• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

dali postoji mogučnost da recimo gost na forumu može postaviti neko pitanje određenom članu,mislim osobno ako treba kakvu informaciju ili slićno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,230
Re: OSTALA PITANJA

To valjda ne postoji ni na jednom forumu. Postoji opcija ali se ne prakticira ni na jednom forumu.

Ima opcija da gost piše u nekim temama koje su otvorene za goste ali kolko ja znam ovaj forum tu mogućnost ne pruža.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Re: OSTALA PITANJA

Evo samo da javim da imamo tu opciju i to upravo u forumu Pitanja i pomoć u vezi rada foruma.
@ajkula, dobro da si nas na to podsjetio jer je prije bilo moguće kao gost postaviti pitanje, ali nemam pojma kako smo to isključili.U svakom slučaju forum Pitanja i pomoć u vezi rada foruma je sad otvoren za goste.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

Ma da formuliram malo bolje pitanje,evo recimo moj susjed prati forum kada uhvati vremena i sada konkretno on bi htio nešto pitati forumaša zjocka oko njegovog rovokopaća,dali postoji takva mogučnost
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Re: OSTALA PITANJA

Imam i ja jedno pitanje.Uzadnje vrijeme mi nestaju postovi.Kad ga napišem i postavim vidim ga i odem pogledat nešto drugo.Kad se vratim ponovo na tu temu mog posta nema.Neznam jel se to još kome događa.Evo sad sam komentiro u temi TV serija 700 kolegu ssućura i odem vidit drugu temu .Kolega mi pošalje PP i ja idem u temu da mu napišem a mog posta već nema.Nesto nakon minut dva,Anije prvi put da mi se to dešava:icon_redface:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,230
Re: OSTALA PITANJA

Zadnji post koji ti je "nestal" je onaj u kojem si komentiral da nevidiš slike i onda se editiral da ih sad vidiš?
Pošto se slika pojavila ja sam smatral tvoj komentar nepotrebnim i maknul sam ga

Koji je prošli post koji ti je falel?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

gogle crom mi je krepo,dali tko ima sličnih problema,sada se patim preko Explorera,nadam se da mi sutra majstorica bude otklonila kvar ili je možda u pitanju viša sila
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

Sad mi šljaka neka stara verzija guglića,ide solidno,valjda ovi kablovi od t-coma napili se vode,bože me sačuvaj na što im izgledaju razvodne kutije po banderama
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Re: OSTALA PITANJA

Molio bih odgovor zašto nemogu poslati privatnu poruku super uvaženom članu Puknuti, a i njegov nick mi čudno izgleda, ukrivljen u desno i svjetlije boje, znam da je rukovodstvo nedavno dobilo crvene, ali što je ovo..da se s čovjekom nije nešto desilo..bolest...jer nevidim ga u zadnje vrijeme u nijednom postu.
Hvala.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Imam problem sa PP,ali samo sa jednim članom foruma - @care - njegove poruke ne dobivam iako mi se poruke drugih čanova uredno prikazuju.On moje dobiva.U čemu je problem?
 
Na vrh