• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec, misliš na ovo :D :?:
[youtube:37ncuhwm]cHTcH0Q9hMY[/youtube:37ncuhwm]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja
to je ta pjesma, iako nije spod od within temptation ova verzija je isto tako jako dobra, čak što više jako dobro ukomponirana u film gospodar prstenova, prati temu o ljubavi :D

šanana
to je ta pjesma, kocertna verzija, spot im je nenadjebiv, kao film je snimljen, sa podosta elemenata depresivnog stanja u bogatstvu axla rosea, ali to je ta pjesma

sad je pola dva u noči, za 3,5 sata idem u štalu, to se zove jebačka želja da vidim spotove jer moja internetska veza je kao što vidite iz priloženog od 9 navečer do sad sam otvarao ta dva spota :!: ali vrijedilo je :D

hvala prijatelji :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
bogec kaže:
sad je pola dva u noči, za 3,5 sata idem u štalu, to se zove jebačka želja da vidim spotove jer moja internetska veza je kao što vidite iz priloženog od 9 navečer do sad sam otvarao ta dva spota :!: ali vrijedilo je :D
:shock: :shock: :shock: pa jel si nemreš to nikak ubrzati... :scratch(mislim internet priključak,naravno :mrgreen: )
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
dečki jel ima tko u svojoj kolekciji pjesama pjesme od Maestral grupe(ber mislim da je grupa)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
imam ja koliko god hočeš ...stavim kazetu jer nemam za cd radio i samo deri po polju...
 
K

KRESO

Guest
zadnjih dana slušam jednu zanimljivu grupu " soil & pimp sessions" tko voli jazz na malo drigačiji naćin 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
cika Mato kaže:
dečki jel ima tko u svojoj kolekciji pjesama pjesme od Maestral grupe(ber mislim da je grupa)

imam i ja, hit im je - Na livadi pod jasenom.... :mrgreen:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
meni je ova svakak među najdražima od Guns N`Roses i volim ju čut svaki dan bar jednom
[youtube:kstiz2eh]4wKfp_5ySns&feature=related[/youtube:kstiz2eh]
 
J

jokapz

Guest
Post Postao/la cika Mato dana 17 tra 2009, 19:34
dečki jel ima tko u svojoj kolekciji pjesama pjesme od Maestral grupe(ber mislim da je grupa)

imam ja njihovih pjesama stalno drmaju u Zetoru... Ak hočeš spržim ti na cd pa dam Bobi a on nek da tebi!!
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
jokapz kaže:
Post Postao/la cika Mato dana 17 tra 2009, 19:34
dečki jel ima tko u svojoj kolekciji pjesama pjesme od Maestral grupe(ber mislim da je grupa)

imam ja njihovih pjesama stalno drmaju u Zetoru... Ak hočeš spržim ti na cd pa dam Bobi a on nek da tebi!!
može daj bobi pa če on dat men
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
bogec kaže:
prijatelju nisam znao da i ti slušaš deep purple, širiš horizonte :D samo tako

prijatelju, volim dobru glazbu ;)

uvjeren sam da od vas nitko nije čuo nešto ovakvo,

[youtube:14cwn346]iY0VGZXsXlw[/youtube:14cwn346]

svaka čast dečkima
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
odlicno zvuci! :)
kapa dolje deckima..

[youtube:2f8kqyoo]X2S11JDg5Ug[/youtube:2f8kqyoo]

i na youtubeu su sve sami pozitivni komentari.
 
Z

zetor proxima

Guest
kod mene uvijek bilo sta da se radi traktorom deru slavonske lole, zlatni dukati ustvari svi tamburasi



tamburice 4 ever
 
Na vrh