglasom?
Nisam zapamtila tko je oglas postavio,znam samo da je čovijek sa Korčule,pa se ne mogu javiti niti na pp.A bilo mi bitno.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Neke voćke,čini mi se - meni je za oko zapela planika.

Meni se čini da ste vi taj oglas pobrisali.Ako se ne varam,a mislim da ne,oglašivač je imao samo jedan post.A ako se dobro sjećam,uvjet za postavljanje oglasa je određena količina aktivnosti forumaša na forumu.
Bi li moglo biti to u pitanju?
Ako je oglas pobrisan,može li se doći do naziva autora,ilitiga nika?Pa da mu ja pošaljem upit na pp.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: OSTALA PITANJA

Pomogao bi podatak makar i otprilike vremenskog perioda za kada misliš da je napisan taj oglas ili bar tvoja poruka u njemu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Pa rekla sam - oglas je bio postavljen dvadeset i trećeg (druga mogućnost je dvadeset peti,ali mislim ipak da je treći. - dakle, prošlog tjedna
Ne sjećam se više točno šta sam napisala,žao mi je - znam da sam pitala o mogučnosti sadnje na kontinentu i jesu li sadnice kontenjirane.I koje to još egzote ima .Ništa ti konkretnije nemogu reći.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Sa jednim postom je nemoguće objaviti oglas. Ako je objavio izvan oglasnika oglas je obrisan.
Puknuti imaš opomenu zbog poticanja na svađu.

EDIT: Johabica, post ti je obrisam i dobila si opomenu zbog poticanja na svađu. Postavila si pitanje, dobila iskren odgovor da nemamo pojma o tom postu i gotova priča. Ovdje ne diskutiramo o opomenama.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: OSTALA PITANJA

Pa rekla sam - oglas je bio postavljen dvadeset i trećeg (druga mogućnost je dvadeset peti,ali mislim ipak da je treći. - dakle, prošlog tjedna
Ne sjećam se više točno šta sam napisala,žao mi je - znam da sam pitala o mogučnosti sadnje na kontinentu i jesu li sadnice kontenjirane.I koje to još egzote ima .Ništa ti konkretnije nemogu reći.

Od oglasa koji su obrisani evo sada gledam nijedan u zadnjih 20setak dana se ne bavi prodajom nekih sadnica , pričam za podforum PONUDA
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Sa jednim postom je nemoguće objaviti oglas. Ako je objavio izvan oglasnika oglas je obrisan.
Puknuti imaš opomenu zbog poticanja na svađu.

EDIT: Johabica, post ti je obrisam i dobila si opomenu zbog poticanja na svađu. Postavila si pitanje, dobila iskren odgovor da nemamo pojma o tom postu i gotova priča. Ovdje ne diskutiramo o opomenama.

Lijepo sam ti odgovorio da se razlozi baniranja ne pišu niti su se ikada pisali niti će se pisati...dakle koji dio nije jasan?

zašto je netko od članova baniran nije javna stvar, otprilike isto kao i u privatnom životu,)


Evo,vjerojatno ću i zbog ovoga imati problema,ali me već tri dana kopka i htjela bih znati - zašto i ja nisam uvrštena u pravilo javnog neobjavljivanja kazne i njenog uzroka.Iako se vodstvo i urednštvo foruma već više puta očitovalo o stavu i razlozima neiznošenja istih u javnost.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Objavljivanja ili neobjavljivanja razloga kažnjavanja, da... to se na forumu ne radi na zahtjev članova, taj citat si izvukla iz prijašnih postova koji su odgovor na zahtjev da objavimo razloge nečijeg baniranja, izvukla si to iz konteksta.
Uredništvo foruma može to objaviti ako želi i ako procjeni da ima potrebe.
 
Na vrh