• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
eeeeeee to sam želio čut da se još netko sjetio potražit country
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec i ostali country ljubitelji, skinio sam s neta oko 300 pjesama, što novijih, što starijih, što bržih, što laganijih, što onih srcedrapajučih :lol: :mrgreen: , ma divota za slušati :D

sad imam oko 400 country pjesama doma i još toliko očekujem od čika mate :!: :!: :!:
prijatelju šalji pjesme pošaljem ti svoju adresu na pp
ukratko da li možeš napisat neke od izvođača
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
cika Mato kaže:
eeeeeee to sam želio čut da se još netko sjetio potražit country [quote="ŠANANA IMT 565":1evum832]Bogec i ostali country ljubitelji, skinio sam s neta oko 300 pjesama, što novijih, što starijih, što bržih, što laganijih, što onih srcedrapajučih :lol: :mrgreen: , ma divota za slušati :D

sad imam oko 400 country pjesama doma i još toliko očekujem od čika mate :!: :!: :!:
prijatelju šalji pjesme pošaljem ti svoju adresu na pp
ukratko da li možeš napisat neke od izvođača[/quote:1evum832]

To su ti večinom mješani izvođači tipa:
- 100 Country ballads cd 2
- Country Heartbeakerc cd 2
- Golden age of county
- The best of Christmas country 2008
- VA top '90s country 1995 - 1997
- Va hits Country summer party 2008
a od izvođača - albumi:
- Daniel O'Donnell - Country Boy
- Johnny Cash - Country Christmas
- Johnny Cash - The Fabulous Johnny Cash + Songs Of Our Soil (2on1 Country)
- Tammy Wynette - Country Classics

a izvođača stvarno ima i ima :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
[youtube:176yd2jw]pHb38rMusBQ[/youtube:176yd2jw]


Odlična pjesma...jelju ima ko na kompjuteru da mi je pošalje na mail ili na msn-u???

Moj mail marka008@net.hr
 
M

marioJB

Guest
kikic MF kaže:
[quote="mario 00":2higpf5j][youtube:2higpf5j]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:2higpf5j]

ovaj band se slusa.decki su mji susjedi odlični su

e može pitanje dal su oni prije dvije subote možda svirali kod bunčiča u vrbovcu?[/quote:2higpf5j]

neznam mozda.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
[youtube:f676apja]t14XpVFEMko[/youtube:f676apja]

[youtube:f676apja]ptg6v7T1Y_A[/youtube:f676apja]

:cry:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
cika Mato kaže:
pitanjce:da li tko ima u svojoj kolekciji filmova,film koji se zove vod smrti (ploton deth mislm da je na engleskom) ispravite me ako griješim
imam ja gomilu toga 8) ,inače film se zove Platoon :mrgreen:

slušam najviše narodnjake,balaševića,al ima tu i dosta domačih...thompsona,kazalište,fosili,itd....od stranih dance muzika,nešto metala,rock,abbu volim slušati...dosta sam svestran, ne držim se jedne vrste glazbe ko pijan plota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
J

John Deere 3650

Guest
eeeeeee TX care...svaka ti dala...ona dolje je najbolja pjesma...
 
M

marioJB

Guest
[youtube:2qdzzfkn]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/o5LVAJKRWWc&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/o5LVAJKRWWc&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:2qdzzfkn]

evo jos jedna prava,
 
B

BAJA

Guest
U Sliteru dok orem slusam menjac u torpedu motor posto je pod izdisajom u kuci zenu al u birtiji narodnjake.
 
D

DADAC

Guest
Da je beethoven mogal čut muziku ležaja od turbine za hlađenje na mom rusu imali bi ljubitelji klasike za slušat dok su živi!!!
skviiiiiiiiiii + cvrljunk + hrrrrrrrrrrr
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
cika Mato kaže:
šanana još uvijek očekujem tvoje pjesme

pa poslat ču ih, 100%, evo danas sam bio na pošti, al jednostavno se nisam sjetio, sprženo je, samo treba poslati!!!

Nego jel si ti možda meni poslao šta?
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ja na svom kompu imam neki virus pa sam dao prijatelju da mi snim ali nije snimio sve što smo se dogovorili pa moram ponovo snimat a ima s nekim pjesmam problema od jednih izvođača tako dok to sredim šaljem vam svima kojima sam trebo poslat
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Meni odlična pjesma, tko zna malo engelski i skužit če ju, ja neznam sve riječi ali sam skužio!!
[youtube:2vqzi2p5]hvvjiE4AdUI[/youtube:2vqzi2p5]
 
V

Vujo

Guest
evo nekaj za međimurce he he he orginalna je!!!!!!!!!

[youtube:1q7xnjr8]nwzJKEiPh5A[/youtube:1q7xnjr8]
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Mike kaže:
:D :D :D dobri stari Đole!!!

dobri stari Đole,heh

eo još malo starih
legendi

[youtube:2wr9cj96]BJCTrolF3CY[/youtube:2wr9cj96]

osim svirke i pjesme, fascinira me i publika koja ih gleda, bilo je to davne 1970 god
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
TX75 kaže:
osim svirke i pjesme, fascinira me i publika koja ih gleda, bilo je to davne 1970 god

prijatelju nisam znao da i ti slušaš deep purple, širiš horizonte :D samo tako
inače imaju sve pjesme koje nekak su malo delirium, u to vrijeme je biti napušen bilo normalno, plus akohol evo vudstoka i svi sretni, raspašoj, ali pjesme imaju dušu

nema branimira više a htio sam tražit da mi metne od within temptation pjesmu bittersweet, pa ako tko............ :D

ja u svom repertuaru slušam svašta, pa i dead metal, gothic, country, pop, rock, clasic, instrumentale, zvukovi prirode........jako širok izbor

inače mi je jako dobar spot od guns n roses pjesma estranged i podosta dugo traje kao i sve njihove pjesme
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
izvolis ;)

[youtube:376injq0]nFVZiD7cbw0[/youtube:376injq0]

nije njihov spot,ali je dosta dobro napravljeno..
 
Na vrh