• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

Liza

Član
Tu od
21 Lis 2014
Poruka
201
Nije ti bas fora tako nestati s foruma usred pomaganja nekom novom na forumu... Ono, bar - e sorry, nastavit cemo sutra ili nesto...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
@Liza, pokušaj ovako....kad čitaš poruku idi mišem skroz dolje i klikneš na link gdje piše da neželiš više primati poruke o toj temi...naravno to češ morati za za svaku temu posebno.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
4408667ba2f83aaed25ae12f700a96f3.png
 

Liza

Član
Tu od
21 Lis 2014
Poruka
201
Opet ja :icon_eyes:
Posto putujem na par dana, htjela bih se prijaviti na forum preko moba, ali si ne znam lozinku. Znam da ju admin, supermod ili netko moze vidjeti pa molim pomoc.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
Nemože je promijeniti tako ako nezna staru , može prije logovanja da koristi opciju ''zaboravio sam lozinku'' i da je primi na Email
Ili da administrator promijeni ili očita postojeću pošto samo on može manipulisati sa time
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Savo, buduci da je logirana iliti prijavljena na forum za pretpostaviti je da zna lozinku ili da joj je preglednik istu upamtio pa sam odradi sve sto treba da bi se prijavila na forum,,,
problem nastaje kad se zeli prijaviti sa mobitela jer tamo preglednik nije upamtio njene podatke za prijavu,,,
ako logirana na komp, lap ili tablet promjeni lozinku istu ce moci unijeti i prilikom logiranja preko mobitela i rijesen problem,,,

necu sad opet spominjati da admin moze uci u profil i ..........................................
jer opet ce se dici frka bez veze,,,
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Savo, buduci da je logirana iliti prijavljena na forum za pretpostaviti je da zna lozinku ili da joj je preglednik istu upamtio pa sam odradi sve sto treba da bi se prijavila na forum,,,,

Mislim da kad ide promjeniti loznku automatski joj upiše staru,zar ne,ako si logiran.
Trebala bi probati upisati novu i probati oće li prihvatiti.


photo hosting sites
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,630
Staru lozinku treba upisati (ako ju znaš) pa onda dvaput ponoviti novu da bi ju izmjenil.
Za sve ostalo je nadležan admin koji ju može zamjeniti bez ulaska na bilo čiji profil.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
Opet ja :icon_eyes:
Posto putujem na par dana, htjela bih se prijaviti na forum preko moba, ali si ne znam lozinku. Znam da ju admin, supermod ili netko moze vidjeti pa molim pomoc.

@bobić , ja ne pretpostavljam nego čitam :drink:
MORA se upisati stara lozinka ako se ide u promjenu iste jer brovser je tu ne upotrebljava (bar na mojoj kanti od računara)
Kao što već rekoh , može koristiti opciju ''zaboravio sam lozinku'' i zatražiti drugu koja automatski dođe na Email i stvar riješena
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728

Najnoviji postovi

Na vrh