• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
korisnička ploča / postavke&mogućnosti / uredi listu ignoriranih , i dodaj korisničko ime čije postove ne želiš da vidiš
Nećeš vidjeti njegove postove ali ako neko citira njegov post onda ćeš ga vidjeti u tom postu od drugog člana kojeg nisi ignorisao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Nema na čemu , samo vidjećeš da to i nije neko najsretnije tehničko rješenje , jednostavnije se suzdržavati od neprimjerenih komentara
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisam sad siguran da li je trebako klinuti na nove poruke ili se otvorio padajuči izbornik odmah dok si stavio miša na njega ..
dakle u tom padajučem izborniku je su bile te obavijsti skupa s novim porukama

Dakle to je odmah ispod glavnog banera na vrhu stranice
Dobrodošli, puknuti. | Vaša posljednja posjeta bila je: Danas u 08:49 | Privatne poruke: Nepročitano 0, Ukupno 2049.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,658
Kad otvoriš privatne poruke, klikneš na "Tvoj profil" i onda ti se otvori u zelenoj traci opcije, i zadnja opcija u zelenoj traci je "zahvale", klikneš na nju i otvore se sve zahvale i od koga, a ukupan zbroj zahvala nisam našao. Ali mi se čini da sam to negdje vidio ali sad neznam gdje ?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Pomocu cega stavljate slike na forum?
Prvo sam koristio imageshack i to su nesto usrali, onda sam presao na photobucket i sve je bilo dobro, ali vise se ne mogu ulogirati, a ni uploadati bez log in-a..
Pa ko tu koga?
Preko cega sad da uploadam slike?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Kao što sam već jednom rekao , svi oni na početku rade za FREE pa posle kada postanu dovoljno veliki i kada ljudi ''zagrizu'' onda bi da nešto i keširaju

Čitam neke stare teme i u njima bukvalno nema više slika , jako ružno i nepraktično ali šta mi tu možemo , evo imamo sada mogućnost da slike postavljate direktno u post kao privitke i to je ''na naš račun'' pa valjda bude dugotrajnije od onih free
 

Najnoviji postovi

Na vrh