• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hehehe, dobri su rokeri z moravu, imam doma na kompu sve njhove stvari!
Kad se društvo napije i lagano se krene kući, samo pustim te stvari i onda se sve zahukta nazad :lol: :lol: :lol:
 
T

tonko

Guest
prejadni ste, šajkače vam se sviđaju? Pa imate li imalo poštovanja prema onima koji su nastradali, dok su se ovakve pjesme pjevale kada su rušili ono što su naši mukom stvarali godinama.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tonko kaže:
prejadni ste, šajkače vam se sviđaju? Pa imate li imalo poštovanja prema onima koji su nastradali, dok su se ovakve pjesme pjevale kada su rušili ono što su naši mukom stvarali godinama.
ajde zemljak, nemoj biti takav :lol: :lol: :lol: :lol:
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
tonko kaže:
prejadni ste, šajkače vam se sviđaju? Pa imate li imalo poštovanja prema onima koji su nastradali, dok su se ovakve pjesme pjevale kada su rušili ono što su naši mukom stvarali godinama.
gledaj, po tome ne bi trebali slušat ni tamburice ni klape,jer ih slušaju naši političari koji nas kradu i uništavaju više nego bilo koji drugi
 
T

tonko

Guest
dado 1 kaže:
tonko kaže:
prejadni ste, šajkače vam se sviđaju? Pa imate li imalo poštovanja prema onima koji su nastradali, dok su se ovakve pjesme pjevale kada su rušili ono što su naši mukom stvarali godinama.
gledaj, po tome ne bi trebali slušat ni tamburice ni klape,jer ih slušaju naši političari koji nas kradu i uništavaju više nego bilo koji drugi
Jesi li ti svijestan što si napisao????????????????????????????????????
pa ti bi radije da državu vode oni koji nam nisu dali da je imamo,da imamo svoje???????????????????????????????''

prebalavi ste i nemožete to shhvatiti, ne isplati se objašnjavati ništa ljudima koji ne drže do svojega.
 
Z

zrine892

Guest
tonko kaže:
dado 1 kaže:
tonko kaže:
prejadni ste, šajkače vam se sviđaju? Pa imate li imalo poštovanja prema onima koji su nastradali, dok su se ovakve pjesme pjevale kada su rušili ono što su naši mukom stvarali godinama.
gledaj, po tome ne bi trebali slušat ni tamburice ni klape,jer ih slušaju naši političari koji nas kradu i uništavaju više nego bilo koji drugi
Jesi li ti svijestan što si napisao????????????????????????????????????
pa ti bi radije da državu vode oni koji nam nisu dali da je imamo,da imamo svoje???????????????????????????????''

prebalavi ste i nemožete to shhvatiti, ne isplati se objašnjavati ništa ljudima koji ne drže do svojega.


a ti kao da sve to znas? nemoj da ja pocnem...onda nemoj ni ti...
 
G

GROF

Guest
...ča slušam???

...pa slušam; ženu, curicu /ćer/, mamu, šefa, šeficu-/nekoliko nji.../.,

...a od glazbe?., ako ste mislili na glazbu?!., ...pa slušam; ličane u svim verzijama; zdenka nikšića, slavka sigurnjaka, jasnu murković, zoricu rukavinu, ...., pa moje drage slavonce; slavonske lole, kiću slabinca, ..., pa moje drage hercegovce; mato bulić, ..., pa moje domoljube; tomsona, djuku čaića, ..., ima ji još dosta ali se nemogu sitit., ma uglavnom volim domaću i živu glazbu., ma nevolim one kojekakove žaljopolke...

...ki nevoli i nepoštiva svoje., nemore poštivat ni tuje!

narode moj!., BOG! vas sve skupa blagoslovil!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
dok orem:zvuk motora, mjenjača, i diferencijala
dok kopam:lupanje motike o tvrdu suvu zemlju
dok PIŠEM po forumu:tuckanje prstiju o slova na tipkovnici
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

Krešo

Guest
Marko355 kaže:
dok orem:zvuk motora, mjenjača, i diferencijala
dok kopam:lupanje motike o tvrdu suvu zemlju
dok PIŠEM po forumu:tuckanje prstiju o slova na tipkovnici
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: 8)
 
M

marioJB

Guest
[youtube:294o5528]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:294o5528]

ovaj band se slusa.
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ovak dečeci dobio sam pjesme koje sam trebo ali samo brooks & dunn tako da kenny chesney na veliku žalost ne a i nisam sve od b&d dobio čim sanimim šaljem samo mi se javite kom sve trbam poslat
adresu napišite u PP

pitanjce:da li tko ima u svojoj kolekciji filmova,film koji se zove vod smrti (ploton deth mislm da je na engleskom) ispravite me ako griješim
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bogec i ostali country ljubitelji, skinio sam s neta oko 300 pjesama, što novijih, što starijih, što bržih, što laganijih, što onih srcedrapajučih :lol: :mrgreen: , ma divota za slušati :D

sad imam oko 400 country pjesama doma i još toliko očekujem od čika mate :!: :!: :!:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
mario 00 kaže:
[youtube:2i2b4139]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Pah2NVkbAz4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:2i2b4139]

ovaj band se slusa.decki su mji susjedi odlični su za svoje godine

e može pitanje dal su oni prije dvije subote možda svirali kod bunčiča u vrbovcu?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dok sam za kompom,obicno slusam internet radio. tako da tu ima svakakve muzike.

evo jedne jako dobre stranice. s lijeve strane je popis zemalja,a svaka zemlja ima nekoliko desetaka radio stanica..

Obrisan neispravan link.

a malo prije sam nasao nesto za country ljubitelje : Obrisan neispravan link.

samo,tko nema flat neka malo pripazi na promet ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec i ostali country ljubitelji, skinio sam s neta oko 300 pjesama, što novijih, što starijih, što bržih, što laganijih, što onih srcedrapajučih :lol: :mrgreen: , ma divota za slušati :D

sad imam oko 400 country pjesama doma i još toliko očekujem od čika mate :!: :!: :!:

pošalješ mi to na cd-u :D
one srcedrapajuče country kaj natežu note pol minute mi stavi na posebni cd :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec i ostali country ljubitelji, skinio sam s neta oko 300 pjesama, što novijih, što starijih, što bržih, što laganijih, što onih srcedrapajučih :lol: :mrgreen: , ma divota za slušati :D

sad imam oko 400 country pjesama doma i još toliko očekujem od čika mate :!: :!: :!:

pošalješ mi to na cd-u :D
one srcedrapajuče country kaj natežu note pol minute mi stavi na posebni cd :D

Ma budem ti osobno donio za tjedan-dva, moram po ono sjeme doći, nadam se da ga još čuvaš?!!!, buseš si ti sam prozbirao koje su ti srcedrapajuče, a koje ne :D , ja ti to sve spržim na cd-eove da si fino možeš slušat u masseyu :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ma budem ti osobno donio za tjedan-dva, moram po ono sjeme doći, nadam se da ga još čuvaš?!!!, buseš si ti sam prozbirao koje su ti srcedrapajuče, a koje ne :D , ja ti to sve spržim na cd-eove da si fino možeš slušat u masseyu :mrgreen:

o pa sjetio si se ti graška i zobi:D ja mislio da ti dođem posijat jer si zaboravio :mrgreen: šala mala

ok dođi :D massey čeka

moram si neki mali frižider nabavit za masseya pod hitno jer če sezona za čas doč, da mi bu sve u štimungu, mjuza i da nebum žedan ;)
 
Na vrh