• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
bogec kaže:
da pjevačica s obzirom na stil izražavanja je čistam dobrog izgleda :D ali i transformacija u spotu je pogođena :D
within temptation ima jako dobre spotove i pjesme, al kome se to sviđa, npr petru bi se sigurno svidjelo jer sluša i nightwish.

da taj album gore naveden je novi i nigdje nemrem čut ni jednu stvar s njega :shock:

petre šta veliš na stvar sleeping sun od nightwish, jako dobro pogođene gothic stil sa podosta opernim glasom.
ova nova pjevačica je dobrog izgleda ali sasvim drugačijeg pjavanja, nema ono nešta mistic u sebi, al kad se naviknem bit če dobro i to

ima jedna stvar zove se living in the cascet, al ju rijetko puštaju na satelitu, pjeva muški al mislim da se navodi naziv grupe

Zaboravi na ovaj dio foruma :cry:

Heh, within temptation (Angels, Bittersweet, Memories...) je često na zvučnicima, kao i Evanescence (My Immortal, Bring Me To Life, Going Under)... znam da su stvari starije ali, dobre su...

Sleeping Sun je odlična stvar kao i The Kinslayer,.. U biti većina stvari njihovih mi totalno sjeda...


E, ali sinoć je na tapeti bio balašević, prvo je krenulo s Pričom o Vasi L. pa Svirajte mi Jesen Stiže Dunjo...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
a moze se slusat i ovo
ojee
[youtube:bundq00q]XpAuWhQCKHg[/youtube:bundq00q]
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
[youtube:1jedlofz]1upZz3a-7iM[/youtube:1jedlofz] :blackeye
 
H

Hurlimann86

Guest
Ma kod nas deru narodnjaci, domače , strano, tehno ma ima svega što ti god srce poželi :mrgreen: :mrgreen: .
Ima glazbe za svačiji ukus jer su u traktorima radiji na usb :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Ajd da i ja malo pridonesem ovoj temi.

Slusam svega i svacega, najdraze su mi retro stvari tipa:

[youtube:frz683ld]jLPSLYbJT_0[/youtube:frz683ld]

ili

[youtube:frz683ld]5BmEGm-mraE[/youtube:frz683ld]

Evo je moja playlista grupe CCR:

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... E1C0D3008A


Takodjer vjerujem da ne postoji osoba na ovom svijetu koja nije cula za ABBU, njih naprosto obozavam i imam sve njihove studijske snimke, sve spotove, knjizicu s rjecima pjesama i knjizicu o povijesti cjele grupe ;)


Nadje se tu jos poneka country pjesma, al ne pasu mi sve. Ovaj moderni country mi bolje pase (Kenny chesney i kompanija)

[youtube:frz683ld]kTS0WWrRtMk[/youtube:frz683ld]

Bude i ponesto ovakvoga:

[youtube:frz683ld]Bomv-6CJSfM[/youtube:frz683ld]

Od domaceg tamburice i domaci rock u manjoj mjeri, al sve u svemu retro je ZAKON, a tek onda sve ostalo...


Bogec, ne mora sve bas biti ni u A ili B produkciji... Bollywood ima svakakvih filmova i junaka koji srede chucka norrisa, stevena segalla, van damma bez cije pomoci, pa nije ni cudno da imaju i film s traktorima.


Tom Cruise je za ovog baju NULA:
[youtube:frz683ld]GFiOFKL_MMU[/youtube:frz683ld]

Ima i americki film s kombajnima, al ga se ne moze nigdje naci za download, pa cu ga morati nabavljati legalnim putem (kupovinom kod nekog pirata)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
je tak je prijatelju, al ja imam na satelitskoj kojih 30 programa iz indije koji stalno pokazuju bolywood produkciju, pa kak ja nisam naišao na poljoprivrednu verziju top guna :scratch

nego reci mi kako stavljaš na forum da se vidi ovak prozorčić sa filmićem , da nije link, jer ja kopiram link

i kad se otvori pjesma na youtube kako da ju skinem na kompić

hvala

a do tada jedan tužni instrumental

http://www.youtube.com/watch?v=nzxsswCbiU0
 
B

Bobo

Guest
bogec kaže:
nego reci mi kako stavljaš na forum da se vidi ovak prozorčić sa filmićem , da nije link, jer ja kopiram link

i kad se otvori pjesma na youtube kako da ju skinem na kompić

hvala

a do tada jedan tužni instrumental

http://www.youtube.com/watch?v=nzxsswCbiU0

Stvar ovakva...

Ja pogledam tvoj link za youtube i sve poslije znaka "=" iskopiram. Kad pises komentar imas u gornjem desnom uglu prozora za pisanje tipku YOUTUBE. stisni tu tipku i dobijes ovo (Youtube)(/Youtube) samo u kockastim zagradama. Izmedju tagova zaljepis onaj dio iz linka za video iza znaka = i to je TO

[youtube:10fied8o]nzxsswCbiU0[/youtube:10fied8o]


Sto se tice skidanja muzike s youtube-a bila je stranica vixy.net preko koje se moglo skidati i video ili samo glazba, al to u zadnje vrijeme bas i ne radi kak treba. A ak se koristis mozillom, imas dodatak koji se zove video downloader i s njime desni klik na video i voila
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Sto se tice skidanja muzike s youtube-a bila je stranica vixy.net preko koje se moglo skidati i video ili samo glazba, al to u zadnje vrijeme bas i ne radi kak treba. A ak se koristis mozillom, imas dodatak koji se zove video downloader i s njime desni klik na video i voila

imam mozillu, e sad gdje se nalazi taj video downloader, jer ga ne mogu pronaći :?:

stavljanje filmića sam shvatio, hvala, dobiš pivu u gudovcu
 
Na vrh