• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Leško ima standard rinfuzno otvaranje i kuku podesivu po visini.
Na ovoj ne vidim nacin kako bi se gornja stranica preklopila preko donje.
Ako je stvarno par tis. kn razlika ja nebi razmisljao...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Gdje nabaviti kočione obloge za Zmaj kamionku? Izgleda da ću morat dat radit po uzorku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Iste su stranice kak i na Tehnostroju, od istog dobavljača iz AT.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Koliko su debebe stranice na Leško prikolici ako zna netko?
Mislim da on ima Fuhrmann profil. Oni su 2 i 2,5mm - ovisno o izvedbi. Za velike prikolice donja stranica ide 2,5mm a gornja 2 mm.
 

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
40
Leško im pod 4mm, tehnovar 3mm. Obje sanduk 2x4m. Leško dolazi sa gibnjevima. 55000kuna je Leško, Tehnovar cirka 2000kuna manje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Imam jedno pitanje u vezi kamionskih prikolica. Što bi mogao biti uzrok da se moja Itas teže vuće? Nisam to toliko primjećivao, ali kako vućemo dosta prikolica sličnih Utve, Gorice.., sa 22,5 cola kotačima i sa duplim, sa više traktora, ove godine sam isti dan vukao sa manjim od mojeg svoju i još jednu kasnije 18 tona, moja ide onako teže, sad ne vidim razlog neki, kočnice rade normalno, u vožnji nisu zategnute ili nešto, sve korektno...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Pa nasa kamionska ( ne znam marku) ima oko 5.5 tona prazna...

Kako si zaključio da tvoja jednostavno nije teža?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Pa teža je 500 kila, ali jel to razlog da se vuče 15-20 % teže ugrubo?
A i napisao sam da lakše vučem od kolege metar dužu 18 tona punu nego svoju 16 tona
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Na dizalicu pa vidi, nije zgoreg ni rastavit glavcine, ocistit, podmazat i propisno stegnit lezajeve.
Da lagano koci ugrijali bi se dobosi.

Koliko se sjecam imas trilex felge pa ni ne mozes stavit jedne felge?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da to mi je najgora stvar od svega, razmišljam dal da ju sredim u fullu za sebe ili zamijenim na zimu, a ne mogu nažalost stavit obične 22,5...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nabavi cijele osovine od kamionskih prikolica s normalnim felgama,imaš polovnih za 2000-3000kn.Ima u Vrbovcu neki Zubak rastavlja i prodaje,mogao bi uzeti stare pod račun
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Nove osovine, felge, gume, ako je budes sređivao, nakupit ce se fina svota.
Slicno sam i ja razmisljao i na kraju uzeli dvije nove.
Skuplje je al malo je pripazi i bit ce ti za zivota...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nijedna nova prikolica nije ni sluga kamionkama po čvrstoći šasije,tih novih hrpa završila smotane šasije pri kipanju.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh