• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Uočil sam da su spojene moje dvije poruke s citatima. Hvala moderatoru.
1. da ubuduće uštedim vrijeme moderatorima, molim Vas da me uputite kako napraviti više citata u jednoj poruci.
2. postoji li mogućnost pretraživanja po ključnoj riječi i na koji način se radi ako postoji.
3. možda bi bilo dobro otvoriti temu samo za čitanje s raznim uputama za lakši rad na forumu. Dakle u njoj bi mogli pisati samo moderatori i administratori.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Dolje u svakoj poruci imaš dva oblačića s crvenim minusom u desnom ćošku, pored gumba Citiraj.
Označi poruke koje želiš citirati, tak da klikneš na taj gumb s oblačićima. Na označenim porukama crveni minus prijeđe u zeleni plus. Ako si označil krivu poruku, klikni na oblačić još jednom da pocrveni. U zadnjoj odabranoj poruci stisni Citiraj.

Glede pretrage: malo je komplicirano za objasniti. Ukratko: napredna pretraga, traži postove po ključnoj riječi.
Ili jednostavno u neku drugu tražilicu upiši to kaj iščeš. Probaj. Ni meni ne uspije pretraga, ali zato Yahoo nađe gotovo sve :)

Probaj se i malo igrati s citiranjem, pa ak ne uspije, javi da popravimo ili obrišemo.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj ne dramatiziraj - to je u stilu - čovječe, ne zaboravi, od praha si postao, u prah ćeš se pretvoriti.:icon_wink:

A što se nebismo prisjetili svojih početaka, baš je fajn.
Neka je, nek se malo prizemljimo i podsjetimo kao je nekada bilo.

Kaje, lančana reakcija - šef nagazio nogicu, ti nagaziš rukovodstvo? Ja tebe?: :(hi)::(giggle)::(giggle):(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
korjeni su to , ali od ovakve slike njihovih polja treba još dosta muke i znoja , zemlja je još tvrda , gola i hladna .
slika bi trebala biti primjerena godišnjem dobu , radovima , trenutnom stanju pod nebeskom kapom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Glede slike, slažem se s Puknutim.
No, iz drugog razloga. Slika je grafički zahtjevna, pa treba puno dulje za učitavanje nego prethodna.
A to je na mobu muka pogotovo kad je slab signal mreže.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Sjeća li se netko člana foruma koji je izrađivao tablice sa imenima? Postoji li još uvijek tema na forumu?

Mislim na ove tablice, što je na vratima

aNaNa011-1.jpg
 
Na vrh