• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
jebiga Bobo kako dokazati koliko mi je dužan toliko ču dati za parnicu, i kako dokazati kada smo samo nas dvojica bili u kuči.Nije mi stalo do principa i nije mi do suda. ali pokazao je kako je jadan
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
jebiga Bobo kako dokazati koliko mi je dužan toliko ču dati za parnicu, i kako dokazati kada smo samo nas dvojica bili u kuči.Nije mi stalo do principa i nije mi do suda. ali pokazao je kako je jadan

Stani malo , nekako mi zvuči kao da nisi dobio nikakvu lovu za svoj rad i da češ mu još na kraju oprostiti što te nije platio ? Jel sam ja to dobro pohvatao ?
 
B

Bobo

Guest
Bez obzira sto ste bili sami u kuci, kad se u slucaju usmenog dogovora moze ici na poligraf (detektor lazi) i sve se rijesi vrlo brzo... uzmes odvjetnika koji ce izganajti da on plati sav trosak, a ti i ovako i onako neces vise kod njega raditi...
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Da Ratarko dobro si pohvatao. Neču ja na sud, ima Boga koji sve to naplačuje kad tad.

Pa daj pokušaj još jednom , možda se opameti pa ti plati ono što si zaradio .
Stvarno mi je čudno da se tako loše odnosi sa nekim tko mu je došao pomoči u poslu . Loš gazda , definitivno .
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ratarko kaže:
zvona kaže:
Da Ratarko dobro si pohvatao. Neču ja na sud, ima Boga koji sve to naplačuje kad tad.

Pa daj pokušaj još jednom , možda se opameti pa ti plati ono što si zaradio .
Stvarno mi je čudno da se tako loše odnosi sa nekim tko mu je došao pomoči u poslu . Loš gazda , definitivno .

Ništa,daj nam broj i svičemo ga nazvati i reči:"dabogdati traktor zaribao",uplašiče se i platit duplo.
 
B

Bobo

Guest
He he... treba se pojaviti tamo u koznim jaknama i suncanim naocalama osisani na celavo i nista ne govoriti, samo obilaziti oko mehanizacije...

Mislim da ni on nista ne bi rekao nego bi samo pljunuo lovu + kamate ;)


Zbilja sto Ratarko kaze, probaj s njim jos jednom na lijep nacin, a ako nece jebes takog "gazdu"...
 
R

Ratarko

Guest
Zvona neznam da li če ovo uopče biti pametno reči ali možeš napuniti bocu kole dizelom ( smotaš krpu u grljak kao Molotovljev koktel ) i ostaviti mu ju na haubi od traktora polegnutu da dizel polako curi po haubi .
Onda ga nazoveš dan kasnije i pitaš da si izgubio bocu od kole da li ju je možda našao ?
Ako to ne upali kod njega sijalicu da bi ti iduči puta možda mogao zapaliti onu krpu što je bila u koli , njegov problem ali mislim da če ti dati lovu .

Tu foru sam nedavno čuo i učinilo mi se zanimljivo , samo kažem to je zadnji izlaz jer zašto biti gladan kruha a bandit ti neda tvoje novce ?
 
B

Bobo

Guest
He he ima raznih nacina za utjerivanje dugova...

Samo je pitanje koliko ti savjest dopusta to. Posto vidim da "gad" nema savjesti, ne bi ni tebe trebalo gristi da si sam naplatis dug na ovaj ili onaj nacin...

Ratarko: ovo je vec malo pregrubo za moj stil, ali moze upaliti i to...
 
R

Ratarko

Guest
Nije ono moje grubo , ja ne bih nikada to niti napravio ali kažem ako ostaviš tu bocu da curi dizel ili ulje van po hubi ili ispod traktora , kučno praga , auta bilo gdje - mislim da če poruka biti primljena . Naravno da nečeš paliti jer evo ti zatvora .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Mislim o mnogim stvarima , nočas oka sklopio nisam od moguče pripreme osvete.Kaže mi žena da nisam normalan,Ali polako se hladim jer ipak nisam osvetoljubiv.Da sam sinoč imao gana propucao bi ga na kučnom pragu, na moju sreču i njegovu da ga nemam.Nagal sam trenutno ali poslje me uhvati ono što je moglo da bude.
Bog jednom plača i to je dovoljno.
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
dali tko zna koja firma prodaje klime za ugradnju u kamione?ubacio bi u kombajn

Ne znam ali to ti ne bi predložio .
Jednostavnije je kupiti kombajn sa klimom , noooovi kombajn sa klimom , mljac :D
Koji ti ono kombajn imaš , jesi nam slao slike , daj koju ?
 
R

Ratarko

Guest
A za Ropu ti treba , onda baš i ne prolazi ona moja kupi si kombajn sa klimom jel Rope su rijetki i skupi strojevi za razliku od kombajna za žitarice .
Ma hajde izdrži još ovu godinu i evo ti Tigra za iduču sezonu a on ima klimu
rutabaga.gif


Ako ipak saznaš nsšto više o toj klimi javi nam , pošalji link ili sliku i mene zanima kako to izgleda .
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
zvona jel znas adresu?RAT,necu tigra,aku budem pri vecim parama uzimam claasa.(mislim na kombajn,jel)

Koji , koji , koj ???
Jel novi ???
Kako nečeš Fahra , pa do Županje se kamenom baciš ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh